Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Ayvalık Gömeç 

Burhaniye'den Ayvalık'a gelirken içinden geçtiğimiz gömeç ilçesi zeytini ile ünlüdür. Küçük bir kasaba görünümündeki ilçenin deniz ile arasında2 km kadar mesafe vardır. Gazetelerde bir çok habere konu olan SATILIK ADA gömeç sahilindedir. Deniz kenarında küçük bir gemi barınağı ve yakın yerlerde denize girilecek yerleri mevcuttur. 
Bölge ilk olarak sanatçı KAYAHAN tarafından keşfedilmiştir. Instalan Sevgi Köyünü Gömeç'in bakir kıyılılarına inşa ettikten sonra bölge biraz daha canlanmıştır. (M.E)

Gömeç nerede kalınır ? 

Tatil deyince ilk akla gelen bölgelerden biri olan Ayvalık bölgesi özellikle yerli turizm anlamında önemli bir merkez olarak göze çarpmaktadır. Ancak son yıllarda yerli turistlerin de sıkça tercih ettiği yerler arasındadır. Ayvalık’a yakı olan Gömeç ise diğer yerler kadar popüler olmasa da muhteşem doğası ve üstün hizmet kalitesine sahip tesisleri ile göz doldurmaktadır. Ayvalık Gömeç otelleri huzurlu, mutlu ve doğa dostu bir tatil arayışında olanların ilk tercihidir.

Gömeç Pansiyon

Gömeç Balıkesir'in keşfedilmemiş bölgeleri  arasında gösterilir. Bu sebeple ülkemizin dört bir yanından tatil severler sezonun açılmasıyla birlikte buraya gelmektedir. Ancak Gömeç beldesi Ege’deki popüler bölgelerin aksine sakin bir yapıya sahiptir. Burhaniye Gömeç otelleri sakin ve huzurlu tatilin önde gelen merkezleri arasındadır. 

Çok hızlı akan hayat şartlarında tatil artık eskisi gibi bir lüks değildir. Artık tatil lüksten ziyade ihtiyaç haline gelmiştir. Artık yalnızca yüksek gelir grubundaki kişiler değil alt ve orta düzey gelire sahip kişiler de düzenli olarak tatil yapmak istemekte ve yapmaktadır.

Beklentilere uygun iyi bir tatil yapabilmek için yer ve tesisin seçiminde titiz davranılmalı, ödenecek ücret ile alınacak hizmetler tek tek detaylarıyla incelenerek öyle karar verilmelidir. Araştırılmadan alınan bir tatil kararı sizi rahatlatmak bir yana ailece gerilmenize de sebep olabilir. Bu yüzden referansı olan yerlere ve tesislere göz atmaktan fayda var. Ayvalık’ta yerli turizmde uzmanlaşmış tesislerin bolluğu sizlere tercih hususunda kolaylıklar sağlayacaktır. 

Gömeç Tatili

Klasik tatil anlayışından sıkıldıysanız ancak deniz - kum - güneş üçlüsünden de vazgeçemiyorsanız Ayvalık Gömeç otel seçenekleri sizin için uygundur. Tatil dediğimizde bir kişi için önemli olan tüm yılın yorgunluğunu atabileceği uygun şartların bulunmasıdır. Ayvalık Gömeç otelleri bu anlamda muhteşeme imkanlara sahiptir. Her şeyden önce büyüleyici doğası sayesinde bölge yaz tatili için tüm şartları sağlamaktadır. Üstelik bunlar, birçok tatil yöresinden farklı olarak doğayla iç içe bir yapıdadır. Ayvalık Gömeç otelleri sevdiklerinizle ve ailenizle birlikte huzurlu bir tatil sunar. Burada gün doğumundan itibaren doğanın kalbinde ruhunuzu dinlendirecek bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Gömeç Tatil Evleri

Ayvalık Gömeç otelleri Ayvalık bölgesindeki diğer tesisler gibi uygun fiyatları ile dikkat çeker. Bu açıdan yerli turizmin gözdesi olması doğaldır. Ancak fiyatlarının uygun olması konaklama hizmetlerinin düşük kaliteli olduğu anlamına gelmez. Tam tersi, konukların konforu için tüm şartlar sağlanmaktadır. Ege’nin yöresel lezzetlerini Ayvalık Gömeç otelleri ile keşfedebilirsiniz. Birçok tesiste yöresel lezzetler restoranların sunduğu öğünlerde yer alır. Ayrıca otelinizden çıkarak çevre köylerde gezintiye de çıkabilirsiniz. Bu haliyle Ayvalik Gomec tatili hem deniz hem de doğa tatilini bir arada sunmaktadır. Siz de böyle eşsiz bir tatil deneyimi istiyorsanız Ayvalık Gömeç otelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 


 

Ayvalık Gömeç Otelleri Sık Sorulan Sorular
Ayvalık Gömeç'teki havuzlu oteller hangileri?
Ayvalık Gömeç'te havuzlu otellerden bazıları: Erpey Ferah Otel, Eken Apart Otel. Tam liste: Ayvalık Gömeç Havuzlu Oteller