Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Denize Sıfır Oteller - 2020 Tüm Fiyatlar

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 58 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller Hakkında

Ülkemiz her ne kadar yarımada şeklinde olsa da tatil merkezlerimizde ada sayısı çok azdır. Mevcut adalarımızın çoğunda ise turizm yatırımlarının çok az olması buraları turizm açısından istenilen seviyeye getirememiştir. Avşa adası bu sektörde şanslı adalardan biridir. Akıllıca yapılan turizm yatırımları ve sahip olduğu doğal güzellikler ile özellikle yerli turistlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelmesini sağlamıştır. Tarihten günümüze tüm insanlar hep yerleşim planlarını veya ticaret planlarını denize yakın, deniz manzaralı yerlerde konumlandırmışlardır. Bugün ise tatil yerleri tercihlerimizde çoğunlukla denize kıyısı olan veya Avşa adası gibi ada olan yerleri tercih ediyoruz. Deniz aşkı her zaman her insanda vardır. Yaşadığı yerde deniz olmayan insanlarda tatillerde genelde denizi tercih etmeleri hep denize olan meraklarının ve ilgisinin sonucudur. Modern dünyada değişen her şeye rağmen insanoğlunda değişmeyen tek şey deniz aşkıdır. Evlerimizin deniz manzaralı olmasını isteriz, işyerimiz deniz manzaralı olsun deriz. Her şey tıpkı bir sevgili gibi denize ayarlı yaşarız. Onun uzağında kalmayı beceremeyiz. Bu tutkumuz tatil rüyalarımızı da süsler. Birçoğumuzun denize sıfır otel hayali vardır. Bu arzumuzdan dolayı denize sıfır oteller her zaman diğerlerine göre daha çok tercih edilir. Denizi seyretmek bile ayrı bir boyuta götürür insanı. Bir de deniz kenarında bir otelde tatil yapıyorsanız hayatın tüm güzelliklerini o an orada yaşıyorsunuz demektir. Akşam yorgunluğunuzu mehtap bir gecede esen bir rüzgar size siz olduğunu unutturacak kadar sarhoş eder insanı.
Ülkemizin en güzel tatil adası olan Avşa adası gerek deniz manzarasıyla gerek Avşa denize sıfır lüks oteller ile gerekse de yeşil tabiatıyla muhteşem bir tatilin kapısını aralıyor. Avşa denize sıfır otel fiyatları Akdeniz bölgesindeki otel fiyatlarına göre hem daha uygun hem de kalite ve hizmet bakımından onlardan geri değil. Avşa adası denize sıfır oteller ile yerli turizmin incisi haline gelebilmeyi becermiştir. Ulusal bir marka olmuş ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Avşa Adası Denize Sıfır Otelleri

Hizmet, konfor, kalite turizm hizmetleridir. Ama bir manzara seyretmek, manzaran bize hissettirdiği, verdiği haz ve duygu tamamen olağanüstü ilahi bir duygudur. Manzara bize sureti ile hizmet eder. Bunun da bedeli para ile ölçülemez. Bunun fiyatı izlemek, duygulanmak ve rahatlamaktır. Deniz kenarında olmasının insana sağladığı huzur tarif edilemez. Bu otel yıldızları ile kıyaslanamayacak kadar çok daha değerlidir. Binlerce yıldızın altında, mehtabın altında, Avşa adasında denize sıfır oteller hizmetini de alıyorsanız dünyanın en şanslı insanısınız demektir.

Denize Sıfır Tatil

Avşa adasını, insana sunduğu eşsiz olanaklar ve doğa güzelliğinin yanı sıra tesislerini kalitesi ve temizliğinin, genel standartlar açısından çoğu yerden önde olduğunu söyleyebiliriz. Genelde insanlarda denize sıfır otelleri pahalıdır algısı vardır. Sağlıklı bir algı değildir bu. Avşa adası denize sıfır otelleri diğer alanlardaki oteller ile aralarında fiyat farkı vardır diyemeyeceğimiz kadar düşüktür bu fark. Bir adada tatil yapmanın yanı sıra bir de kaliteli bir denize sıfır otelde konaklamanın ayrıcalığını çok ucuza alabileceğinizi ender yerlerden biridir Avşa adası. Ayrıca Avşa adası denize sıfır oteller ile kalitesini her geçen gün artıran tesislerin kurulması Avşa adasını uluslararası bir marka haline getireceğinden emin olabilirsiniz. Şimdi internetin sunduğu kolaylıkla fiyat kıyaslaması yaparsak aralarında pek fark olmadığını göreceğiz. Tatil planları yaparken deniz ile baş başa bir tatil düşleyin bedeninizle birlikte ruhunuzda dinlensin.