Balnet

Tuna Pansiyon

Çınarlı Mahallesi / Balıkesir, Marmara Adası, Marmara Adası Çınarlı Köyü (Haritada Gör)
10
Mükemmel
2 değerlendirme yapıldı
  • Genel 10
  • Hizmet 10
  • Konum 10
  • Odalar 10
  • Temizlik 10

cengiz t. tarafından yapılan son yorum şu şekilde: "Mükemmel Tatil " Tuna Pansiyon, Marmara Adası, Çınarlı Köyü`nde, denize çok yakın bir konumda bulunuyor. Çınarlı Köyü`nün en güzel manzarasının yanı sıra en güzel... devamı

Alternatif Teklifler

Tuna Pansiyon ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Tuna Pansiyon Hakkında

Bilinmesi Gerekenler
  • Tesis Pansiyon olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 10:00 sonrası - Çıkış saati 10:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 04 Haziran - 18 Eylül
Gidenler Ne Dedi?
9.9 puan
cengiz t.
"Mükemmel Tatil"
13.06.2016 tarihinde gönderildi

Tuna Pansiyon, Marmara Adası, Çınarlı Köyü`nde, denize çok yakın bir konumda bulunuyor. Çınarlı Köyü`nün en güzel manzarasının yanı sıra en güzel odalarına sahip olan tesiste 7/24 sıcak su mevcut. Doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz gibi adanın koylarını da gezebilirsiniz. Marmara`nın dinginliği daha ilk anlarda sizi rahatlığa kavuşturacak. Adada doğanın güzelliğine bizzat şahit olacak ve ayrılmak istemeyeceksiniz. Tuna Pansyon, misafirlerine huzur dolu bir atmosferde uygun fiyatlarla tatil imkanı sunuyor. 

9.9 puan
cengiz t.
"Tuna Pansiyon Çınarlı"
04.06.2016 tarihinde gönderildi

Tuna Pansiyon, Marmara Adası, Çınarlı Köyü`nde denize çok yakın bir konumda. Çınarlı Köyü`nün en güzel manzarasına sahip. 7/24 sıcak su, doğa yürüyüşleri ve adanın koylarını gezerek doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Marmara `nın dinginliği ilk anlarda sizi rahatlığa kavuşturur. Adada doğanın güzelliğine bizzat şahit olacak ve ayrılmak istemeyeceksiniz. 

Sık Sorulan Sorular
Tesis nasıl tanımlanmaktadır?
Tesis Pansiyon statüsündedir.
Giriş (check-in) ve çıkış (check-out) saatleri nelerdir?
Giriş en erken 10:00, çıkış en geç 10:00 saatindedir.