Dikili

Dikili

Dikili, İzmir'in kuzeyinde 118 km mesafededir. Kara ve hava yoluyla ulaşım mümkündür. Dikili, eski çağlara uzanan tarihi, masmavi denizi, 40 km uzunluğundaki kumsalı, şifalı suları, doğal kaplıcalarıyla doğanın tüm zenginliklerini içinde barındıran eşsiz bir yerdir. Midilli Adası'yla aynı denizi paylaşan Dikili, Aliağa, Ayvalık ve Bergama ile komşudur. Yaz - kış tatil yapabiliceğiniz, yazın deniz turizmi, yılın 12 ayı termal kaplıcalarında şifa bulabilirsiniz. Antik çağlara dayanan tarihi yapısıylada Bergama kentini ziyarete gelen turistler için ziyaretçi kabul etmektedir. Gezilip görülmesi gerken yerlerin başında; Nebiler Şelalesi, Dikili Botanik Bahçesi, Merdivenli ve Denizköy'de bulunan krater göllleri, Mağaralar ve Madra Çayı ve Ilıcaları doğal ve tarihi görmeniz gereken yerler arasındadır. 

Dikili Bölgesine Yakın Konumlar

Dikili bölgesine bağlı veya Dikili bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Dikili'ye Gidenler Yorumluyor

Dikili'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
İzmir / Dikili
"Mükemmel Bir Yer"
Buraya ikinci gelişim ve çok memnunum. Her sene ailemi getirmeyi planlıyorum. Hizmetten, kahvaltıdan ve güler yüzlü olmalarından çok memnunum .
+ devamını gör
9.6
İzmir / Dikili
"Diamond Pansiyon"
Kahvaltı cok lezzetli zeytin ev yapimi peynirler tam yagli hergün hamur işi cay aksam 9 da da var cocuk dostu bahçesi camlarla dolu balkonlu odalar temizlik yapılıyor demeden çok titizker ilgili evsahipleri daha ne olsun denizi temiz
+ devamını gör
9.2
İzmir / Dikili
"Diamond Pansiyon"
Çok güzel bir tatil yaptık.Huzurlu,sessiz ve temiz bir yer.Dikilinin tadını çıkarırken ruhunu da dinlendirmek isteyen için kaçmaz fırsat.Kahvatsı da da harikaydı, çamların altında Emine hanımın sıcak böreklerini keyifle yedik...
+ devamını gör
8
İzmir / Dikili / Bademli Köyü
"Sessiz,sakin,huzur Ve Güven Verici Bir Ortam"
Çok geçikmiş bir teşekkür, İki gün kaldık. Sessiz, sakin, huzur ve güven verici bir ortam. Çok güzel olan denize ve kumsala çok çok yakın. Çalışanlardan Erdoğan beye ve Gökçehan beye buradan selamlarımı gönderiyorum.
+ devamını gör