Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Ayvalık Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 26 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Sarımsaklı Denize Sıfır Oteller Hakkında

Deniz aşkı başkadır. Mehtabı başkadır, lodosu başkadır, yakamozu bir başkadır. Tüm başkalıkların tümünü bir arada bulabileceğiniz ender yerlerden biri Ayvalık Sarımsaklıdır. Duygunun, enginliğin, bazen sakinliğin, bazen hırçınlığın ifadesi ile tıpkı insanına benzer. Romantizm en fazla deniz ile ifade edilir. Dağ konulu şarkılar da bile bir karamsarlık vardır, şarkılarda türkülerde bile dağlar aşılmaz. Ama mehtaplı geceler de hep sevgiliyi anarsınız, özlersiniz duygulanırsınız. Bu coğrafyanın insana kendinden olanı vermesidir. Modern dünya değişen her şeye rağmen insanoğlunda değişmeyen tek şey deniz aşkıdır. Evlerimizin deniz manzaralı olmasını isteriz, işyerimiz deniz manzaralı olsun deriz. Her şey tıpkı bir sevgili gibi denize ayarlı yaşarız. Onun uzağında kalmayı beceremeyiz. Bu tutkumuz tatil rüyalarımızı da süsler. Hep denize sıfır otel hayalimiz vardır. Bu arzumuzdan dolayı denize sıfır oteller her zaman diğerlerine göre daha çok tercih edilir. Denizi seyretmek bile ayrı bir boyuta götürür insanı. Bir de deniz kenarında bir otel de tatil yapıyorsanız hayatın tüm güzelliklerini o an orada yaşıyorsunuz demektir. Akşam yorgunluğunuzu mehtap bir gecede esen bir rüzgâr size siz olduğunu unutturacak kadar sarhoş eder insanı. Ülkemizin en nadide tatil beldelerinden bulunan Ayvalık Sarımsaklı denize sıfır lüks otelleri gerek yeşil tabiatıyla bize el sallıyor adeta. Otel fiyatları Akdeniz bölgesindeki otel fiyatlarına göre hem daha uygun hem de kalite ve hizmet bakımından onlardan geri değil. Ayvalık Sarımsaklı ulusal bir turizm markası olma yolunda hızla ilerlerken görmeyenler için görülmesini tavsiye edeceğimiz ender yerlerden birisidir.

Ayvalık Sarımsaklı Denize Sıfır Otellerde Tatil

Hizmet, konfor, kalite insanın sunduğu hizmetlerdir. Ama bir manzara seyretmek, manzaran bize hissettirdiği, verdiği haz ve duygu tamamen olağanüstü ilahi bir duygudur. Manzara bize sureti ile hizmet eder. Bunun da bedeli para ile ölçülemez. Bunun fiyatı izlemek, duygulanmak ve rahatlamaktır.  Deniz kenarında olmasının insana sağladığı huzur tarif edilemez. Bu otel yıldızları ile kıyaslanamayacak kadar çok daha değerlidir. Binlerce yıldızın altında, mehtabın altında güzel bir otelin hizmetini de alıyorsanız dünyanın en şanslı insanısınız demektir. Ayvalık Sarımsaklı denize sıfır oteller sadece deniz sahilinde olmasından dolayı özel değildir. Muhteşem güzellikteki uzun sahilinin ve denizinin güzelliğiyle de tercih edilir. Bu ayrıcalıklara ayrıcalık katan şey de denize sıfır bir otelde denizi dinleyerek tatilinizi geçirmektir. Ayvalık Sarımsaklı denize sıfır oteller gerçekten dingin ve sakin ortamıyla, doğal güzellikleriyle huzuru arayanların merkezi olma yolunda hızla gelişmektedir.

Ayvalık Sarımsaklı Denize Sıfır Tatil

Genelde insanlarda denize sıfır otelleri pahalıdır algısı vardır. Sağlıklı bir algı değildir bu. Diğer alanlardaki oteller ile aralarında fiyat farkı vardır diyemeyeceğimiz kadar düşüktür bu fark. Ayvalık Sarımsaklı denize sıfır oteller verdiği kaliteli hizmetler ve sıcak ortamı ile talep edilen ücret kıyaslandığında gerçekten pahalı değildir. Zaten yurt içi turizme hizmet eden tesislerin genelinde pahalı fiyat uygulanmaz. Ortalama ülke insanının gelirine göre fiyat politikası belirlerler. Sarımsaklı ülkemizin incisi sayılabilecek güzellikte bir tatil beldesi olma yolunda kendinden emin bir şekilde yol almaktadır.
Şimdi internetin sunduğu kolaylıkla fiyat kıyaslaması yaparsak aralarında pek fark olmadığını göreceğiz. Tatil planları yaparken deniz ile baş başa bir tatil düşleyin bedeninizle birlikte ruhunuzda dinlensin. Ayvalık Sarımsaklı denize sıfır oteller ile ister bireysel olarak ister ailenizle birlikte mükemmel bir tatil yapabilirsiniz.