Balnet
İzmir

İzmir

İzmir, Türkiye'nin en büyük 3. şehridir. İzmir denince akla boyozu, denizi, kumrusu ve çiğdemi gelir. İzmir; tarihi güzellikleri, kültürel yapısı, genç nüfusu, deniz kokan sokakları, sıcak kanlı insanlarıyla Ege'nin incidir. Farklı kültür, yaşam tarzı, inançların binlerce yıl bir arada barış içinde yaşadığı hoşgörü şehridir. 8000 yıllık geçmişiyle bu güzel şehir insan yaşamı için önemli olması tesadüf olmasa gerek. Hep deniz, hemde kara, hemde hava yoluyla ulaşım imkanlarıyla, turizm için uygun iklim yapısıyla ve sanat etkinlikleri, 101 kilometrelik tamamen doğal plajlarıyla turizmde önemli bir yere sahiptir. 

İzmir Konaklama İmkanları

İ̇zmi̇r'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

İzmir Bölgesine Yakın Konumlar

İzmir bölgesine bağlı veya İzmir bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

İ̇zmi̇r'e Gidenler Yorumluyor

İ̇zmi̇r'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
İzmir / Dikili
"Diamond Pansiyon"
Bursa'dan Dikili'ye hareket ederken, yolda yorumlara güvenerek arayıp rezervasyon yaptığımız ve asla pişman olmadıgımız bir pansiyon. 1 gece konaklama planımızı, sabah kalkıp kahvaltı yaparken bu gece de kalalım deyip tatilimizi uzattık. Bizim için en önemli faktör temizlikti. Odaya girerken daha temizlik kokusu sarıyor. Yanımızda götürdüğümüz nevresimlerimizi asla kullanma gereği duymadık. Ali Bey ve kıymetli eşi, çok misafirperver ve hoşsohbetli insanlar. Ali Bey bizi gezip görebileceğimiz yerler konusunda da çok güzel yönlendirdi. Ailece güvenle konaklayabileceğiniz nezih bir yer.
+ devamını gör
8.9
İzmir / Çeşme
"Dream Hotel Çeşme"
Çeşme'de gidilebilecek ve konaklanabilinecek nadir güzel yerlerden birisi hoş aile ortamı kesinlikle otele geldiğinizde güleryüzlü çalışanları sürekli görüyorsunuz ve en çok bizde bıraktığı izlenimlerden bir tanesi otelin her katı ayrı detaylarda gizlemişler şiddetle tavsiye ederim.
+ devamını gör
9.9
İzmir / Dikili
"Diamond Pansiyon"
Konumu, odaların temizliği, sabah kahvaltılarının lezzeti ve kalitesi, Ali bey’in ilgili içten misafirperliği, eşi Emine Hanım’ın sabah kahvaltılarında ikram ettiği mükemmel hamur işleri ile gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz harika bir mekan, herşey için çok teşekkürler. Dikili'deki adresimiz belli 👍
+ devamını gör
9.9
İzmir / Dikili
"Ailecek Gönül Rahatlığı İle Kalınacak Adres"
Arkadaş tavsiyesi ile gittiğimiz Diamond Pansiyonda gönül rahatlığıyla 2 gece geçirdik. Hamile olmam sebebi ile en çok dikkat ettiğim şey temizlikti ve pansiyon sahibi Ali Bey bu konuda çok titiz, yanımda kendi çarşafımı getirmeme rağmen kullanma ihtiyacı duymadım. Eşi Emine hanımın sabah kahvaltısı için yapmış olduğu hamur işleri çok lezzetli. Konum olarak Dikili merkeze araç ile 5 dk uzaklıkta, merkezin gürültüsünden uzakta gece sessizce uyuyup dinlenebiliyorsunuz. Dikili`ye bir sonraki gelişimizde büyümüş ailemiz ile tercih edeceğimiz yer yine Diamond Pansiyon olacak. Ali Bey ve eşi Emine Hanım`a teşekkürler.
+ devamını gör