Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Denize Sıfır Oteller

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 46 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Avşa denize sıfır oteller, adada yaygın rastlanan konaklama tesislerinden. Çoğu merkez sahili boyunca sıralanan Avşa denize sıfır otellerin geneli plaj imkanı da sunuyor. Avşa Adası denize sıfır otellerle birlikte denize sıfır pansiyon ve denize sıfır apart seçeneklerine de sahip. Avşa merkez dışında adanın farklı yerlerinde konumlanmış denize sıfır oteller de bulunuyor. 

 

Avşa, dört tarafı da doğal plajlarla çevrilmiş bir ada olduğundan denize sıfır otellerin yoğun şekilde bulunduğu bir tatil cenneti. Avşa otellerinin tamamına yakını denize sıfır veya yürüme mesafesinde yer alıyor. Denize sıfır otellerle birlikte Avşa denize sıfır pansiyon, Avşa denize sıfır apart seçeneklerinin de bulunduğu adada, kendin pişir kendin ye, sadece oda, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmetleri mevcut. 

 

Restoran, kafe, bar gibi seçeneklerin çoğu adanın merkezinde, özellikle iskele çevresinde toplanmış durumda ve genellikle ev yemekleri, balık, kebap, lahmacun, pide ve kumru tarzı yiyecekler servis ediyorlar. Avşa otellerinde konaklarken dilerseniz yemek ihtiyacınız için bu mekanlardan yararlanabilirsiniz. Çoğu mekan, tıpkı Avşa konaklama tesisleri gibi uygun fiyat seçeneklerine sahip. 

 

Gece hayatıyla da ünlü olan Avşa Adası'nda uzun yıllardır özellikle yaz aylarında yoğun rağbet gören köklü eğlence merkezlerine yenileri eklenmeye devam ediyor.