Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Çanakkale Denize Sıfır Oteller ve Pansiyonlar

Yükleniyor..
Çanakkale'de kriterlerinize uyan 177 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Çanakkale Denize Sıfır Oteller Hakkında

Çanakkale, gözünü kırpmadan vatanı uğruna canını veren birçok şehitlerin bulunduğu ilimizdir. Bu ilimizde birçok şehitlik bulunmaktadır. Türkiye'nin birçok ilinden vatanını kurtarmak için gelip cephede savaşan askerlerimizin kabirleri ve ailelerin mazileri yer almaktadır. Çanakkale iline girerken bir dağın tepesiyle yamacı arasında yer alan ''Dur Yolcu! Bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir'' adlı yazı ve Türk askeri figürünün muhteşem görüntüsü insanı duygulandırmaktadır.

Ayrıca Çanakkale'de birçok uygarlığın eski kalıntılarını da taşımaktadır. Tarihi eserlerin sergilendiği birçok müze de burada bulunmaktadır. Ayrıca Çanakkale ilimizde görülmeye değer, 2. Abdülhamit tarafından yaptırılan Saat Kulesi bulunmaktadır. Antik Kent'in çevresinde şık ve iyi hizmet veren Çanakkale denize sıfır oteller bulunmaktadır. Çanakkale ilimiz iklimi dolayısıyla her mevsim tatil için uygundur. Denize girilebilecek birbirinden güzel koylar ve plajlar bulunmaktadır. 

Çanakkale denize sıfır oteller yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Bunun sebebi Çanakkale'nin denizinin gerçekten masmavi olmasıdır. Bu denizin maviliğini ve berraklığını gören yerli ve yabancı turistler manzaradan kendilerini alıkoyamaz. Otellerin denize sıfır olmasının bir avantajı ise günün ilk ışıklarında hiç vakit kaybetmeden yani hemen kahvaltıdan sonra insanların denize girebilecek olmalarıdır. Denize sıfır konumda birçok otelin kendine ait çakıl plajları ve kum plajları bulunmaktadır.

Bu durum da ayrı bir artı kazandırmaktadır Çanakkale'ye. Çünkü turistlerin önünde iki farklı seçenek bulunmaktadır: Kum plajlar ve çakıl taşlı plajlar. Turistler, tercihlerini hangi yönde yapmak isterlerse onu tercih edebilirler. Ayrıca hem çakıl taşlı plajlarda hem de kumlu plajlarda şezlong, minder ve şemsiyeler bulunmaktadır. Turistler bunları oradaki plajlardan makul bir şekilde kiralayabileceği gibi isterlerse kendi şezlonglarını ve şemsiyelerini kendileri getirebilirler.

Buradan da anlaşılacağı üzere Çanakkale'de tatil yapmak tamamen sizin tercihlerinize yönelik olacaktır. Siz de ideal bir tatil deneyimi için gönül rahatlığıyla Çanakkale denize sıfır oteller arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Çanakkale’de Denize Sıfır Tatil

Tatilde denizin önemi elbette çok büyüktür. Çanakkale denize sıfır oteller bu açıdan büyük avantaj sağlar. Denize sıfır olmak her yönden avantajlıdır. Tatile gelen insanlar dinlenmek için geldiklerinden dolayı, sabah otellerde uyandıkları zaman deniz manzarasına karşı uyanacaklardır.

Bu durum insanın psikolojisini olumlu yönde etkileyecektir. Sonu gözükmeyen masmavi bir denize karşı uyandıktan sonra otelde kahvaltısını yaptıktan hemen sonra hemen denize girebilir. Mesafe çok yakın olduğundan dolayı eğer unutulan herhangi bir eşya varsa bile hemen otele geri dönülebilir. Deniz, otele çok yakın olduğundan dolayı denize gitmek için herhangi bir zaman harcanmayacaktır ve tatilde kendinize ayırabileceğiniz vakit daha fazla olacaktır. 

Uygun Fiyata Tatil

Çanakkale'de denize sıfır oteller sahillerde hizmette sınır tanımamaktadır, ki bunu yaparlarken de pahalı fiyatlara değil de daha uygun fiyatlara hizmet vermektedirler. Hal böyle olunca Çanakkale'deki denize sıfır oteller neredeyse halkın her kesimine hitap etmeyi başarmıştır. Her bütçeye uygun oluşu, tercih edilme oranını da arttırmıştır. Ucuz miktara verdikleri güzel hizmetten dolayı insanlar buradan oldukça memnun kalmıştır.

Düşük fiyatlarla tatil yapmak bazıları için kaliteden ödün vermek şeklinde algılanabilir. Ancak bu görüş, Çanakkale denize sıfır oteller söz konusu olduğunda isabetli değildir. Burada uygun bir bütçeye en iyi şekilde tatil yaparken asla kaliteden taviz vermek zorunda değilsiniz. Hem yerli hem de yabancı turizme yönelik uzun yıllardır hizmet veren Çanakkale denize sıfır oteller ile hayalinizdeki tatil için ilk adımı şimdiden atabilir, rezervasyonunuzu şimdiden gerçekleştirebilirsiniz.