Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Sarımsaklı Havuzlu Oteller

Yükleniyor..
Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 9 tesis bulundu.

Ayvalık Sarımsaklı Havuzlu Otelleri Hakkında

Ayvalık sahip olduğu turistik köyler ve beldeler ile adeta doğanın tüm harikalarını bünyesinde toplamış bir tatil merkezidir. Her kesimden insana ihtiyaç duyduğu hizmetleri verebilen turistik tesis çeşitlilikleri vardır. Ayrıca otellerinde sadece hizmet ve doğa güzelliklerinin haricinde mükemmel havuzları ile de tatilinize renk katmaktadır. Denizin kendine özgü bir keyfi ve güzelliği varsa da oteldeki havuzun konforuna da ihtiyaç duyarız. Plajlar her zaman tatilin vazgeçilmezidir ama plajda özellikle de çocuklar ile bulunuyorsanız devamlı tetikte olma ihtiyacı hissedersiniz. Çünkü uçsuz bucaksız denizde çocuklarınızın ve ailenizin güvende olduğunu görmek istersiniz. Bu da haliyle yorar insanı. Plajdaki bu yorgunluğunuzu otelin havuzunda şezlongda atarsınız. Havuz her zaman için denizin size yüklediği yorgunluğu giderir. Havuz başında ailen ve çocuklarınız daha gözünüzün önündedir. Çocuğunuz denizde iken her zaman gözünüzün üstünde olma zorunluluğu havuzda yoktur. Denize göre daha emniyetlidir. Hele de aileniz veya çocuklarınız yüzme bilmiyorsa havuzun rahatlığını denizde bulamazsınız. Otellerdeki havuzun kalitesi, temizliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığı çok önemlidir. Eğer bu standartları sağlayan bir oteldeyseniz hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz havuzu. Havuzun başında daha rahat ve konforlu sohbet edebilirsiniz. Plajın kalabalığında ve denizin sesinde sesinizi duyurmakta zorlanabilirsiniz bu da sizi biraz yorar. Ama havuz denize nispeten daha sakindir ve daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk içeceklerinize her zaman daha kolay ulaşmak ekstra bir keyif sağlar size. Havuz kenarında içilen bir meyve suyu kokteyli sizi rahatlatır ve dinlendirir.

Ayvalık Sarımsaklı Havuzlu Tatil

Ayvalık Sarımsaklı Havuzlu oteller tercih ederken özellikle havuzun kalitesini incelemeniz gerekir. Günlük bakımları ve temizliği kadar çevre şartları da önemlidir. Güvenlik açısında çevre taşlarının kaygan olup olmaması önem arz eder. Ayrıca çocuk havuzlarının derinliği ve emniyeti de çok önemlidir rahat bir tatil için. Tüm şartlara sahip otel sayısı her geçen gün Ayvalık’ta ve Ayvalık’a bağlı tatil beldelerinde artmaktadır. Sarımsaklı Ayvalık’ın en güzel tatil beldelerinden biridir. Denizinin, doğasının güzelliği kadar Ayvalık sarımsaklı havuzlu otelleri ihtiyaç duyulan bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Ayvalık Sarımsaklı havuzlu oteller özellikle yerli turizme hitap ettikleri için müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutarak ideal havuz için gereken tüm bakım masraflarından kaçmadan kaliteli bir hizmet vermektedirler.

Ayvalık Sarımsaklı Havuzlu Otel Avantajları

Hepimiz tecrübe etmişizdir. Çocuklar havuzu denize her zaman tercih ederler. Havuzda daha bir keyif alırlar ve daha kolay sosyalleşirler çevreleriyle. Ama deniz de çevresine pek dikkat kesilemezler, dikkatlerinin hepsini dalgalara, kumlara verirler. Oysa havuzda tüm dikkatleri sınırlı bir mekânda olduğu için çevresini daha kolay fark ederler.  Havuz başında edindikleri arkadaşlıkları genelde plajlarda kuramadıklarını hemen hemen hepimiz tecrübe etmişizdir. Havuz başında tanıştıkları arkadaşlıklarını 1 yıl boyunca anlatır dururlar. Bu yüzden özellikle çocuklu ailelerin tercihi genelde havuzlu oteller olmaktadır. Yerli turistlerin Ayvalık Sarımsaklı havuzlu oteller ile bütün beklentilerini karşılayabildikleri için her geçen gün tanınırlığını artırmaktadır.

Tatilde Deniz ve Havuz İkilisi

Tatil denince özellikle yaz tatillerinde deniz kadar havuzda önemlidir. Denizin tadını kokusunu almadan bu ihtiyaçlarınızı havuzda alamazsınız. Akşam saatlerinde plajda denize giremeyeceğimiz için akşamdan sabaha geçen tüm zamanımızı havuz ve havuz etrafında yapılan sohbetlere ayırırız. Havuzsuz bir otelde ne kadar yavan bir zaman geçireceğimizi düşünürsek havuzun tatilde bizim ve çocuklarımız için ne kadar önemli olduğunu anlarız.  İdeal tatil denizsiz olmaz. Tabi havuzsuz hiç olmaz. İdeal bir tatil için eksiksiz tesislere ve otellere sahip Ayvalık Sarımsaklı havuzlu oteller tüm beklentilerimize fazlasıyla cevap vermektedir.