Kazdağları Mekanları (Kahvaltı, Çay Bahçesi, Mangal) 2021

Kazdağları'da 8 tesis listelendi.

Kazdağları Önemli Mekanlar

Doğaya kaçmak, huzur dolu bir gün ya da tatil geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan Kazdağları'nın giderek daha fazla kişi tarafından ziyaret edilen çeşitli mekanları vardır. Bu mekanlar yıllardır aynı noktada hizmet vermekte ve blögeye gidenlerin sık uğradığı tesisler olmaktadır.

Kazdağları mekanları arasında mangal yerleri, kahvaltı mekanları, köy kahvaltısı, çay bahçeleri vb. bulunmaktadır. Tahtakuşlar köyü ya da farklı bir noktasında güzel bir gün geçirmek isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bu tesisler mutlaka ziyaret edilmelidir. 

Uygun fiyatla kahvaltı yapabileceğiniz, ucuza çay içebileceğiniz bu mekanlar doğayla bütünleşmiş durumdadır. Dolayısıyla Kazdağları mekanlarına giderken doğa ve huzura ilişkin tüm beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Kazdağları Kahvaltı Mekanları

Kazdağları'nda faaliyet gösteren kahvaltı mekanları yukarıda listelenmiştir. Kahvaltı yapılabilecek yerler arasındaki Dostlar Restaurant ve Izgara, İkizler Köy Sofrası, Naturland Restaurant Piknik Alanı, Ona Keyf Kahvaltı Bahçesi, Saklı Bahçe Restaurant, Serinyer Kahvalltı ve Izgara uğrayabileceğiniz mekanlardandır. Uygun fiyatlarla hizmet veren bu tesisler müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir.

Kazdağları Kahvaltı Yapılabilecek Yerler

Dostlar Restaurant ve Izgara, İkizler Köy Sofrası, Naturland Restaurant Piknik Alanı, Ona Keyf Kahvaltı Bahçesi, Saklı Bahçe Restaurant, Serinyer Kahvalltı ve Izgara gibi kahvaltı mekanları Akçay, Kazdağları, Küçükkuyu, Altınoluk dörtgeninde yer almaktadır. Dolayısıyla kahvaltı yeri ararken ve Kazdağları'na gitmek isterken mekan arayışınızı bu dört bölgede yoğunlaştırabilirsiniz ki yukarıdaki listede yer alan tesisler de tam olarak bu alanda hizmet göstermektedir.

Kazdağları Mangal Yerleri

Naturland Restaurant Piknik Alanı, Dostlar Restaurant Kahvaltı ve Izgara, Serinyer Kahvaltı ve Izgara gibi mekanlarda mangal keyfi yapabilirsiniz. Kazdağları'nda mangal yapmak ya da ızgara et tüketmek isteyen kişilerin uğrayabileceği bu önemli noktalar hakkında bilgiyi isimlerine tıklayarak açılan sayfadaki telefon numaraları aracılığıyla alabilirsiniz.

Tahtakuşlar Köyü Kahvaltı

Tahtakuşlar Köyü'nde kahvaltı yapmak ve Kazdağları'nın muhteşem manzarasının keyfini çıkarmak isteyen ziyaretçiler İkizler Köy Sofrası'nı mutlaka ziyaret etmelidir. Tesisin ve manzaranın resimlerine erişmek için https://balnet.net/ikizler-koy-sofrasi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Buna ek olarak Dostlar Restaurant Kahvaltı Ve Izgara ve Ona Keyf Kahvaltı Bahçesi Kızılkeçili Köyü'nde, Saklı Bahçe Restaurant Çamlıbel Köyü'nde, Serinyer Kahvaltı Ve Izgara Küçükçetmi Köyü'nde hizmet vermektedir.