Serinyer Bungalow

Küçükçetmi Köyü Yolu / Balıkesir, Kazdağları
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Serinyer Bungalow odalar ve fiyatları

2 Kişilik Bongalow
incele

2 Kişilik Bongalow

Klimalı Deniz Manzaralı Verandalı

Kapasite: 2 Yetişkin ( +1 Ücretsiz Çocuk )
Banyo: 1 Ensuite Dahil
Büyüklük: 19.0 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Serinyer Bungalow Özellikler

Genel Bakış

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu'da yüksek konumu, dağ ve deniz manzarası ile dikkat çeken Serinyer Bungalow, oda kahvaltı konseptinde faaliyet göstermektedir. 

Oda Tipleri

2 adet bungalow ev ile hizmet veren Serinyer Bungalow, doğa ile iç içe bir konaklama seçeneği sunuyor. Bungalow evlerde televizyon, kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, tuvalet, banyo, ortopedik yatak ve mini buzdolabı yer almaktadır. 

Konaklama Özellikleri

Küçükkuyu Serinyer Bungalow tesisi oda kahvaltı konseptiyle müşterilerini ağırlamaktadır. Sabah kahvaltısı serpme olarak sunulur. Alternatif yiyeceklerden olan gözleme ve zengin kahvaltı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tesisin kendisine ait bir restaurantı da bulunmaktadır. 

Konum Bilgileri

Küçükkuyu - Küçükçetmi yolu üzerinde, plaja 1.2 km mesafede konumlanan Serinyer Bungalow; ilçe merkezine 25 km, Koca Seyit Havaalanı'na 46 km mesafededir. 

Bölgede gezilmeye değer noktalardan olan Zeus Altarı'na 4.5 km, Sarıkız Etnografya Müzesi'ne 26 km ve Kaz Dağı Milli Parkı'na 47 km uzaklıktadır. 

Bungalow Özellikleri

Serinyer Bungalow Küçükkuyu tesisi 2 kişilik ve 19 m² alan genişliğine sahip odalardan oluşmaktadır. Körfeze hakim bir bölgede deniz ve doğa manzarası ile iç içedir. Birimlerde verandalı bölümler mevcuttur. Tesis yılın tüm günü müşterilerini ağırlamakta olup; evcil hayvan kabul etmemektedir. 2016'da kurulan Serinyer Bungalow'a giriş 13:00'de, çıkış ise 11:00'de yapılmaktadır. Otopark imkanı mevcuttur. 

Aktivite İmkanları

Küçükkuyu gerek sahil şeridi gerekse çevredeki tarihi ve turistik mekanlarıyla dikkat çekmektedir. Tekne turları, kültürel geziler, su sporları, dağ yürüyüşleri ve bisiklet turları gibi etkinliklerde vakit geçirebileceğiniz gibi; temiz ve sığ plajlarında suyun tadını çıkarabilir, güneşlenebilirsiniz. 

Serinyer Bungalow Yorumları

Serinyer Bungalow tesisi hakkında yapılan yorumlar, yetkililerin ilgili ve alakalı olduğunu, kahvaltısının bol çeşitli yiyeceklerle sunulduğu ve manzarasının şahane olduğu yönünde. Kalabalıktan uzak sessiz bir tatil planlayanların değerlendirebileceği, nezih bir tesis olma özelliği taşıyor.

Serinyer Bungalow Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler
Yeme İçme Ekstra
Restoran
Diğer
Wifi
Genel Kurallar
  • Tesis Bungalow olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati 13:00 sonrası - Çıkış saati 11:00 öncesi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 365 gün açık
  • Tesisin temaları Bungalow, Dağ Oteli şeklinde tanımlanmaktadır.
  • İptal, Ön Ödeme ve Öğünler: İptal, ön ödeme koşulları ve öğünler seçtiğiniz tarih ve odaya göre farklılık gösterir. Odalar bölümünden seçtiğiniz odanın koşullarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Çocuklar ve ilave yatak prosedürleri:: Tesis her yaştan çocuklara açıktır. Odada mevcut yataklar kullanılıyorsa 1 adet 3 yaşından küçük çocuk ücretsiz konaklayabilir. Bir odadaki ilave yatak kapasitesi maximum 1 adettir. Odadaki ilave yataklar için kişi başı 50.0 TL günlük ücret uygulanır. Bu ücret toplam fiyata dahil edilmez, konaklamanız esnasında tesise ödenir. Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi maximum 1 adettir.
  • Evcil Hayvanlar: Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
  • Otopark: Ücretsiz park imkanı bulunmaktadır.
  • İnternet: Ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır.

Serinyer Bungalow Sık Sorulan Sorular

Tesis Bungalow statüsündedir. Öne çıkan özellikleri "Wifi, Deniz Manzaralı, Verandalı, Klimalı, Banyo" şeklindedir.

Giriş en erken 13:00, çıkış en geç 11:00 saatindedir.

Malesef, evcil hayvan kabul edilmiyor!

Evet, ücretsiz park imkanı mevcut.

Evet, ücretsiz internet hizmeti sunuluyor.