Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Ayvalık Pansiyonları 2021 Fiyatları - Ayvalık Tüm Pansiyonlar

Yükleniyor..
Ayvalık'ta kriterlerinize uyan 111 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

ayvalık pansiyonları

Ayvalık Pansiyonları

Rum ve Osmanlı izlerini taşıyan Ayvalık, eski binalarla çevrili taş sokaklarıyla ziyaretçilerine her adımda tarihi tekrar yaşatıyor. Turistik kent, eski binalarla birlikte mimari dokuyu bozmadan restore edilen Ayvalık butik otellerine ve Ayvalık pansiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Deniz kenarında veya denize yürüme mesafesindeki Ayvalık pansiyon seçenekleri, genellikle oda kahvaltı hizmetine sahip

Genellikle butik tarzda olan ve oldukça şık görünen Ayvalık merkez pansiyonları ile birlikte çevresinde Ayvalık Cunda pansiyon ve Ayvalık Sarımsaklı pansiyon seçenekleri de bulunuyor Ayvalık pansiyonları sadece oda hizmeti sunabildiği gibi oda kahvaltı ve a la carte restoran seçeneklerine de sahip olabiliyor. Tarihi alanlardan hoşlananlar Ayvalık merkez ve Cunda Adası'ndaki pansiyonları tercih edebileceği gibi deniz, kum, güneş keyfi için Sarımsaklı pansiyonlarında kalınabilir.

Ayvalık Pansiyonları

Ayvalık bölgesindeki pansiyonlar genellikle işletmecilerin turizm tecrübesi ve misafirlerini ağırlamalarındaki yüksek standartlar nedeniyle tercih edilmektedir. Bu ve buna benzer sebepler sayesinde Ayvalık geçtiğimiz yılların en çok turist ağırlayan noktalarından birisi olmuştur.

Ayvalık pansiyonları 2021 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi yüksek standartlarla hizmet vermesinin yanısıra bazı ilaveler yaparak müşteri deneyimini de artırmayı hedeflemektedir.

Ayvalık Pansiyon Fiyatları 2021

Ayvalık pansiyon fiyatları hareketlenen yaz sezonuyla birlikte artış gösterse de genellikle her bütçeye uygun tutarlarda olmaktadır Şık detaylarıyla dikkat çeken ve büyük bir kısmı sahil kısmında yer alan Ayvalık butik pansiyonların fiyatları ortalamanın üzerinde olabildiği gibi Sarımsaklı'da ve Altınova'da çok daha uygun fiyatlı Ayvalık pansiyonları bulunuyor

Ayvalık Ucuz Tatil Pansiyonları

Ayvalık ucuz tatil pansiyonları için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin sayfanın başındaki aracı kullanarak konaklamak istediği tarih aralığını seçmesi ve fiyat teklifi istemesi mümkündür. Bu teklif tarih seçimi yapmanıza ithafen anında size verilecek ve otellerin fiyat teklifi de bu sayfada görünecektir. Tarih seçimi yapmadan fiyat teklifi talep etmeniz mümkün değildir, dolayısıyla ucuz Ayvalık pansiyonları için tarih seçimi yaptıktan sonra seçenekler bulabilirsiniz. 

Fiyatlar listelendikten sonra düşük fiyat butonuna tıklanarak en düşük fiyatlı pansiyondan en yüksek fiyatlı pansiyona doğru sıralama yapılabilir.

Ayvalık Denize Sıfır Pansiyonlar

Denize sıfır Ayvalık pansiyonları Masalevi Butik Otel, Apart Otel Ege, Zafer Motel, Rainbow Tatil Köyü, Ali Gür Apart, Karakaş Motel olarak sıralanabilir. 

Ayvalık bölgesinde yer alan pansiyonların listesi yukarıda yer almaktadır ve bu listede tüm pansiyonlar hakkında bilinmesi gereken önemli detaylara da yer verilmiştir. İlgili pansiyonda konaklamak için erken rezervasyon yapmadan önce pansiyonun ismine tıklayarak çok daha detaylı bilgiler alabilir ve Ayvalık bölgesinde hizmet veren bu  pansiyonun fotoğraflarına göz atabilirsiniz.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde faaliyet gösteren pansiyonların büyük bir kısmı denize sıfırdır, ancak yine de mutlaka otel detayının kontrol edilmesi ve bu bilginin teyit edilmesi gerekmektedir.

Ayvalık Pansiyon Apart

Apart kullanıldığı yere ve kullanan kişinin tam olarak neyi ifade etmek istediğine bağlı olarak değişebilen bir kelime olsa da çoğu tatilsever pansiyon apart derken sadece kendisine tahsis edilen bir evi ifade etmektedir. Eğer sizin de pansiyon apart kelimesiyle ifade etmek istediğiniz kendinize tahsis edilmiş bir evde konaklama biçimiyse Ayvalık apartları sayfamızda yer alan Ayvalık apartları bu şekilde hizmet verebilmektedir. İlgili apartla iletişime geçerek imkanları ve konaklama biçimi hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayvalık Gezilecek Yerler

Her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Ayvalık’ın öne çıkan tek özelliği turkuaz rengi denizi ya da mükemmel plajları değildir. Ayvalık bölgesine gittiğinizde gezebileceğiniz, güzel anılar biriktirebileceğiniz onlarca farklı nokta da vardır. Bu noktalarla ilgili bilgi almak isterseniz Ayvalık gezilecek yerler yazı dizimize şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/ayvalik-gezilecek-yerler

Ayvalık Nasıl Gidilir?

Ayvalık’a farklı noktalardan nasıl erişim sağlayabileceğinizle ilgili hazırladığımız yazı dizisine şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/ayvalik-nasil-gidilir

Buna ek olarak oldukça merkezi bir konumda yer alan Ayvalık’a otobüsle, uçakla ya da arabayla da gelebilirsiniz. Otobüsle gelmek isteyenlerin doğrudan Ayvalık’a bilet bulamaması halinde önce Balıkesir’e buradan da Ayvalık terminaline gitmesi mümkündür.

Ayvalık’ta Ne Yapılır?

Ayvalık herkesin aradığını bulabileceği bir bölgedir. Aileler huzurlu ve sakin bir tatil geçirme imkanına sahipken, talep edenler gece eğlencelerine katılabilir ya da doğayla bütünleşebilir. Ayvalık’ta yapılabileceklerle ilgili hazırladığımız yazı dizisine erişmek için şu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://balnet.net/ayvalik-ne-yapilir

Ayvalık’a Ne Zaman Gidilir?

Ayvalık kışları ılık ve yağışlı, yazları sıcak bir bölgedir. Bu kapsamda sıcağı sevenlerin yazın gitmesi mantıklı olsa da sıcaktan haz etmeyenler için bahar ayları tavsiye edilir. Buna ek olarak çok daha sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin kış aylarını mutlaka değerlendirmeye alması gerekir. Unutulmamalı ki Ayvalık sadece plaj ve denizden ibaret değildir, tarihi dokusu ve bölgedeki yerleşiklerin sıcaklığı her mevsim içinizi ısıtacak cinstendir.