Balnet
Güre

Güre

Güre, yaz kış tatil yapabiliceğiniz Edremit Körfezi'nde Kazdağları'nın eteklerinde konumlanmıştır. Güre 11km sahil şeridine sahiptir. Kışın şifalı kaplıcalarında rahatlayabilir, yazın denizinde serinleyebilirsiniz. Güre, Afrodit kaplıcalarıyla şifa kaynağıdır. Kazdağları'nın bol oksijenli ortamında uzun yürüyüşlere çıkabilir, trekking yapabilir, Pınarbaşı'nda piknik yapabilir, Tahta Kuşlar Köyü'ndeki Etnografya Müzesini gezebilirsiniz. Güre'nin içerisinde yöre hakkının kendi ürettiği zeytin ve zeytinyağlarından satın alabilirsiniz. Güre sahilinde balıkçılar kendi tuttukları balıkları tezgahlarında satarlar. Güre'de her yıl  Sarıkız şenlikleri düzenlenmektedır.

Güre Konaklama İmkanları

Güre'de tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Güre Bölgesine Yakın Konumlar

Güre bölgesine bağlı veya Güre bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Güre'ye Gidenler Yorumluyor

Güre'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.6
Balıkesir / Kazdağları / Güre
"Butik Gökyüzü Hotel"
İşletmeci Gülhan hanımın güleryüzüne,oğlu Çağatay beyin beyefendiliğine, Semih ve Behram`ın içtenliklerine, adını maalesef unuttuğum Gülhan hanımın yardımcısı beyefendinin kibarlığına, mutfak çalışanlarının hamaratlıkları na hayran kaldık. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Fiyat -kalite mükemmel. Yemekler çok lezzetli ve tertemizdi. Bir daha gider miyiz? Tabii ki de gideriz.
+ devamını gör
8.9
Balıkesir / Kazdağları / Güre
"Huzurlu Tatil"
Doğanın içinde huzurlu bir otel... Oldukça temiz. Çalışanları çok ilgili ve güleryüzlü.. Kafa dinlemek için ideal... Gidecek olanların yanlarına sinkov almalarını öneriyoruz... Biz bir dahaki ziyaretimizde öyle yapacağız :)
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Kazdağları / Güre
"Butik Gökyüzü Hotel"
Manzara süperrrr, kahvaltı süperrrr ,bungololar süperrr ,odalar süperrr ,en çok gülhan hanım züperrrrr gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ams yazın yer bulmak zor şimdiden söyleyeyim .
+ devamını gör
9
Balıkesir / Kazdağları / Güre
"Güre Termal Resort"
güre kaplıcaları ile ilgili araştırma yaparken ulaştım keyifli bir haftasonu tatili geçirdik odalar geniş ve çok güzel sakin bir ortam havası oldukça iyi teşekkürler
+ devamını gör