Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Ayvalık Havuzlu Oteller - 2021 Tüm Fiyatlar

Yükleniyor..
Ayvalık'ta kriterlerinize uyan 21 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Havuzlu Ayvalık Otelleri Hakkında

Tatil rüyalarımızın merkezinde aslında her ne kadar deniz varsa da otel havuzları olmazsa tatilimiz yarım kalır. Denizin kendine has bir rengi ve güzelliği varsa da oteldeki havuzun konforuna da ihtiyaç duyarız. Ayvalık havuzlu otel seçenekleri bu anlamda oldukça cazip fırsatlar sunar.

Plajlar her zaman tatilin vazgeçilmezidir ama plajlar aynı zamanda yorar da insanı. Plajdaki yorgunluğunuzu yine otelin havuzunda şezlongda atarsınız. Havuz her zaman için denizin size yüklediği yorgunluğu giderir. Havuz başında aileniz ve çocuklarınız da “gözünüzün önündedir. 

Çocuğunuz denizde iken her zaman gözünüzün onların üstünde olma zorunluluğu havuzda yoktur. Bu anlamda otel havuzları enize göre daha emniyetlidir. Hele de aileniz veya çocuklarınız yüzme bilmiyorsa havuzun rahatlığını denizde bulamazsınız. 

Ayvalık Havuzlu Apart

Ayvalık havuzlu apartları ile geniş ailelerin tatili çok daha uygun fiyatlı ve esnek bir şekilde yapması mümkün olur. Apartlar yapı itibariyle kişilere ev rahatlığıyla tatil yapma fırsatı sunar, ayrıca fiyatları itibariyle de aileler için daha uygun bir seçenek halini alıyor. Bu kapsamda ailelerin mutlaka apart otel konaklamalarını da düşünmesi gerekir.

Ayvalık Havuzlu Otel Özellikleri

Otellerdeki havuzun kalitesi, temizliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığı çok önemlidir. Eğer bu standartları sağlayan bir oteldeyseniz hiç tereddüt etmeden havuzu kullanabilirsiniz.  Havuzun başında daha rahat ve konforlu vakit geçirebilirsiniz.

Plajın kalabalığında ve denizin gürültüsünde sesinizi duyurmakta zorlanabilirsiniz bu da sizi biraz yorar. Ama havuz denize nispeten daha sakindir ve burada daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk içeceklerinize her zaman daha kolay ulaşmak ekstra bir keyif sağlar size. Havuz kenarında içilen bir meyve suyu kokteyli bile sizi rahatlatmaya ve dinlendirmeye yeterlidir. Havuzu olan otel ayrıca havuz için başka bir yere gitmenie gerek bırakmaz.

Özel havuzlu otel seçenekleri arasında tercih yaparken havuzun kalitesini incelemeniz gerekir. Ayvalık havuzlu oteller tercih edecekseniz diğer tüm tesislerde olduğu gibi burada da havuzların günlük bakımları ve temizliği  kadar çevre şartları da önemlidir. Güvenlik açısından çevre taşlarının kaygan olup olmaması önem arz eder. Ayrıca çocuk havuzlarının derinliği ve emniyeti de çok önemlidir rahat bir tatil için. 

Ayvalık Havuzlu Otel Seçenekleri

Tüm şartlara sahip özel havuzlu otel  sayısı her geçen gün Ayvalık’ta artmaktadır. Denizinin, doğasının güzelliği kadar Ayvalık havuzlu otel standartları da her geçen gün artmakta ve tanınmaktadır. Ayvalık bu konuda da ihtiyaç duyulan bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Ayvalık’ta oteller özellikle yerli turizme hitap ettikleri için müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutarak ideal havuz için gereken tüm bakım masraflarından kaçmadan kaliteli bir hizmet vermektedirler.

Çocuk Havuzları

Hepimiz tecrübe etmişizdir: Çocuklar havuzu denize her zaman tercih ederler. Havuzda daha bir keyif alırlar ve daha kolay sosyalleşirler. Ama denizde çevresine pek dikkat kesilemezler, dikkatlerinin hepsini dalgalara, kumlara verirler. Oysa havuzda tüm dikkatleri sınırlı bir mekanda olduğu için çevrelerini daha kolay fark ederler. Bu anlamda çocuk havuzlu otel seçenekleri çocuklar için idealdir. 

Çocukların havuz başında edindikleri arkadaşlıkları genelde plajlarda kuramadıklarını hemen hemen hepimiz tecrübe etmişizdir. Havuz başında tanıştıkları arkadaşlıklarını 1 yıl boyunca anlatır dururlar. Bu yüzden özellikle çocuklu ailelerin tercihi genelde Ayvalık çocuk havuzlu oteller olmaktadır.

Çocukların geçirdiği güzel vakit bizim de hanemize yazıldığı için bizim de tatilimiz eğlenceli hale gelir. Çocuklu ailelerin ilk tercihi olan Ayvalık çocuklara özel havuzlu oteller aynı zamanda yetişkinler için de birçok imkan sunar.

Standart otel hizmetlerinin yanında gelişmiş havuz imkanları ile bu tesisler aileler ve bireysel tatili tercih eden kişiler için de uygundur. Siz de planlarınızı Ayvalık havuzlu oteller seçeneklerine göre oluşturarak unutulmaz bir tatil için şimdiden ilk adımı atabilirsiniz.