Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Sokakağzı Otelleri Listesi - 2020 Tüm Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Sokakağzı'da kriterlerinize uyan 24 tesis bulundu.

Assos Sokakağzı Çok Arananlar

Diğer Tesisler

Assos Sokakağzı Otelleri Hakkında

Çanakkale ilimizin Ayvacık ilçesinde bulunan Assos Sokakağzı, Koyunevi Köyü'ne bağlıdır. Sokakağzı, sahil şeridi üzerinde bulunmaktadır. Harika doğası ve güzellikleriyle son yılların vazgeçilmez turizm beldelerinden birisi haline gelmiştir. Assos Sokakağzı tarih boyunca birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Assos Sokakağzı, Midilli Adası'nın tam karşısında yer almaktadır. Muhteşem güzellikleriyle, manzarasıyla, huzurlu ortamıyla, güler yüzlü ve sıcacık insanlarıyla misafirlerine unutulmayacak bir tatil vadetmektedir. Yılın her mevsiminde burada tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sokakağzı sahili boyunca büyüklü küçüklü otelleriyle, deniz manzarasıyla, aile işletmeleriyle sıcak bir atmosferde tatil yapma imkanını sunmaktadır. Sokakağzı, turizmin en yoğun olduğu aylarda bile sakinliğiyle öne çıkmaktadır. Bu sebeplerden dolayı gerçekten de dinlenmek için tatil yapan vatandaşlar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. 

Assos Sokakağzı otelleri sahile yakın oluşuyla da oldukça dikkat çekmektedir. Burada bulunan otellerin neredeyse hepsi sahil manzarasıyla müşterilerini etkilemeyi başarmıştır. Upuzun sahiliyle, uçsuz bucaksız deniz manzarasıyla, sahil boyunca sıralanmış işletmelerle ve otantik havadaki çay bahçeleriyle gerçekten de kendine has bir hava yaratmaktadır. Doğanın neredeyse tüm nimetlerini kendi bünyesinde  bulunduran Assos Sokakağzı , otelleriyle de adını dünyaya duyurmayı başarmıştır. Assos Sokakağzı Otelleri birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamıştır ve ağırlamaya da devam etmektedir. 

Tarih ve Doğa Bir Arada

Assos'un tarihine bakıldığında birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış olduğu görülür. Medeniyetler şehri olarak da bilinen Assos , birçok güzel yerlere, muhteşem koylara ve plajlara sahip olduğundan dolayı her yıl binlerce yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çektiğinden, yabancı turistler burayı tercih etmektedirler. Assos Sokakağzı Otelleri ulaşım yönünden de oldukça güzel bir konumdadır. Hem sahilden hem de ormanlık alanlardan buraya ulaşım seçenekleri vardır. Harika güzelliklerinin yanı sıra tariyiyle de öne çıkan Assos Sokakağzı son yılların çok tercih edilen turizm beldeleri arasına girmeyi başarmıştır. Bunun nedeni ise toplumda zamanla değişime uğrayan tatil kavramıdır. Tatiller artık dinlenme yeri olarak görüldüğünden dolayı insanlar, gece hayatının çok fazla aktif olduğu veyahut gün boyunca çok fazla insana ev sahipliği yapan kalabalık yerlerdense bu tarzdaki daha sakin olan tatil beldelerini tercih etmektedirler. 

Assos Sokakağzı Otelleri Özellikleri

Harika doğasıyla, güzellikleriyle antik çağlara ev sahipliği yapmış olan bu turizm beldesinin oldukça fazla sayıda turist çekmesi doğaldır. Bu sebeplerden dolayı da Assos'ta otel işletmelerinin sayısı oldukça fazladır. Hal böyle olunca buraya tatil yapmak için gelen yerli ve yabancı turistler otel çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı biraz zorluk yaşamaktadırlar. Fakat Assos Otellerine bakıldığında gerçekten de hepsinin kaliteli olduğu görülür.  Aynı zamanda Assos Sokakağzı Oteller her kesimden insana da hitap edebilmektedir. Her bütçeye uygun olan otelleri bulunduğundan dolayı tercih edilme oranları da artmıştır. Çok lüks oteller bulunurken aynı zamanda da daha mütevazi oteller de bulunmaktadır. 

Assos Sokakağzı Otelleri Sık Sorulan Sorular
Assos Sokakağzı'daki havuzlu oteller hangileri?
Assos Sokakağzı'da havuzlu otellerden bazıları: Ada Motel. Tam liste: Assos Sokakağzı Havuzlu Oteller
Assos Sokakağzı'da denize sıfır oteller hangileri?
Assos Sokakağzı'daki denize sıfır otellerden bazıları: Elia Motel, Ege Motel, Karakaş Pansiyon. Tam liste: Assos Sokakağzı Denize Sıfır Oteller