Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Sarımsaklı Pansiyonları Fiyatları - 2021 Tüm Pansiyonlar

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 29 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Sarımsaklı Pansiyonları

Otel mi, Pansiyon mu sorusunun cevabını Pansiyon olarak cevaplıyorsanız Pansiyon Fiyatlarını göz önüne alıyorsunuz diyebiliriz. Sarımsaklı'da daha ekonomik ve daha uzun tatil yapmak isteyenler öncelikle apart ve Pansiyonları tercih ettiğini görüyoruz.
Ege Denizi’nin kıyılarında 7 kilometreyi aşan mavi bayraklı plajlarıyla Sarımsaklı, hem ülkemizden hem de dünyadan turist çeken bir nokta. Sahil boyunca uzanan konaklama seçenekleri arasında otellerle birlikte Sarımsaklı pansiyonları ve Sarımsaklı apartları da bulunuyor. Pansiyon ve apart bakımından zengin alternatiflere sahip olan belde, uygun fiyatlı tatil için ideal. 

Sarımsaklı Pansiyon Fiyatları 2021

Ayvalık Sarımsaklı Bölgesinde en çok pansiyon Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Pansiyon ve Apart Otel sayılsının oldukça çok olduğu Sarımsaklı tatil beldesi sezonun en yoğun olduğu Temmiz ve Ağustos Ayları dışında oldukça ucuz. 

Sarımsaklı bölgesinde faaliyet gösteren pansiyonlar hakkında yapılan yorumlar genel itibariyle konfor ve temizlikle ilgili olumlu yorumlar olarak göze çarpmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle faaliyet gösteren turizm işletmecileri tatilseverlerin ne istediğini ve nasıl memnun edileceğini çok iyi bilmekte, buna uygun olarak işlerini mümkün olan en yüksek standartlarla icra etmektedir. Pansiyon fiyatları otel fiyatlarına karşın göreceli olarak daha düşük olsa da kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ramazan Bayramında Sarımsaklı Pansiyon Fiyatları

Geçen yıl, okulların kapanma tarihi ve Bayramı aynı döneme denk gelince, Sarımsaklı'da Ramazan bayramı oteller %100 doluluğu yakaladı. Pansiyon fiyatları haziran ayı ortalamasının sadece +%5 üzerinde seyretti. Henüz sezonun başlamamış olması ve havarında sıcak gitmesi ile güzel bir Ramazan bayramı geçiren Sarımsaklı 2018 sezonuna harika bir başlangıç yapmış oldu.

Kurban Bayramında Sarımsaklı Pansiyon Fiyatları

2018 sezonunda çok yoğun geçen Kurban bayramında Sarımsaklı doldu taştı. 
Erken rezervasyon şansını kaçıran birçok aile son dakika rezervasyon yapmak istemesine rağmen Sarımsaklı otellerinde istediği fiyatı alamadı.
2021 Kurban bayramının Sarımsaklı Pansiyonları arasında %100 doluluk beklenirken rezervasyonların büyük bir kısmının Haziran Ayının sonuna kadar satılması bekleniyor.

En Uygun Sarımsaklı Pansiyonları

Sarımsaklı bölgesinde faaliyet gösteren pansiyonlar yukarıda listelenmektedir, bu kapsamda pansiyonlardan fiyat teklifi almak için yapılması gereken tek şey sayfanın başındaki alandan tarih seçimi yapıp fiyatları göster butonuna tıklamaktır. 

Daha sonra pansiyonların fiyat tekliflerine erişebilir ve en uygun Sarımsaklı pansiyonundan rezervasyon yaptırma imkanı elde edebilirsiniz. 

Ayvalık Sarımsaklı En Ucuz Pansiyonlar

Ayvalık Sarımsaklı'daki en ucuz fiyat teklifli pansiyonları görmek için yapmanız gereken tek şey konaklamak istediğiniz tarih aralığını seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır. Bu sayede ilgili tarih aralığı için pansiyonların fiyat tekliflerini görebilir ve en ucuz pansiyonlar üzerinden de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ucuz pansiyon arayışındaki kişilerin bilmesi gereken en önemli şey erken rezervasyon yapılması halinde çok daha uygun fiyat teklifleriyle karşılaşılacağıdır. Bu nedenle olabildiğince erkenden rezervasyon yapmak yararlı olacaktır.

Sarımsaklı Günlük Pansiyon

Günlük pansiyon kiralamak isteyen ziyaretçilerin bunu yapması mümkündür. Sayfanın başında yer alan araç kutusunu kullanarak konaklamak istediğiniz günü seçin, gün seçimi yaparken kalacağınız gece sayısını baz almanız gerektiği için pansiyona gideceğiniz günü ve pansiyondan çıkacağınız günü sırasıyla giriş ve çıkış tarihi olarak seçerek fiyatları gör butonuna tıklayın. Bu sayede günlük pansiyon kiralama fiyatını görebilecek, anında rezervasyon yaptırabileceksiniz.

Sarımsaklı'da Apart ev fiyatları

Ayvalık Sarımsaklı'da bir diğer tatil seçeneği de Apart Ev. Apart ev fiyatları pansiyonlar ile yaklaşık aynı fiyat fakat kısa süreli konaklamalara uygun değil. Tatil güvenliğiniz ve toplum huzuru gözönünde bulundurulduğunda denetim altındaki pansiyonlarda tatil yapmaya özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir.

Sarımsaklı Gezilecek Yerler

Sarımsaklı bölgesine gideceklerin gezebileceği çeşitli noktaları derlediğimiz yazı dizisine https://balnet.net/sarimsakli-gezilecek-yerler sayfamızdan erişebilirsiniz. Şeytan Sofrası, Badavut ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler bu listede yer almaktadır.

Sarımsaklı Plajları

Sarımsaklı bölgesinde yer alan sahil ve plajları irdelediğimiz yazı dizisine https://balnet.net/sarimsakli-plajlar sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayfada plajlar ve haklarında bilinmesi gereken detaylar yer almaktadır.