Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Bungalov Evler ve Assos Bungalov Ev Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 41 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Bungalow Tatili

Huzurlu ve sakin bir tatil yapmak için bir yer arıyorsanız size Assos’u önerebiliriz. Assos Ayvacık’a bağlı Behram Köyü’nün antik çağlardaki adı olarak biliniyor. Behram Köyü yeni yerleşim alanının hemen yanında yer alan Behramkale ve denize kadar olan bölge Assos antik kenti olarak geçiyor. Bu bölge sit alanı olarak tescil edildiğinden yeni yapılaşma sadece Behramkale surları dışında kalan bölgede gelişmiş durumda.

Assos tatil açısından ele alındığında Babakale ve Küçükkuyu’ya kadar tüm sahil şeridinin ortak adı olarak kullanılıyor. Assos otel, bungalow, motel, pansiyon ve kamp konaklama çeşitleri ile tatil seçeneklerini sunuyor.

Assos Bungalovlar Tatilde Neler Sunuyor?

Bungalow tatil seçeneği doğayla başbaşa tatil yapabileceğiniz ve aynı zamanda konfordan vazgeçmediğiniz Assos Bungalov evler ile mümkün. Masmavi bir deniz ve yemyeşil zeytin ağaçları arasında huzur bulabileceğiniz bir tatili kim istemez ki? Assos bungalow evleriyle hem doğanın içerisinde hem de konforunuzdan ödün vermeden bir tatil yapmanız mümkün. Çoğunluğu klimalı bungalov evler denize sıfır seçenekleri ile dalga sesleri ve kuş seslerinin harmonisini birlikte yaşamanızı sağlıyor. Birçok bungalov otel havuz ve mangal alternatifini sunmakta. Kahvaltı ve sadece oda kiralama seçenekleri ile bütçenize uygun bungalov evler bulmanız mümkün.

Assos Denize Sıfır Bungalovlar 

Denize sıfır bir bungalov tatili düşünün. Doğal malzemeler ile yapılmış ve doğanın tam içerisinde, zeytin ağaçları gölgesinde ve deniz hemen karşınızda. Yoğun olarak Kadırga Koyu bungalov evler denize sıfır özelliği ile kendi plaj hizmetlerini sizlere sunmaktalar.

Assos Ahşap evler ile Doğayla iç içe tatil 

Assos bungalow evlerde tatilin en güzel yanı ahşap evler içerisinde doğanın ortasında olduğunuzu hissetmeniz. Betonlaşmadan sıkılmış ve bol yıldızlı otellerden keyif alamayanlar için harika bir seçenek. Assos’ta yapacağınız bir bungalov tatilinden sonra buradan dinlenmiş olarak ayrılacaksınız. Üstelik kişisel ihtiyaçlarınızdan ödün vermeden konforlu bir tatil yapmış olacaksınız.

Assos bungalow butik oteller romantizmle dolu bir tatil geçirmek için bungalov evleri tercih etmeniz doğru bir seçim. Küçük bir kulübede sımsıcak ortamları yakalamanız ve romantik geceler geçirmeniz için herşey düşünülmüş.

Ailelerin tercihi çocuk dostu bungalov tatili

Bungalov evlerin en güzel yanı da bahçe içerisinde olması ve güvenilir olmaları. Bazı tesisler çocuklara özel oyun alanları hazırlamışlar. Böylece sıkılmadan çocuklarınızla başbaşa tatil imkanı buluyorsunuz.

Assos Bungalov Fiyatları

Assos Bungalow fiyatları bungalov otelin konumuna ve konforuna göre değişiyor. Ayrıca tam pansiyon veya yarım pansiyon olarak tercihinize göre fiyat artabiliyor. En uygun fiyatlı olanlar sadece oda hizmeti veren bungalov ev otelleri. Bazılarında çadır seçeneği de bulunduğundan daha ekonomik fiyatlara tatil yapabilirsiniz. En yüksek fiyatlar Assos Behram civarı diyebiliriz. Kadırga Koyu fiyatları biraz daha makul.

Hem doğa ile başbaşa olmak hem de konforun üst seviyede olmasını isteyenlerdenseniz bungalov tarzı butik otelleri deneyebilirsiniz. Assos bungalov butik otel fiyatları normal bungalovlara göre biraz yüksek olabilirler ancak aldığınız hizmet kalitesi de o denli yüksek olacaktır. 

Assos Uygun fiyatlı bungalov evler için Sokakağzı ve civarını tavsiye edebiliriz. Daha sakin bir ortam ve uygun fiyatlara rastlayabilirsiniz. Ancak taşlık deniz istemiyorum diyorsanız biraz daha yüksek fiyatlara kumsal plajı kadırga koyu daha uygun olacaktır. Hafta içi fiyatları hafta sonlarına göre her zaman uygun olan bölgede erken rezervasyon yapabileceğiniz tesisler daha uygun fiyatlar sunabiliyor. Bungalow evlerde konaklamanın yanı arayışınız otel tatiliyle Assos otelleri listemizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.