Aristo Motel

Sokakağzı Mevkii / Çanakkale, Ayvacık, Assos, Assos Sokakağzı
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Aristo Motel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Aristo Motel Özellikler

Genel Bakış

Oda Özellikleri
Odalarda balkon, banyo, klima ve fön makinesi mevcut. Odaların 5 tanesi deniz manzaralı, diğerleri bahçe manzaralı. Her bir oda 3 kişilik bir ailenin konaklayabileceği şekilde bir çift, bir tek kişilik yataktan oluşuyor.

Yeme-İçme Nasıl?
Assos bölgesindeki nadir tam pansiyon hizmeti sunan tesis; açık büfe sabah kahvaltıları, öğle yemekleri, 5 çayı ve akşam yemekleri servis ediyor. Kullanılan besinlerin tümü bölgeden temin edilen, doğal malzemeler.

Tesisin Konumu
Çanakkale'nin, Ayvacık ilçesi sınırları içinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Assos'ta, Sokakağzı mevkisinde bulunan otel, denize birkaç adım uzaklıkta.

Çevre Aktiviteleri
Serinlemek ve güneşlenmekle birlikte Kaz Dağları’nın bol oksijenli doğasında yürüyüşler yapabilir, Assos, Neandrea, Kestanbol ve Truva antik kentlerini ziyaret ederek farklı kültürlerin tarihine tanıklık edebilir, Ege’ye özgü deniz ürünlerini, zeytinyağlıları ve köy şarabını tadabilirsiniz.

Aristo Motel Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Genel Kurallar
  • Tesis Motel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı Belirtilmedi

Aristo Motel Sık Sorulan Sorular

Tesis Motel statüsündedir.

Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.