Balnet

Burhaniye Ören

  Buraniye Ören, Ege Bölgesi'nde Balıkesir Burhaniye ilçesine bağlı şirin bir tatil beldesidir. Güneyinde Ayvalık, kuzeyinde Kaz Dağlarıyla çevrilidir. Türkiye'nin en geniş plajlarından birine sahiptir. Yanıbaşındaki Gömeç ve Pelitköy mevki tam bir zeytin cennetidir. Özellikle Gömeç'e kadar uzanan Pelitköy bölgesi yazlıkçılar ile dolup taşar.
Ören Nerede Nasıl gidilir


Burhaniye Ören'de Tatil

Burhaniye Ören Mavi bayraklı denizi, altın sarısı kum plajı, plaja kadar uzanan çam ormanlarıyla tatilcilere huzurlu bir ortam sunuyor. Ören eski antik Adrimittion şehrinin üzerine kurulmuş. Ören, denizi, plajı, doğası, mistik havası, bol oksijen deposu Kazdağlarıyla adete Saklı Cennet.

Ören , Öğretmenler mahallesi ve iskele olarak üç yerel bölge ile anılır.
Ören'de sezon geç açılır erken kapanır. Dolayısıyla  tıklım tıklım dolu olduğu dönem temmuz ayı başı başlar ve Ağustos ayının sonuna kadar devam eder. Eylül'de ağırlıklı olarak bölgeyi bilen tatilciler gelir. En güzel tatil, balık sezonunun açıldığı, Kazdağlarından gelen serinlikle havaların güzelleştiği zamanlardır .

OTEL FİYATLARINI İNCELE

Temmuz ayının ilk haftasından itibaren bölge dolup taşmaya başlar. Oteller de ve pansiyonlarda yer bulmak zorlaşır. Bölgeye gelenler ağırlıklı olarak deniz ve plaj için geldiklerinden önce denize ve plaja yakın olan oteller dolar.  Ardından Ören'in ara mahallelerinde açılmış pansiyonlar dolmaya başlar. Bölgede otelden çok pansiyon mevcut. ortalama otel sayısının % 35 Otel statüsündedir. Kalan miktar Pansiyon ve Apartlardan oluşmaktadır. 

Burhaniye Ören Bölgesine Yakın Konumlar

Burhaniye Ören bölgesine bağlı veya Burhaniye Ören bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Burhani̇ye Ören'e Gidenler Yorumluyor

Burhani̇ye Ören'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Balıkesir / Burhaniye / Burhaniye Ören
"Gidin Ve Sakinliğin Tadını Çıkartın"
Hayatımda ilk defa bu kadar ilgili bir işletme sahibi gördüm.Yiyeceğimiz yemeğe kadar düşünüp dert edinip bizlere yardımcı oldular.Bungalov evler çok şirin ve ihtiyacımız olan her şey mevcut.Temizlik konusunda da iyi olduklarını düşünüyorum.Sakin ve huzur verici bir yer. Bir kaç günlüğüne sakinlik istiyorsanız burayı ziyaret etmelisiniz.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Burhaniye / Burhaniye Ören
"Huzurlu Tatil"
Her şey çok güzeldi huzurlu bir yer. Odaların tasarımı çok güzel bahcesi, balkonu keyifli. Temizliği ve hijyeni Güzel. Personel ilgili ve guleryuzlu. Güzel bir tatil geçirdik. Tavsiye ederiz.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Burhaniye / Burhaniye Ören
"Keşfedilebilecek Mükemmel Bir Yer"
Uzun araştırmalar sonucu mükemmel, inanılmaz bir yer keşfetmek. Kendinizi evinizdeymişsiniz gibi hissedeceğiniz müthiş bir yer. Mehmet ve Harun abinin, adını sormayı unuttuğumuz (😔; )aşırı pozitif ablanın misafirperverliği, yardımseverliği mükemmeldi. Sahile inip yürüyüş yapabileceğiniz, akşamları balkonunda keyifle oturabileceğiniz ev sıcaklığında, uygun fiyatlı bir yer. Canım sevgilimle aşırıı memnun kaldık. Yazın gelmesini iple çekiyoruz tekrar gidebilmek için. Yolunuz Burhaniye Ören’e düşerse kalacak yer arıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Burhaniye / Burhaniye Ören
"Ela Ela Bungalow Evler"
Çok güzel atmosferi olan, kafa dinlemek eğlenceli vakit geçirmek için harika bi yer
+ devamını gör