Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Altınova Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Ayvalık Altınova'da kriterlerinize uyan 12 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Altınova Otelleri Hakkında

Ayvalık eski çağlardan beri hep tercih edilen yerleşim yerlerinin başında gelmiştir. Birçok medeniyete ev sahipliği yapması kültürel dünyasını zenginleştirmesini sağlamış ve buna bağlı olarak da ticari merkezlerinden biri haline gelmiştir. İçinde bulunduğu coğrafyanın muhteşem güzelliği de Ayvalık’a fazladan özellik katmıştır. Eskiden tamamen tarıma ve balıkçılığa dayalı olan ekonomisi günümüzde turizme kaymıştır. Ayvalık kendine bağlı köyler ve beldelerle beraber turizm dünyasında marka olma yolunda hızla ilerliyor. Turizm stratejisi olarak önceliğini yerli turizme vermesi yerli turizmin merkezi haline gelmesini sağlamıştır. Her geçen gün Ayvalık tesislerinin kendini yenilemesiyle tesis sayıları ve çeşitlerini de artırması artık ulusal bir marka olduğunu kanıtlamıştır. İkinci ileri hedefi uluslararası marka olma hedefidir. Bu yönden gereken tüm tesis standartlarını her gün artıran Ayvalık ve köyleri diğer tatil merkezlerine örnek teşkil edecek duruma gelmiştir. Ayvalık Altınova da iç turizmde hızla gelişen beldelerden biridir. Yavaş ama planlı bir tesisleşme ile her geçen gün isminde söz ettirmeyi başarabilen ender turizm beldelerinden biridir. Altınova kendine has güzellikleri ve havasıyla tercih etmek için birçok sebep sunar insana. Ayvalık Altınova otelleri bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Unutulmaz Bir Tatil İçin Altınova

Her kesimden insana hizmet verebilmesi ve her gelir grubuna uygun fiyat politikasıyla ülke insanının en kolay tatil yaptığı yerlerin başında gelmesi buraya olan ilginin artmasına neden olmuştur. Ayvalık Altınova otelleri her inançtan, her gelir kesiminden insanları ağırlayacak kadar tecrübe sahibi olması tesis kalitesini ileri düzeylere taşımıştır. Otellerin hizmet kalitesi ve fiyatlarının uygun olması konaklama çeşitliliklerinin artmasını da sağlamış ve tesis sayılarının olumlu bir şekilde artmasına yol açmıştır. Ayvalık Altınova otelleri ve tesislerinin orta gelir grubundaki insanların bütçesini zorlayacak seviyelerde olması buraların günden güne büyümesini ve gelişmesi sağlamıştır. İmkanlarına göre verdiği hizmetin yeterliliği, tatilcileri memnun etmesi ülke turizmine de olumlu katkılar sağlıyor olması son derece sevindiricidir. 

Tatilde Altınova Kalitesi

Ayvalık Altınova Türkiye’nin en güzel tatil mekanlarından olması her ne kadar tercih sebeplerimizin en başından gelse de tek neden bu değildir. İç turizm de tercihlerimizi etkileyen en önemli sebeplerinin başında fiyat uygunluğu ve tesis kalitesi gelir diyebiliriz. Yerli turizmin en gözde tatil yerlerinden olması hem doğal güzellikleri hem de her bütçeye uygun alternatiflerinin olması bu bölgenin genel özelliği olmuştur. Denizinin güzelliği, sahillerinin kalitesi ve doğasıyla bir bütün olan Ayvalık ve köyleri tabiat varlıklarını koruduğu sürece turizm merkezi olma özelliğini koruyacak kadar alt yapısı vardır. Termal kaynaklarının kalitesi, havasının bol oksijenli olması buraların yaz tatilinden başka yılın her ayında gidip tatil yapılacak bol alternatiflerinin olması da tercih nedenlerinden biridir. Ayvalık Altınova otelleri ile büyüleyici bir doğayla iç içe unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz.
İç turizmimiz tamamen ekonomiye bağlıdır desek abartmış olmayız. Yapılan tüm istatistikler ekonomik gelirin arttığı durumlarda tatil yörelerine olan ilginin de arttığını göstermektedir. Kişi başına düşen milli gelir arttığında her insan yılda en az bir defa tatil yaptığını, turizmde ise otellerin doluluk oranını direk olarak gelirle alakalı olduğunu rakamlar bize söylüyor. Tatil bütçemizi ayarlarken gelirimize göre planlama yaparız. Sınırlı bir bütçe ile yapacağımız tatili daha dikkatli düşünür ve tasarrufa giderek planlar yapmayı deneriz. Bu tür sınırlı imkanlarla tatil yapılacak yerleri araştırarak bütçemize uygun yerler bulmaya çalışırız. Ayvalık Altınova otelleri tam da bu ihtiyaca cevap verebilecek ender yerlerden biridir. Otellerinin fiyat uygunluğu ve kalitesiyle yerli turistlerin en çok tercih ettiği yer olmasının ana sebeplerinden biri de budur.

Ayvalık Altınova Otelleri Sık Sorulan Sorular
Ayvalık Altınova'da denize sıfır oteller hangileri?
Ayvalık Altınova'daki denize sıfır otellerden bazıları: Ra Otel. Tam liste: Ayvalık Altınova Denize Sıfır Oteller