Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Marmara Adası Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Marmara Adası'da kriterlerinize uyan 15 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Türkiye'nin en büyük ikinci adası olan Marmara, kızılçam, zeytin ve çınar ağaçlarından oluşan kusursuz doğası, şirin köyleri ve sakin kumsallarıyla keşfedilmeyi bekleyen bir cennet. Mermer kaynaklarından dolayı nem oranının düşük olduğu adada, Marmara Adası otelleri adanın farklı yerlerine dağılmış durumda ve oldukça uygun fiyatlı.

 

Turistik açıdan gelişimini sürdüren noktalarından biri olan Marmara Adası, ziyaretçilerine daha çok pansiyon ve apart tipi küçük konaklama tesisleri sunsa da adada, kapsamlı konaklama hizmeti sunan orta ölçekli Marmara Adası otelleri de bulunuyor. 

 

Çoğu denize sıfır veya denize yürüme mesafesinde olan Marmara Adası otelleri, adanın merkeziyle birlikte Çınarlı, Gündoğdu ve Saraylar gibi farklı noktalarına da yayılmış durumda. 

 

Genellikle oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmeti sunan tesisler içinde isteğe bağlı yemek servisi yapan alakart restoranlı tesisler de mevcut. Marmara Adası'nda her şey dahil anlayışıyla hizmet veren tesis ise bulunmuyor.

 

Az sayıda havuzlu Marmara Adası otellerinin de bulunduğu adayı, kalabalıktan uzak, huzur dolu bir atmosferde deniz, kum ve güneşle iç içe bir tatil geçirmek için tercih edebilirsiniz. 

Marmara Adası Otelleri Sık Sorulan Sorular
Marmara Adası'daki havuzlu oteller hangileri?
Marmara Adası'da havuzlu otellerden bazıları: Ali Baba Butik Otel. Tam liste: Marmara Adası Havuzlu Oteller
Marmara Adası'da denize sıfır oteller hangileri?
Marmara Adası'daki denize sıfır otellerden bazıları: Gül Pansiyon, Yıldız Tatil Köyü, Kalemi Pansiyon. Tam liste: Marmara Adası Denize Sıfır Oteller
Marmara Adası'da yer alan alkolsüz oteller hangileri?
Marmara Adası'da yer alan alkolsüz otellerden bazıları: Yıldız Tatil Köyü. Tam liste: Marmara Adası Alkolsüz Oteller