Balnet
Bölgeler
Avşa Adası Pansiyonlar 260 Gökçeada Pansiyonlar 201 Erdek Pansiyonlar 154 Ayvacık Pansiyonlar 120 Ayvalık Pansiyonlar 114 Edremit Pansiyonlar 85 Assos Pansiyonlar 69 Gökçeada Uğurlu Köyü Pansiyonlar 63 Gökçeada Yeni Bademli Pansiyonlar 61 Ayvalık Merkez Pansiyonlar 59 Küçükkuyu Pansiyonlar 57 Burhaniye Ören Pansiyonlar 53 Erdek Ocaklar Pansiyonlar 50 Akçay Pansiyonlar 45 Altınoluk Pansiyonlar 42 Marmara Adası Pansiyonlar 41 Avşa Yiğitler Köyü Pansiyonlar 39 Milas Pansiyonlar 38 Marmaris Pansiyonlar 35 Kazdağları Pansiyonlar 34 Sarımsaklı Pansiyonlar 30 Dikili Pansiyonlar 27 Foça Pansiyonlar 24 Marmaris Merkez Pansiyonlar 22 Erdek Merkez Pansiyonlar 21 Erdek Düzler Pansiyonlar 20 Cunda Pansiyonlar 20 Milas Ören Pansiyonlar 20 Assos Sokakağzı Pansiyonlar 18 Çeşme Pansiyonlar 16 Eski Foça Pansiyonlar 14 Datça Pansiyonlar 11 Didim Pansiyonlar 11 Bodrum Pansiyonlar 10 Assos Behramkale Pansiyonlar 10 Fethiye Pansiyonlar 9 Didim Altınkum Pansiyonlar 9 Assos Kadırga Koyu Pansiyonlar 9 Dikili Bademli Pansiyonlar 8 Marmaris Siteler Pansiyonlar 8 Çalış Plajı Pansiyonlar 6 Çandarlı Pansiyonlar 6 Bozcaada Pansiyonlar 5 Datça Mesudiye Pansiyonlar 4 Ovabükü Pansiyonlar 4 Yeni Foça Pansiyonlar 4 Bodrum Merkez Pansiyonlar 4 Güre Pansiyonlar 4 Palamutbükü Pansiyonlar 3 Ortaca Dalyan Pansiyonlar 3 Bodrum Akyarlar Pansiyonlar 3 Çeşme Ilıca Pansiyonlar 3 Ortaca Pansiyonlar 3 Fethiye Ölüdeniz Pansiyonlar 2 Marmaris Selimiye Pansiyonlar 2 Didim Akbük Pansiyonlar 2 Altınova Pansiyonlar 2 Yalıkavak Pansiyonlar 1 Alaçatı Pansiyonlar 1 Ildır Pansiyonlar 1

Pansiyonlar ve Pansiyon Fiyatları 2021

Yükleniyor..

Olanak

Kriterlerinize uyan 17 tesis bulundu.
Filtrele

Pansiyonlar

İster kış ister yaz tatili olsun, muhteşem bir konaklama hedefliyorsanız hazırlıklarınızı şimdiden yapmalısınız. Tatil planınızı yaparken kalacağınız yerin niteliği büyük önem taşır. Hem hesaplı hem de daha sakin bir tatil tercih edenler için pansiyonlar uygun bir seçenektir. Ülkemizde tatil için pansiyon seçeneğini tercih edenler farklı bölgelerde yüzlerce alternatifle karşılaşabilir. Bu küçük işletmeler, bir haftadan uzun kalan gezginler için özel fiyatlar sunabilir, tarihi binalarda bulunabilir, aile tarafından işletilebilir ve genellikle daha sınırlı hizmet sunsalar da otel gibi diğer konaklama tesislerinden daha ucuzdur. Bu ucuzluk, kalite standardı korunduğu takdirde tatil için mükemmel bir alternatiftir. Fiyat – performans oranı değerlendirildiğinde pansiyon tatili oldukça cazip fırsatlar sunar. Pansiyon fiyatları konuma ve sunduğu imkanlara göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak uygundur. Özellikle orta bütçe gruplarına hitap eder. Turist oranı son derece yüksek olan ülkemizde hem yerli hem de yabancı turistler pansiyon tesislerini tercih ederek daha sakin ve daha hesaplı tatil yapabilir. Üstelik çok iyi konumlarda, oldukça popüler rotalarda dahi pansiyon tesislerinde kalarak üst düzey bir tatil yapmak mümkün olabilir.
Yarım ve tam olarak iki ayrı şekilde değerlendirilen pansiyon kavramı, tesisin sunduğu hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Yarım pansiyon nedir ve tam pansiyon nedir şeklinde araştırma yapan kişiler, pansiyon tesislerinde hangi tür hizmetleri alacaklarını merak eder. Yarım pansiyon kahvaltı içerir. Tam pansiyon ise kahvaltı dışında öğün de verilir. İki seçenek de farklı beklentilere cevap verir. Burada önemli olan, önceliklerin ve beklentilerin ne yönde olduğudur. Yarım pansiyonda kalan misafirler kahvaltılarını tesiste yaptıktan sonra gezintiye çıkabilir ya da denize gidebilir. Öğle ve akşam yemeklerini dışarıda yerler. Tam pansiyon ise bu anlamda misafirler için daha çok rahatlık sağlar çünkü yemek imkanı vardır. Bu durumda misafirlere gezmek, denize gitmek veya başka şekilde aktivitelerde bulunmak için daha çok zaman kalır. Böylece, yeme içme konusunda herhangi bir endişeye sahip olmadan eğlence odaklı bir tatil daha kolay hale gelir.

En Güzel Pansiyonlar Nerede ? 

Pansiyonlar genellikle orta düzey bütçe grubundan misafirlere uygundur. Ancak bunun dışında birçok gezgin de pansiyon seçeneğini tercih edebilir. Daha hesaplı ve daha sakin bir şekilde tatilinizi geçirmek isterseniz pansiyonlar mükemmel bir alternatiftir. Pansiyon fiyatları tatilinizin diğer alanlarına daha çok para ayırmak isterseniz uygun olacaktır. Ayrıca birden çok kişiyle birlikte konaklayacaksanız maliyeti düşürmek adına pansiyon tercih edebilirsiniz. Türkiye’de tatil amaçlı pansiyonlar en çok Ege bölgesindeki şehir ve ilçelerde bulunur. Ayvalık pansiyonları Ege’nin incisi Ayvalık’ta harika bir tatil için tüm olanakları sunuyor. Yarım ve tam pansiyon seçenekleri arasından size en uygun olanını seçebilir, Ayvalık’ın büyüleyici doğası ve denizinde unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz. Pansiyon tesisleriyle öne çıkan bir diğer bölge olan Sarımsaklı’da da çok sayıda yarım ve tam pansiyon bulabilirsiniz. Sarımsaklı pansiyonları huzurlu ve mutlu bir tatil isteyenlerin gözdesi konumundadır. Pansiyon fiyatları Sarımsaklı bölgesinde oldukça uygundur. Dilediğiniz tesiste kalarak önceliklerinize en uygun tatili planlayabilirsiniz.

Pansiyon yeme içme nasıldır ? 

Pansiyonlar çoğunlukla oda ve kahvaltı hizmetleri içerir. Odada ayrıca temizlik hizmeti de bulunabilir. Bunun dışında çeşitli ortak alanlar bulunur. Tam pansiyon nedir dediğimizde ise kahvaltı dışında da öğün hizmeti sunulan tesislerden bahsetmekteyiz. Pansiyonlar arasında bir dereceye kadar farklılık vardır, bunlar geleneksel işletmelerden daha modern yapıdaki kurumsal pansiyonlara kadar geniş bir yelpazede bulunabilir. Kahvaltı dahil pansiyonlar mükemmel bir kahvaltı ile güne başlayıp tatil gününe başlamak isteyen misafirlerin tercihi olmaktadır. Bunlar dışında havuzlu pansiyonlar da bulunur. Pansiyon konaklamanız sırasında tesisin havuzundan yararlanabilirsiniz. Böylece havuz için başka bir yere gitmenize gerek kalmaz. Denizsiz tatil olmaz diyenler için denize sıfır pansiyonlar iyi bir seçenektir. Denizin hemen yanında konumlanmış bu pansiyonlar kahvaltıdan hemen sonra sahile gitmek isteyen misafirler için en iyi hizmeti sunar. Ayrıca harika bir manzaraya da sahiptir. Muhafazakar önceliklere sahip kişiler ise alkolsüz pansiyonlar ile istedikleri şekilde bir tatil planlayabilir. Bu tesislerde hiçbir öğünde alkolsüz içecek servisi yapılmaz