Kazdağları Mekanları Kahvaltı, Restoran, Mangal

Kazdağları'da 6 tesis listelendi.

Kazdağları Önemli Mekanlar

Doğaya kaçmak, huzur dolu bir gün ya da tatil geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan Kazdağları'nın giderek daha fazla kişi tarafından ziyaret edilen çeşitli mekanları vardır. Bu mekanlar yıllardır aynı noktada hizmet vermekte ve blögeye gidenlerin sık uğradığı tesisler olmaktadır.

Kazdağları mekanları arasında mangal yerleri, kahvaltı mekanları, köy kahvaltısı, çay bahçeleri vb. bulunmaktadır. Tahtakuşlar köyü ya da farklı bir noktasında güzel bir gün geçirmek isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bu tesisler mutlaka ziyaret edilmelidir. 

Uygun fiyatla kahvaltı yapabileceğiniz, ucuza çay içebileceğiniz bu mekanlar doğayla bütünleşmiş durumdadır. Dolayısıyla Kazdağları mekanlarına giderken doğa ve huzura ilişkin tüm beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Kahvaltı Yapılabilecek Yerler

İster deniz manzaralı ister yemyeşil bahçe içinde kahvaltı isteyin, zevkinize ve damak tadınıza uygun onlarca mekan mevcut. Birçok Otelin bahçeside sabahları özel kahvaltı servisi vermektedir.
Kazdağları kahvaltı mekanaları listesi için tıkla

Yemek Yenecek En Güzel Restoranlar

Nefis deniz manzrası, % 80 'den fazla oksiyen oranıyla kazdağlarında yemek yenecek 50'den fazla restorant mevcut. Alkollü ve Alkolsüz, ızgara et ve farklı menülere sahip yemek yenecek birçok mekanı incelemek için tıklayın

Deniz Manzaralı Kahve Keyfi

Tatiliniz bitmeden Kazdağları eteklerindeki deniz manzralı Çay Bahçelerinde kahve içmeden dönmeyin. Balıkesir'de görülmesi gereken 35 yerden biri olan Kazdağları, bir çay içimi de olsa çıkılması gereken bir yerdir.Çay ve Kahve içebileceğiniz mekanları için tıkla

Kazdağları Mekanları Sık Sorulan Sorular

Kazdağlarına geldiğinizde keyifle vakit geçirebileceğiniz mekanlar Edremit Ayvacık arasında sıralanmış kazdağları eteklerindeki köylerde ve köye giden yollarda sıralanmıştır.