Çamlaraltı Pansiyon

Ayvalık Merkez, Ayvalık, Balıkesir

8.1 puan
Çok İyi

"Harika Tatil!!"

Evden uzak ev 💜;💜;💜;. En güzel tatilimiz bu pansiyon da geçti. Huzur... Rezzan G.

3 değerlendirme
  • Genel8.7
  • Hizmet8.7
  • Konum7.3
  • Odalar8
  • Temizlik8
Mutlu Misafir Yorumları
9.1 puan
Rezzan G.
"Harika Tatil!!"
10.09.2019 tarihinde gönderildi

Evden uzak ev 💜;💜;💜;. En güzel tatilimiz bu pansiyon da geçti. Huzur mutluluk arkadaşlık paylaşmak.....hepsinin tadına doyasıya vardık. Halil abi ve Halil öğretmen tam anlamıyla on numara insanlar. Pansiyon sahibi Halil abi, süper adam, ailemizin abisi artık çok sevdik ve seviyoruz kendisini. Herseyini bizimle paylaşması huzurlu olmamız için elinden geleni yapması çok güzel çok farklıydı. Bir hafta boyunca çok özel hissettik ailece özellikle 6 yaşındaki kızım. Çok teşekkürler Halil abi seviyoruz seni!!!! Sıcak mutlu huzurlu tatil için Ayvalık ta ki tek adres. Nice tatillere hep birlikte Halil abi 💜;💜;💜;

7.6 puan
Gülcan O.
"Uygun Ve Huzurlu Bir Yer"
23.08.2019 tarihinde gönderildi

Tesis ormanın içinde sakin,huzurlu ,tertemiz ve yeni açılış yapmış bir yer. Ayvalık'ta Fiyat performans açısından bayağı iyi bir tesis.Ayvalıktaki diğer pansiyon ve butik otellere kıyasla fiyat olarak uygun.Tesis sahibi Halil Abi çok içten samimi biri,hemen size kendi ürettiği bahçesindeki incirlerden ikram ediyor, tesisi gezdiriyor.Pansiyonda kahvaltı alternatifi olmamasına rağmen sabah kalktık birlikte kahvaltı hazırladık birlikte kahvaltı yaptık.Tavsiye ederim.

7.5 puan
Gülcan O.
"Çamlaraltı Pansiyon"
21.08.2019 tarihinde gönderildi

Tesis yeni açılış yapmış bir yer.Tesis sahibi çok içten ,samimi biri.Hemen size bahçesini gezdiriyor incirlerinden ikram ediyor.Ayvalıkta kalınabilecek uygun fiyatlı yerlerden biri.Tesis aşırı temizdi. Fiyat performans açısından gayet memnun kaldık.Tesis sahibi emekli mühendis ,çağdaş ,hoşsohbet biri.Kahvaltı olmamasına rağmen kahvaltıyı birlikte hazırlayıp birlikte yedik.Tavsiye ederiz.

Çamlaraltı Pansiyon Hakkında
Bilmeniz Gerekenler

Tesis Tanımı
Pansiyon

Giriş Saati
Belirtilmedi

Çıkış Saati
Belirtilmedi

İşletme Başlangıç Yılı
Belirtilmedi

Sezon Aralığı
Belirtilmedi

Tesis Temaları
Aile, Balayı, Gezgin, Şehir Merkezi