Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Sokakağzı Pansiyonları ve Sokakağzı Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Assos Sokakağzı'da kriterlerinize uyan 16 tesis bulundu.

Assos Sokakağzı Çok Arananlar

Diğer Tesisler

Sokakağzı Assos bölgesinin çok bilinen popüler tatil köşelerinden birisi konumunda. Eski zeytin ve balıkçılık merkezi olan Çanakkale Sokakağzı sakinlik arayan insanların ortak buluşma noktası konumunda. Midilli adası manzaralı bir plajda akvaryum berraklığında bir deniz ile harika bir tatil yaşayabilirsiniz.

Sokakağzı Nerede Denize Girmeli?

Bölgede Sokakağzı plajı temiz denizi ile denize girilebilir yerlerden biri. Farklılık isterseniz yakın çevrede denize girebileceğiniz bir çok plaj bulunuyor. Koyunevi köyü Sokakağzı sahili boyunca dizilmiş şemsiye ve şezlong hizmetleriniden ilgili pansiyon ve motellerin belirlediği bir ücret karşılığı kullanabiliyorsunuz.

Sokakağzı Koyu

Assos Sokakağzı plajı buraya gelinmesinin nedenlerinden birisi. Birçok insan temiz denizini, buradaki sakinliği ve huzuru benimseyerek her yıl bu bölgeye tekrar gelmekte. Plaj civardakilere göre az sayıdaki kumsal plajlardan biri. İşletmeler çoğunlukla ekonomik hizmet sunmakta. Yemek yiyebileceğiniz restoranlar plajla iç içe. Yine sıcaktan bunaldığınızda birçok kafede bir şeyler içip serinleyebilirsiniz. İşletmeler yiyecek ve içecekleri kendilerinden aldığınızda şezlonglardan ücret almıyorlar. Otopark sorunu yaşamıyorsunuz. Deniz kısa mesafede derinleşmese de bölgenin genel karakteristiği olarak ilerledikçe derinlik artıyor.

Sivrice Koyu

Sivrice Koyu yakınlığı ile Sokakağzı’na alternatif olarak düşünülebilir. Sokakağzına yürüyebileceğiniz bir mesafede. Yaklaşık 3 Km mesafeyi durumunuza göre aracınız ile de gidebilirsiniz, buradan Assos’a geçmek isterseniz  Assos’a 9 Km mesafede. Plajı irili ufaklı taşlık olduğundan denize rahat girilmesi için iskeleler yapılmış. Deniz kısa mesafede derinleşiyor. Yüzme bilmeyenler ve çocuklu aileler biraz dikkatli olmalı. Plaja geldiğinizde genellikle otopark sorunu yaşamıyorsunuz. 

Sokakağzı Pansiyonları Nasıl?

Assos Sokakağzı tatil için size bir çok alternatif seçenek sunabiliyor. Kabalalık aileler için uygun olan apart pansiyonlar ev konforunda seçenekler sunarken dilerseniz denize yakın konumda yer alan pansiyon ve motel seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Tatilinizde Assos pansiyonları arasında sakin ve konforlu bir yer arıyorsanız Sokakağzı pansiyon, apart, motel seçenekleriyle konforlu bir tatil geçirmeniz için tüm isteklerinizi karşılayabilir. 

Sokakağzı Ucuz Pansiyonlar

Denize girme sezonu sadece yaz için sınırlı olsa bile buradaki pansiyonlar yıl boyu gidip konaklayabileceğiniz şekilde hizmet vermekte. Ancak bazı bakım zamanlarında geçici olarak hizmet dışı olabileceklerinden gelmeden bilgi almanız yerinde olacaktır. Bölge pansiyonları ekonomik olarak bütçenizi sarsmayacak fiyatlarda. Doluluk oranlarına göre fiyatlar yükselebileceğinden gelmeden önce fiyat bilgisi alarak rezervasyon yaptırmanız yerinde olacaktır.

Sokakağzı Denize Yakın Pansiyonlar

Sokakağzı yerleşimi çoğunlukla denize paralel bir şekilde olduğundan pansiyonların çoğunluğu denize yakın. Sadece bir yol kaldığınız pansiyonla plajı ayırıyor. Uzak olan birkaç pansiyon da deniz manzaralı tatil yapma imkanını sizlere sunmakta.

Sokakağzı Günlük Pansiyonlar

Kısa tatil süreniz varsa veya günlük bir mola vermeniz gerektiğinde Sokakağzında günlük olarak kiralayacağınız pansiyonlar bu ihtiyacınızı karşılamaktadır. Hafta sonu kaçamakları için kalabileceğiniz pansiyonlar bölge pansiyon fiyatlarına göre makul seviyede denilebilir. Hafta sonu yoğunluklarına göre fiyat ve doluluk oranları değişeceğinden en doğrusu rezervasyon yaptırmanız. Pansiyonlar ek yatak hizmeti ve tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hizmet vermekteler.

Kalabalık aileler için Sokakağzı Apartları

Kalabalık aileler için oda fiyatlandırması yüksek fiyatlandırmaya neden olacağı için apart kiralama en ekonomik çözüm olmaktadır. Sokakağzında otel tadında apart kiralama imkanınız bulunmakta. Bölgede yer alan apartlar Sokakağzı otellerinin sunduğu hizmetleri ev ortamını aratmayan 1+1 ve 2+1 apart seçenekleriyle sunuyor. Apartlarda sıcak su ve temel ihtiyaç malzemeleri mevcut. Kendiniz yemek yapabileceğiniz apartların hemen yanındaki restoranlardan yemek ihtiyacınızı karşılayabilir bölgenin lezzetlerini tadabilirsiniz.

Sokakağzı Pansiyon Fiyatları

Sokakağzı pansiyonları bölgenin geneline ve hizmet kalitesine göre makul olarak değerlendirilebilir. Özellikle denize yakınlık açısından çok uygun fiyatlar görmeniz mümkün. Pansiyonların neredeyse tamamı denize çok yakın seviyede olduğu düşünülürse konu daha iyi anlaşılacaktır. Bölgede aşırı lüks tarzda pansiyondan ziyada daha çok bölgesel yapılarda konaklama hizmeti verildiğinden fiyatlar gayet mantıklı diyebiliriz.