Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Erdek Apart Otelleri - 2021 Tüm Apart Otel Fiyatları

Yükleniyor..

Olanak

Erdek'te kriterlerinize uyan 11 tesis bulundu.

Erdek Apart Otelleri

Kapıdağ yarımadasındaki en popüler tatil beldesi olan Erdek, özellikle İstanbul’dan çok uzaklaşmadan ekonomik bir tatil geçirmek isteyenler için uygun. Sahil kısmında çoğunlukla otellerin olduğu Erdek’te, denize yürüme mesafesinde olan Erdek apart ve pansiyon alternatifleri de mevcut. 

Erdek'in merkezi başta olmak üzere çevredeki beldeler dahil tüm tatil noktalarında Erdek apart ve Erdek pansiyon seçeneklerine rastlamak mümkün. Erdek apartları, uygun fiyat seçeneklerine ek olarak kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren donanımlı mutfaklarıyla da büyük avantaj sağlıyor. 

Çoğu deniz kenarında veya denize yürüme mesafesinde olan Erdek merkez apartları dışında Ocaklar'da havuzlu Erdek apartlarına ve Erdek apart otel seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.

Kalabalık ailelerle birlikte kalabalık arkadaş grupları için de uygun olan Erdek apartları, genellikle daire balkonlarında, terasta veya bahçede mangal imkanı da sunuyor. 

Erdek'te, uygun fiyatlarla ev rahatlığında tatil yaparken denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte Erdek apartlarını tercih edebilirsiniz. 

Erdek Apart Otel Fiyatları

2021 Erdek apart otel fiyatları her bütçeye uygun niteliktedir. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından ziyaret edilen Erdek bölgesinde her keseye uygun bir konaklama ve tatil seçeneği bulmak mümkündür. Ziyaretçilerin bölgeyi tercih etmesindeki en önemli nedenlerden birisi de tabii ki fiyat konusundaki bu avantajlardır. Nasıl bir tatil beklentinizin olduğuyla doğru orantılı olarak fiyatlar 300 TL ve üzeri gibi yukarı ya da 100 TL ve aşağısı gibi aşağı yönde hareket edebilir.

Erdek En Uygun Apart Otel

Erdek bölgesinde mevcut olan apart oteller yukarıda yer almaktadır. Balnet üzerinde listelenen tüm apart otellerden eş anlı olarak teklif almak için sayfanın başındaki aracı kullanarak hangi tarihler arsında tatil yapmak istediğinizi seçmeniz gerekir. Bu seçimi yapmanızın ardından o tarihler için tüm apart otellerden fiyat teklifi alabilir ve en uygun olanını seçebilirsiniz.

Erdek'te Ne yapılır?

Erdek sadece turkuaz rengi denizi ya da kumuyla dikkat çekmez, bölgeye gidenleri çeşitli aktivite ve eğlenceler, gezilmesi gereken yerler de beklemektedir. Bu kapsamda Erdek'e yeni gitmeye karar verenler için bölgede yapılabilcekler hakkında hazırladığımız yazı dizisi hazırladığımızı bildirmek isteriz: https://balnet.net/erdek-ne-yapilir

Erdek'te Ne yenir?

Erdek bölgesinde tadabileceğiniz lezzetleri derlediğimiz yazı dizisine ulaşmak için https://balnet.net/erdek-ne-yenir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Erdek'e Ne Zaman Gidilir?

Erdek'e ne zaman gidileceği tamamen tatil beklentisine bağlı olarak değişecektir. Yazları sıcak, kışları ılık ve yağışlı olan Erdek'e doğal güzellikleri için gidiyorsanız bahar aylarını, deniz keyfi yapmak için yaz aylarını, kamp ve diğer huzur verici aktiviteler içinse kış aylarını tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Yine de farklı açılardan bu konuyu ele aldığımız yazı dizisine ulaşmak için şu bağlantıyı kullanmanızı tavsiye ediyoruz: https://balnet.net/erdek-ne-zaman-gidilir