Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Aile Otelleri ve En İyi Balıkesir Aile Otelleri

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 553 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Aile Otelleri Hakkında

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla beraber tatil arayışları hız kazanmaktadır. Yoğun iş temposunun ardından aileyle güzel bir tatili hak ettiğiniz yaz aylarında Balıkesir aile otelleri size kapılarını sonuna kadar açmaktadır. İki farklı maviye ev sahipliği yapan şehrin Ege’de Edremit, Ayvalık, Burhaniye, Gömeç ve Cunda Adası en çok ilgi gören turistik yerler olmasına karşın Marmara’da Bandırma, Erdek, Avşa Adası ve Marmara adası en çok rağbet gören yerler arasındadır. Ege’nin en duru sularından birini sizlere sunan Balıkesir, Marmara kıyılarına ev sahipliği yapması sebebiyle size unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunuyor. Güneş’in altında ışıl ışıl parıldayan kumsalları, mavi bayrak kalitesinde plajları, antik çağlara uzanan tarihi ve barındırdığı Ege kültürü ile çok yönlü bir tatil durağı olmayı başarıyor. Bölgede bulunan zeytin ağaçları şehrin benimsediği bir değer olmakla birlikte yerli halk büyük ölçüde geçimini zeytin tarımından sağlamakta olup en önemli yerel lezzetlerinden biri de saf zeytinyağı oluyor. Bu sayede Ege’nin benliğini hissettirecek bir şehir olma özelliğine sahiptir. Tatil olanakları açısından farklı yönleriyle ortaya çıkan Balıkesir ailenizle birlikte güzel ve keyifli bir tatil geçirmek için doğru seçenek olmaktadır.

Balıkesir Aile için Uygun Oteller

Türkiye’nin en güzel tatil duraklarından biri olan Balıkesir, her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Ege bölgesindeki diğer illere kıyasla Balıkesir fiyat olarak da uygun olması nedeniyle sizleri ekonomik olarak zorlamayacak bir tatil seçeneği olmayı başarıyor. Ailesiyle birlikte tatil yapmak isteyenler için farklı seçenekler sunan Balıkesir aile otelleri sizleri en kaliteli şekilde ağırlamayı bekliyor. Tatil için Ege bölgesini tercih edenler için kumsallarıyla öne çıkan bir profil yansıtmayı başaran Balıkesir, Marmara bölgesinin deniz tatiliyle en çok ilgi gören şehridir. Şehrin batı kesiminde yer alan Ayvalık, Edremit ve Cunda Adası aile otellerinin bulunduğu favori yerlerdendir. Bunun yanında yine aynı yerde bulunan Türkiye’nin akciğerleri Kaz Dağları da yüksek oksijen seviyesiyle ziyaretçilerin tercih Kuzey kesiminde yer alan Erdek ve Marmara adaları da tatil severlere aile otelleriyle her sene hizmet etmekte. Balıkesir aile otelleri misafirlerine ailesiyle birlikte farklı imkanlar sunmaktadır. Çocuklar için çocuk alanları, çocuk havuzu, oyun aktiviteleri ve animatörleriyle sizlere hizmet vermekte olup tatilinizin keyfini tam olarak çıkartmanız için sizlere bu şekilde hizmet vermektedir. Aile otellerinde konaklamanızın avantajı olarak otelde konaklayan misafirlerin de ailelerden oluştuğunu hatırlatmak isteriz. Böylece çocuklarınız yaşıtlarıyla sosyal ve mutlu bir tatil geçirebilmektedir. 

Balıkesir Aile Otelleri Fiyatları

Balıkesir diğer Ege bölgesindeki tatil illerine nazaran kesenize daha uygun fiyatlar sunmakta. Balıkesir aile otelleri fiyatları bakımından farklılık göstermesinde belli etkenler mevcuttur. Bu etkenler arasında başlıca etken denize yakınlık olup misafirlerine sunduğu hizmet çeşitliliğine ve tarihlere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Balıkesir aile otelleri bulunduğu bölgeye göre de fiyat farklılığı göstermektedir. Ege’deki Balıkesir aile otelleri fiyatları Marmara’dakilere göre farklılık gösterir. Ancak ailenizle uygun fiyatlı bir tatil geçirmek istiyorsanız Balıkesir en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Bu şekilde iş döneminin yorgunluğunu kenara bırakıp ailenizle ekonomik bir tatil geçirmeniz mümkün olacaktır. 

Balıkesir Aile Oteli Konsepti

Balıkesir aile otelleri ‘aile oteli’ konseptiyle hizmet vermektedirler. Müşteri yoğunluğunun aile profilinde olduğu oteller, sizin ve eğer varsa çocuklarınızın en rahat edeceği şekilde konaklamasını sağlamak için hizmet vermektedir. Aileye uygun oda tipleri sayesinde konaklamanız ihtiyacınızı karşılayacak şekilde olacaktır. Bunun yanında çocuklar için sunulan aktiviteler sayesinde çocuğunuzun mutlu bir tatil geçirmesinin yanında sizler de tatilinizin keyfini çıkaracaksınız. Ailenizle verimli tatil geçirmenizi esas alan bu konseptte konforunuz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ilk planda yer alıyor. Bu şekilde mutluluğunuza odaklı bir hizmet alıyorsunuz. 

Balıkesir Aile Otelleri Kalitesi

Tatil severler için güzel bir tatilde olmazsa olmazlardan biri de otel kalitesidir. Aile tatili yapmak isteyen misafirler için uygun oda seçenekleri barındıran Balıkesir aile otelleri ailenizle yaz tatilinizi doya doya geçirebileceğiniz bir deneyim vadetmekle beraber kalite konusunda ödeyeceğiniz ücretlere göre değişiklik göstermektedir. Oda kaliteleri, birbirinden lezzetli yemekleri ve çeşitli aktivite konusunda üst seviyede olan bu otellerde kalite konusunda müşterilerinin memnuniyeti odaklı bir yol izlemektedir.