Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Denize Sıfır Oteller - 2021 Tüm Fiyatlar

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 56 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Marmara Adası belediyesine bağlı bir tatil beldesi olan Avşa Adası Marmara Denizindeki 3 büyük adadan birisidir. Antik adı Afissia olan adanın eski adı Türkeli’dir. Uzunluğu 7 Km genişliği 4 Km olan ada yürüyerek bile gezilebilir bir büyüklüktedir. En yoğun yerleşim yerleri Türkeli ve Yiğitler Köyü’dür.

Balıkesir Avşa Adası geçimini tarım ve turizm ile sağlamaktadır. Tarım olarak ağırlıklı üretim üzüm ve bunlardan yapılan şaraplar çok ünlüdür. Zeytin ve zeytinyağı da üretilen adanın büyük geliri turizme dayalıdır. Bölgede çok sayıda ve çeşitlilikte turistik tesis bulunmaktadır. Tesislerin çoğunluğunu apart pansiyon türü konaklama tipi alırken Avşa Adası otelleri ile de son zamanlarda tesis kalitesini arttırmaktadır. 

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller Neler Sunuyor?

Avşa otelleri denize sıfır konaklama imkanının yanında yarım pansiyon ve kahvaltı dahil seçeneklerini de sunmaktalar. Çocuklu aileler için gayet ekonomik, temiz, sessiz ve güvenli bir Avşa konaklama imkanını bulabileciğiniz denize sıfır oteller için Yiğitler Köyü'nü tavsiye edebiliriz. Tüm odalarda Tv, klima ve banyo imkanı ile rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Bazı oteller oda içi mutfak konsepti ile yemeklerinizi kendinizin yapma imkanını sunuyor.

Avşa Adası Özel Plajlı Oteller

Avşa denize sıfır pansiyon ve otellerin bir çoğunun kendi işlettikleri plajları bulunuyor. bu sayede fazladan ücret ödemeden hemen yakınınızdaki denize girme imkanı buluyorsunuz. Avşa denize sıfır apart oteller ile de aynı konforu yaşamanız mümkün. Kalabalık bir aile iseniz bu seçenek daha ekonomik olabilir. Avşa Adası kiralık yazlık denize sıfır seçeneği kalabalık aileler için farklı bir alternatif olabilir. 

Avşa Adası Denize Sıfır Otel Fiyatları Nasıl?

Avşa Adasında yapacağınız denize sıfır bir konaklama bedeli iç kesimlerde veya denize uzak otellere göre biraz yüksek olabilir. Denize sıfır olmanın avantajları ve plaj aktivitelerinin ücretsiz sağlanabileceğini düşünürsek bu dezavantaj sizin için bir avantaja dönüşmektedir.

Denize sıfır otel fiyatları uygun mu?

Avşa Adasında tatil yapmak genel anlamda ekonomik diyebiliriz. Genel olarak konaklama fiyatları bütçe dostu oteller ile Avşa Adası otelleri çok uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Avşa Adası Tatilinde Neler Yapılır?

Avşa Adası tatilinde sakinlik veya eğlence isteklerinize göre farklı aktiviteler yapabilirsiniz.

  1. Eğlence tutkunları için muhteşem gece eğlenceleri barlar sokağında sizi bekliyor
  2. Oda çevresinde doğa gezisi sakinlik ve huzur arayanlar için bir alternatif olabilir
  3. Bu geziler sırasında şarap ve Zeytinyağı fabrikalarına uğramalısınız
  4. Tekne turu ile adanın tüm koylarını ziyaret edebilirsiniz

Avşa Adası'nda yapılacak aktiviteler listesine burada ki yazımızdan ulaşabilirsiniz.