Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Bungalov Evleri

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 34 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Bungalov Evler Hakkında

Doğadan, topraktan uzak hiçbir canlı mutlu olamaz.  Şehir hayatında ihtiyacımız olmayan ne varsa her gün muhatap oluyoruz. Bu şartlarda insanın doğaya dönme ihtiyacı, doğayı özlemesi tamamen yapısal bir ihtiyaçtır.  İnsan diğer canlılar gibi özgür bir varlıktır. Şehir hayatı tıpkı bir kafes gibi insanı kısıtlar, özgür kılmaz. Bu yüzden her zaman insan kendini özgür hissedeceği bir ortamı arzular. İş hayatında bazen hafta sonu gezileriyle, mesire ve piknik yerlerinde bu ihtiyacını gidermeye çalışır. Kısa zaman insanı özgür hissettirmez.

Modern insan yıl içindeki bu yorgunluğunu tabiatla baş başa sakin ve dingin bir ortamda atmak ister. Şehir hayatının size yüklediği yükü ve stresi yine şehir yaşamında atamazsınız. Şehirden uzaklaşıp doğanın kollarına kendinizi atmazsanız bu yükten kurtulamazsınız. Kısa bir zaman dilimi içinde dahi olsa insanlar şehri yaşamının zorluklarından sıyrılıp bir an nefes almak ve yenilenmek için doğal bir ortamda dinginleşip dinlenmek ister. Hızlı yaşantıdan sonra hızlı ve bol eğlenceli gürültülü bir tatil en son isteyecekleri şeydir. Assos bungalov evler böyle bir tatil için en iyi alternatifler arasındadır. 

Doğayla İç İçe Tatil

Tüm bu ihtiyaçlardan dolayı son zamanlar da artık doğa tatili taleplerinin artması, bu ihtiyaçları karşılayacak tesislerin sayısında bir artış meydana getirmiştir. Klasik mana da köy mantığı ile yola çıkılan, mümkün olduğu kadar doğalı bozmadan yapılan tesisler bu alandaki boşluğu doldurmaya çalışmaktadır. Assos bungalov evleri de bu ihtiyaçlara cevap vermek için kurulmuşlardır. Bu tesisleşmenin en güzel tarafı kurulan bungalov evlerin çok fonksiyonel olmasıdır.

Yapı inşa malzemeleri dahi tamamen doğal olan bu evler insana tamamen bir doğallık hissi veriri. Otantik bir ortamda doğa ile baş başa kalmanın keyfini en iyi bu evlerde çıkarırsınız. Tamamen ağaçtan yapılan bu evler bir evden beklenen tüm ihtiyaçlara cevap verecek kadar dikkatli inşa edilmiştir. Her geçen gün bungalov evlere olan talebin artması bu tür tesislerin sayısından hızlı bir artış meydana getirmiştir.

Assos Bungalov Evlerinin Özelliği

Assos bungalov evleri bol oksijeni ile adeta tatilcileri büyülemektedir. Otantik ortamı ve muhteşem tabiatıyla doğayı özleyen tatilcilere özgürlük hissi veren küçük, temiz ve tamamen doğal bir ortam sunması yerli tatilcileri cezbetmiştir. Sahip olduğu otel ve pansiyonlardan öte Assos bungalov evleri sayısı her geçen gün artmaktadır. Fiyatları her kesimden insanın bütçesini hiç zorlamayacak derecede makuldür. Küçük bir Anadolu şehrindeki otel harcamanız kadar bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır.

Doğal bir barınma ortamında Assos’un bol oksijenli havasıyla şehir hayatının tüm yorgunluğunu birkaç günde attığınızı hissedeceksiniz. Günümüzde doğaya olan merak ve ihtiyaç tarihin hiçbir döneminde bu kadar yoğun olmamıştı. Eskiden zaten insanlar doğa ile iç içe yaşadıkları için böyle bir ihtiyaç hissetmemiş olabilirler. Ama günümüz şehir yaşamında beton yapılarda, bol ışıklı kapalı yerlerde vaktimizin çoğu geçtiği için eski zamanlara göre günümüz insanı doğayı ve doğal olanı daha fazla arzular hale gelmişlerdir. Tatillerde konaklama yerlerinin de tercihlerinde artık doğal olan rağbet artmaktadır.

Assos’ta bungalov evler özellikle doğa turizmin konaklama yerleri olarak en çok tercih edilen şey olmasının sebebi tamamen bu ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. Tabiatta beton binaların içinde konaklamak doğa turizmine pek uymadığı için artık bungalov evlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Siz de Assos bungalov evler ile doğanın kalbinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.