Kazdağları

Kazdağları Bölgesine Yakın Konumlar

Kazdağları bölgesine bağlı veya Kazdağları bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Kazdağları'ya Gidenler Yorumluyor

Kazdağları'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9
Balıkesir / Kazdağları
"Kazdağı Kamp"
Dağcılık klubümüz yudosk ile bir gece konakladığım ilk çadır kampı etkinliğimdi. Kazdağlarında Kamp yeri çok güzeldi .. tesis temiz ve düzenliydi .. personel gerçekten ilgili ve yardımseverdi .. çok beğendim .. en kısa zamanda tekrar gitmek isterim ..
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Kazdağları / Güre
"Allium Kazdağları"
Mükemmel bir otel şiddetle tavsiye ederim..
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Kazdağları
"Cıvıl Cıvıl Kuş Sesi, Dere Sesi, Yeşiillikler İçinde Huzurlu Bir Tatil"
2021 Nisan ayında kazdağlarında haftasonu için 2 çift olarak yaptığımız konaklamadan çok keyif aldık. Yeşillikler içinde, dere sesi, bol oksijen, cıvıl cıvıl kuş sesleri içinde huzurla dolduk, dinlendik. Haftasonu yasağı olduğu bir dönemde, yeşillikler içinde olmak iyi geldi.  Bungalow odaları da çok temizdi, yemekler de çok keyifliydi, ekstra taleplerimiz olduğunda da çok yardımcı oldular, güler yüzlü bir hizmet sundular. Seneye tekrar tercihimiz olacaktır :)
+ devamını gör
8.8
Balıkesir / Kazdağları
"Huzur"
Öncelikle Kemal Reis`e ve çalışanlarına selamlar.4 gece kaldık herşey çok güzeldi,ilgi alaka ve hizmet 10 numara 5 yildiz Doganin icinde ve hayvan dostu bir isletme şiddetle tavsiye ediyorum.Ruhunzu ve bedeninizi dinlendirmek istiyorsanız tam aradığınız yer.Benim eşkıya oğluma sabrettigi için Kemal Reis`e ayrıca tsk ederim.Bu arada Biber doğum yapacaktı umarım sağlıklı yavruları olmuştur. Biberin oğlumu gördüğü zaman köse bucak kaçmasını hiç unutmayacağım.🤣;Ilk fırsatsa yine ziyaret etmek istiyorum.SAYGILARIMLA....
+ devamını gör