Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Sarımsaklı Badavut Otelleri Listesi - 2021 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Sarımsaklı Badavut'ta kriterlerinize uyan 5 tesis bulundu.

Sarımsaklı Badavut Çok Arananlar

Sarımsaklı Badavut Otelleri Hakkında

Bazı yerler ismini hak ederek alır. Sarımsaklı da bunlardan biridir. İsmini yörede çıkan sarımsı renkli bir taştan almıştır. Yöredeki bütün yapılar bu taştan yapıldığı için köye bu taş ismini vermiştir. Sarımsaklının en güzel plajı Badavut plajıdır. Tatilcilerin özel ilgisini çekmeyi beceren bu plaj gerçekten muhteşemdir. Plajın etrafında kurulan köy de adını plajdan almıştır. Badavut Köyü çeşitli kuş türlerinin yerleşim yeri olduğu için buraya ayrı bir özellik katmıştır. Kuş sesleri içinde dünyanın en güzel plajında denize girmek gerçekten bir ayrıcalıktır. Sarımsaklı Badavut otelleri ile harika bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz.  Sarımsaklı Badavut otelleri sakin ve sessiz tatil tercih edenlerin doğa ile baş başa kalabileceği ender yerlerden biridir. Köy kimliğini kaybetmeden turizme açılması Badavut Köyüne sayısız imkanlar sağlayabilir. Doğayı tanımanız için görmeniz gereken yerlerden biridir Badavut Köyü. Deniz kenarında sıralanan çınar ağaçlarının gölgesinde denizi izlemenin farklı bir romantik havası olur. Köyün çevresinde pansiyon ve kısmen otel olarak hizmet veren tek katlı evlerin ayrı bir estetiği de var diyebiliriz. Tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için ev çevresinde marketler ve bakkallar klasik Anadolu köyü havasını oluşturur. Bildiğimiz anlamda bir tatil köyü değildir. Tamamen doğal ve ihtiyaca göre üretilmiş pratik yapılar ayrı bir şirinlik katmıştır.

Sarımsaklı Badavut Farkı

Otantik bir ortamda tatil yapabilmenin zevkini tadabilmek için diyebiliriz. Tatil bölgelerinin yoğunluğu, karmaşası ve hareketliliğini burada bulamazsınız. Sizi tamamen huzurdan içeri sokar sizi Badavut Köyü. Doğal, küçük, şirin ve doğa harikası bir tatil köyüdür. İş hayatının yoğunluğu, şehir hayatının karmaşıklığında bunalan insanların kaybolmadan nefes alabileceği bozulmamış bir köy olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir. Sarımsaklı Badavut otelleri sakin, huzurlu ve mutlu bir tatil isteyenler için tüm şartları sağlar. Badavut, çocukların doğadan kopmadan, uzaklaşmadan rahatlıkla ve güvenle tatil yapabileceği bir ortam sağlar. Mesire alanlarında yapılan pikniklerin tadına doyum olmaz. Piknik ve mesire yerlerinin çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çeker. Ayrı bir zevk ve konforu vardır buradaki piknik alanlarının. Ayağınızı hem toprağa hem de kuma değdirebileceğiniz ender bulunan yerlerdendir.

Sarımsaklı Badavut’ta Konaklama

Sarımsaklı Badavut köyünde genelde tek katlı evler konaklama ihtiyacı için düzenlenmiştir. İki üç katlı evler otel kimliğini taşırken, tek katlı küçük evler pansiyon olarak hizmet verir. Bunların yanı sıra rahatça kalabileceğiniz otel ve motel tesisleri de bulunur.  Sarımsaklı Badavut otel ücretleri her bütçeye uymakla beraber evlerden dönüştüğü için ayrı bir konsept oluşturmuştur. Uzun plajı deniz düşkünlerine istediklerinin de üstünde imkanlar sunar. Sabahın erken saatlerinde limanda balıkçılardan taze balık alıp yapmanın keyfi ayrı bir heyecan katar tatilcilere.
Tatilde artık büyük tatil merkezlerinden ziyade, daha küçük, daha doğal ve şirin yerler tercih ediliyor. Sakinliğin artık çok rağbet edilen bir şey olmasından dolayı böyle küçük tatil köylerine özellikle yerli turistler son zamanda daha fazla tercih eder duruma gelmiştir. Bu konuda Ayvalık ve köylerinin yeterli bir düzeye gelmesi özellikle buralarda da yoğunluğun artmasına sebep olmuştur. Doğallığını bozmadan turizme açılabilen köylerin Ayvalık’ta bulunması planlı bir turizm politikasının olduğunu gözler önüne seriyor. 
Sarımsaklı Badavut’ta oteller lüksten uzak ama bütün ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte yüksek kaliteye sahiptir. Bu haliyle Sarımsaklı Badavut otelleri tatilcilerin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Fazla yapılaşmanın olmaması için eldeki yapıları kullanmaya özen gösterilmesi hem doğallık açısından hem de doğayı koruma açısından düşünülmüş akıllıca bir turizm politikasıdır. Siz de Sarımsaklı Badavut otelleri ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sarımsaklı Badavut Otelleri Sık Sorulan Sorular
Sarımsaklı Badavut'taki havuzlu oteller hangileri?
Sarımsaklı Badavut'ta havuzlu otellerden bazıları: Emreli Suit Hotel. Tam liste: Sarımsaklı Badavut Havuzlu Oteller