Sarımsaklı Pansiyonları

Yükleniyor..

Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 34 tesis bulundu.

Otel mi, Pansiyon mu sorusunun cevabını Pansiyon olarak cevaplıyorsanız Pansiyon Fiyatlarını göz önüne alıyorsunuz diyebiliriz. Sarımsaklı'da daha ekonomik ve daha uzun tatil yapmak isteyenler öncelikle apart ve Pansiyonları tercih ettiğini görüyoruz.
Ege Denizi’nin kıyılarında 7 kilometreyi aşan mavi bayraklı plajlarıyla Sarımsaklı, hem ülkemizden hem de dünyadan turist çeken bir nokta. Sahil boyunca uzanan konaklama seçenekleri arasında otellerle birlikte Sarımsaklı pansiyonları ve Sarımsaklı apartları da bulunuyor. Pansiyon ve apart bakımından zengin alternatiflere sahip olan belde, uygun fiyatlı tatil için ideal. 

Sarımsaklı Pansiyon Fiyatları 2019

Ayvalık Sarımsaklı Bölgesinde en çok pansiyon Sarımsaklı bölgesinde bulunmaktadır. Pansiyon ve Apart Otel sayılsının oldukça çok olduğu Sarımsaklı tatil beldesi sezonun en yoğun olduğu Temmiz ve Ağustos Ayları dışında oldukça ucuz. 

Ramazan Bayramında Sarımsaklı Pansiyon Fiyatları

Geçen yıl, okulların kapanma tarihi ve Bayramı aynı döneme denk gelince, Sarımsaklı'da Ramazan bayramı oteller %100 doluluğu yakaladı. Pansiyon fiyatları haziran ayı ortalamasının sadece +%5 üzerinde seyretti. Henüz sezonun başlamamış olması ve havarında sıcak gitmesi ile güzel bir Ramazan bayramı geçiren Sarımsaklı 2018 sezonuna harika bir başlangıç yapmış oldu.

Kurban Bayramında Sarımsaklı Pansiyon Fiyatları

2018 sezonunda çok yoğun geçen Kurban bayramında Sarımsaklı doldu taştı. 
Erken rezervasyon şansını kaçıran birçok aile son dakika rezervasyon yapmak istemesine rağmen Sarımsaklı otellerinde istediği fiyatı alamadı.
2019 Kurban bayramının Sarımsaklı Pansiyonları arasında %100 doluluk beklenirken rezervasyonların büyük bir kısmının Haziran Ayının sonuna kadar satılması bekleniyor.

Sarımsaklı'da Apart ev fiyatları

Ayvalık Sarımsaklı'da bir diğer tatil seçeneği de Apart Ev. Apart ev fiyatları pansiyonlar ile yaklaşık aynı fiyat fakat kısa süreli konaklamalara uygun değil. Tatil güvenliğiniz ve toplum huzuru gözönünde bulundurulduğunda denetim altındaki pansiyonlarda tatil yapmaya özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir.