Evrim Pansiyon

Ormanlı Mahallesi / Balıkesir, Erdek, Turanköy, Ormanlı Köyü
10
Mükemmel
2 değerlendirme yapıldı
  • Genel 10

murat ö. tarafından yapılan son yorum şu şekilde: "Evrim Pansiyon " sakin stresten uzak doğanın güzellikleri birarada yaşamak lazım. Erdek harika devamı

Tüm Yorumlar

Alternatif Teklifler

Evrim Pansiyon ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Evrim Pansiyon Özellikler

Evrim Pansiyon Yorumları
9.9 puan
murat ö. Profile Picture
murat ö.
"Evrim Pansiyon"
27.06.2015 tarihinde gönderildi

sakin stresten uzak doğanın güzellikleri birarada yaşamak lazım. Erdek harika

Tüm Yorumlar
Genel Bakış

Evrim Pansiyon; Balıkesir’ in Erdek ilçesinde bulunan denize bir kaç dakika uzaklıkta bulunan  Ormanlı köyünde  doğal harikalar ve güzelliklerle dolu bir konaklama merkezidir.

Bir apartman pozisyon olan Evrim Pansiyon, Erdek’de tercih edebileceğiniz konfor açısından da Balıkesir’ de nadir bulunabilecek bir konaklama yeridir. Sizlere rahat ve maddi açıdan bir hayli rahat bir tatil mekanını ayaklarınıza sermektedir. Bu pansiyon sayesinde kendisine oldukça yakın olan ormanda yürüyüşler yapabilirsiniz. Gerek ailenizle gerekse arkadaşlarınız ya da tek başınıza konforlu ve muazzam güzel anlar geçirebilirsiniz. Evrim Pansiyon; ödeme açısından da sizi zorlamayacaktır. Standart bir bireyin kolayca konaklayabileceği yer olmasıyla birlikte konaklayacak kişiler de seçilirken de dikkat edilmektedir. Aynı zamanda binanın ve odaların genişliğiin getirisi olarak çevesinde kurulmuş rakip mekanları bir hayli arkasında bırakmıştır.

Eğer Balıkesir'e gelmiş, konaklayacak sakin huzurlu ve kafanızı inleyecek sessiz bir yer arıyorsanız Evrim Pansiyon; siziniçin biçilmiş kafandır. Bize hiç vakit kaybetmeden bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

Özellikler

Bu Pansiyon için daha önce degerlendirme yapilmamis!

Genel Kurallar
  • Tesis Pansiyon olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 11:00 sonrası - Çıkış saati 13:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Evrim Pansiyon Sık Sorulan Sorular

Tesis Pansiyon statüsündedir.

Giriş en erken 11:00, çıkış en geç 13:00 saatindedir.