Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Akçay Otelleri Fiyatları Listesi 2021 Tüm Oteller

Yükleniyor..
Akçay'da kriterlerinize uyan 64 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Akçay Otelleri

Akçay, Edremit Körfezi’nin tam ortasında, hilal şeklinde kıvrılan plajıyla ve uygun fiyatlı otelleriyle ziyaretçilerine ekonomik tatil imkanı sunuyor. Denize sıfır ya da yürüme mesafesindeki Akçay otelleri ve Akçay pansiyonlarında genellikle oda kahvaltı hizmeti mevcut. Beldede, otel ve pansiyonlarla birlikte tam donanımlı, misafire özel mutfakları olan Akçay apartlarını da tercih edebilirsiniz.

Akçay Otel Fiyatları 2021

Akçay bölgesinde faaliyet gösteren otellerin fiyatları her keseye uygundur. Orta ve dar gelirli ailelerin tercih ettiği bir bölgedir. Sezon öncesinde günlük kişi başı 40₺ ile 50₺ arasında kalacak yer bulmak mümkün. Otel fiyatları yaz sezonun başladığı Temmuz ve Ağustos aylarında kişi başı minimum 70 ₺ civarındadır. Daha lüx otellerde kişi fiyat 200₺ kadar çıkabilir. 

 Geniş bir aralıkta yukarı ve aşağı yönde hareket eden Akçay otel fiyatları tatil yapmak isteyen kişinin ne gibi istekleri olduğuna, kaç kişi ve ne zaman kalacağına bağlı olarak değişebileceği için sayfanın başından teklif alınması gerekmektedir. Basitçe tatil yapmak istediğiniz tarihleri girin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.

En Uygun Akçay Otelleri

Akçay bölgesinde faaliyet gösteren en uygun fiyatlı otellerin fiyat tekliflerini almak için yapmanız gereken tek şey sayfanın başında yer alan aracı kullanarak tatil yapmak istediğiniz tarih aralığını seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır. Bu kapsamda karşınıza çıkacak ekranda en uygun fiyat teklifli Akçay otellerini görebilirsiniz. En uygun Apartlar

Fiyat teklifi görünmeyen otellerin telefonla rezervasyon imkanı mevcuttur, bu otelleri telefonla arayarak fiyat teklifi isteyebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Herşey Dahil Akçay Otelleri

Akçay bölgesinde faaliyet gösteren yukarıdaki otellerden herşey dahil nitelikte olanlarını seçmek için yapmanız gereken tek şey ilgili otellerin sayfasını ziyaret ederek imkanları hakkında bilgi almaktır. Otellerden bazıları herşey dahil olarak hizmet vermektedir ve bu bilgi ilgili otelin detay sayfasında yer almaktadır.  

Akçay herşey dahil oteller hakkında bilgi almak için otelin detay sayfasına girildiğinde oda tipleri arasında herşey dahil imkanının da olduğu görülebilir. Akçay herşey dahil oteller bu imkana sahip odaları için de ayrıca fiyat teklifi verir.

Yarım Pansiyon Oteller

Yarım pansiyon akçay otelleri için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin oda imkanları hakkında bilgi alması mümkündür. Oteller yarım pansiyon, tam pansiyon, herşey dahil ve türevi gibi çeşitli rezervasyon imkanlarını müşterilerine sunar ve müşteriler de bunlar arasından dilediğini seçerek ödemesini alacağı hizmete göre yapar.

Bu kapsamda yarım pansiyon oteller için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin yapması gereken tek şey konaklamak istediği ya da isteyebileceği tesislerin ismine tıklayıp, konaklamak istediği tarihleri seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır. Bu sayede ilgili tarih aralığı için tam pansiyon, yarım pansiyon vb. için fiyat teklifi alınabilecek yarım pansiyon rezervasyon yapılabilecektir.

Akçay Otelleri 5 Yıldızlı

Akçay'da sadece eski Turban otel 5 yıldızlı hizmet vermektedir. Devlet tarafından özelleştirilince sürekli işletmeci ve isim değiştirmek zorunda kalmıştır. 

Akçay'a Ne Zaman Gidilir?

Akçay'a ne zaman gidileceğiyle ilgili yazı dizimize erişmek için yapmanız gereken tek şey https://balnet.net/akcay-ne-zaman-gidilir sayfasını ziyaret etmektir. Buna ek olarak https://balnet.net/akcay sayfası üzerinden Akçay hakkında genel bilgi alabilir, gezilecek yerler ve türevi konularda bilmeniz gereken  herşeyi öğrenebilirsiniz.

Akçay Otelleri Sık Sorulan Sorular
Akçay'daki havuzlu oteller hangileri?
Akçay'da havuzlu otellerden bazıları: Beykonağı Otel, Öge Otel 2000, Venüs Termal Butik Otel. Tam liste: Akçay Havuzlu Oteller
Akçay'da denize sıfır oteller hangileri?
Akçay'daki denize sıfır otellerden bazıları: Çamdan Motel, Beykonağı Otel, Çınar Suit House. Tam liste: Akçay Denize Sıfır Oteller