Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Dikili Pansiyon ve En Uygun Dikili Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Di̇ki̇li̇'de kriterlerinize uyan 27 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

İzmir’in turizm bölgelerinden biri olan Dikili, denizi ve doğası ile insanları kendisine çekiyor. İzmir Dikili aynı zamanda yurtdışından gelenler için bir giriş kapısı. Sadece doğası ve denizleri değil tarihsel geçmişi ile de gelenleri kendisine hayran bırakıyor. 

Dikili tatil için gelinip kalınabilecek en güzel tatil mekanlarını bünyesinde barındırıyor. Bölgede konaklama çeşitliliği açısından her bütçeye hitap eden otel ve pansiyon türü bulunmakta.

Dikili Pansiyonları Nasıl? Kimler Tercih Ediyor?

İzmir Dikili pansiyonları ekonomik oluşları ile kalabalık aileler ve kalabalık arkadaş grupları için en ideal konaklama tercihlerinden birisi. Bunun yanında ekonomik bir mola da tercih sebepleri arasına katılabilir.

  • Dikili Apart Pansiyonlar: Apart pansiyonlar çok kalabalık aileler için idealdir. Hem ekonomik olurlar hem de bir arada bulunma fırsatı verirler, aile ortamınız korunarak evinizde gibi bir tatil yaparsınız. Hem otel hemde pansiyon seçenekleri sunan Dikili apartları arasında da uygun konaklama fırsatlarına erişebilirsiniz.
  • Dikili Butik Pansiyonlar: Butik pansiyonlar yeni evli çiftler ve tek çocuklu aileler için ideal olabilir. Daha özel ve konforlu olduklarından güzel bir balayı geçirmek için de idealdir.
  • Dikili Günlük Pansiyonlar: Günlük pansiyon kiralama yine aileler için bölge bölge gezerek tatil yapılıyorsa arada ekonomik molalar için uygun olabilir. Bunun yanında gruplar için bir mola veya hafta sonu kaçamakları için tercih edilmektedir. Hafta sonu kaçamakları için genelde aile tipi olmayan butik pansiyonlar tercih edilmektedir.

Dikili Ucuz Pansiyonlar

Dikili ucuz pansiyon fiyatları ile ekonomik bir konaklama hizmetini size sunuyor. İzmir Dikili’nin özellikle iç kesimlerde kalan pansiyonları fiyat olarak çok ekonomik. Ve bir çoğu denize görebilecek vaziyette konumlanmış. Hemen hepsi denize yürüme mesafesinde. Denize yakın ve ucuz bir pansiyon için belirli dönemlerdeki tatil fırsatlarını değerlendirmeniz gerekiyor. 

Daha uygun fiyatlar için Bademli pansiyonları ve Dikili Salihleraltı pansiyon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Salihleraltı kendisine münhasır konaklama mekanları ve harika plajı ile konaklama için tercih edebileceğiniz bir konumda. 

Dikili Denize Yakın Pansiyonlar

Geniş bir sahil şeridine sahip olan Dikili’de bir çok denize yakın ve denize sıfır pansiyon bulmanız mümkün. Denize yakın pansiyonlar genelde plaj hizmetleri de sunduğundan şezlong ve duş gibi hizmetleri ücretsiz almanız mümkün. Uzun süre konaklamanızda hergün şezlong kiralama maliyetli olacağından tesisten yer ayırtmadan önce bu bilgiyi almanız yerinde olur. Dikili Killik Koyu pansiyonları denize sıfır konaklama bakımından oldukça güzel seçenekler sunabiliyor. Aynı zamanda Çandarlı pansiyonları da denize mesafesiyle oldukça ilgi çekici ve tercih sebebi olabilir.

Dikili Pansiyon Fiyatları 

Dikili pansiyon fiyatları 2021 yılı için yine civar popüler tatil bölgelerine göre ekonomik olacağı şüphesiz. Önceden yer ayırtmanız bu fiyatların daha uygun olmasını sağlayabilir. Ekonomik bir tatil için daha ucuz pansiyon alternatifleri kıyıdan biraz uzak pansiyonlar için geçerli olabilir. Bademli, Ilıca ve Salihleraltı bölgeleri Dikili merkez pansiyonlarına fiyat konusunda uygun alternatifler olabilirler.

Dikili'de Gezip Görülecek Yerler

Tatil sadece denize girip güneşlenmekten ibaret değildir diye düşünenlere Dikili’de birbirinden güzel gezip görülecek yer bulmak mümkün.

  • Pitane Antik Kenti
  • Pergamon Antik Kenti
  • Atarneus Kalesi
  • Ağıl Kale

Bunlardan başka Dikili'de gezip görebileceğiniz bir çok destinasyon bulunmaktadır. Buraya tıklayarak gezilecek yerler listemizi inceleyebilirsiniz.