Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Assos Sokakağzı Pansiyon Fiyatları - 2020 Sokakağzı Pansiyonları

Yükleniyor..
Assos Sokakağzı'da kriterlerinize uyan 18 tesis bulundu.

Assos Sokakağzı Çok Arananlar

Diğer Tesisler

Assos Sokakağzı Pansiyonları Hakkında

Sokakağzı, Çanakkale'nin küçük bir yerleşim alanıdır. Doğasıyla , insanlarıyla huzur veren turistik bir beldedir. Bu güzel kentimizin tarihi güzelliği yanında koyları, plajları ve eşsiz doğasıyla kendine bir has bir hava yaratmayı başarmıştır. Deniz sezonu dışında da bu şirin tatil beldesinin tadını çıkarmak isteyen birçok yerli ve yabancı turistler bulunmaktadır. Assos, tarihin her döneminde önemli bir yerleşim alanı olmuştur. Bu sebeplerden dolayı da Assos Sokakağzı'ndaki kültür çeşitliliği oldukça gelişmiştir. Bu kültür çeşitliliği insanlara aynı zamanda hoşgörü de kazandırmıştır. Birçok türden farklı insanı bünyesinde bulunduran Assos Sokakağzı belki de bu yönünden dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Buraya gelen yerli ve yabancı turistler karşı karşıya kaldıkları kültürel farklılıktan oldukça etkilenmiş olacak ki buraya her geçen sene gelen turist sayısı da artmakta. Assos Sokakağzı pansiyonları, doğallıktan ve sakinlikten hoşlananların tercih ettiği bir yerdir. Kapsamlı bir tarihe sahip olmasından ve zengin bir doğayı bünyesinde bulundurduğundan gezilecek ve görülecek oldukça fazla yeri vardır. Tatilinizi yaparken aynı zamanda keşiflerle dolu güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

Sokakağzı Pansiyon Avantajları

Sokakağzı hem tarihi yerleriyle hem de masmavi deniziyle herkesin tercih edebileceği güzel bir tatil beldesidir. Şehrin kalabalığından çıkıp huzurlu, sessiz ve sakin bir mekan istiyorsanız tercihiniz Assos Sokakağzı Pansiyonları olmalıdır. Pansiyonlar, zengin alternatifleriyle misafirlerine birçok seçenek sunmaktadır. Ayrıca Assos Sokakağzı Pansiyonları her bütçeden insana da uygundur. Daha çok kalabalık gruplar tarafından tercih edilen pansiyonlar adeta bir ev havası sunnmaktadır misafirlerine. Belki de tercih edilmesinin en büyük nedeni ev havası sunmasıdır. İnsanlar evlerinden çıkıp tatile geldiklerinden dolayı ilk zamanlarda kaldıkları yerleri yadırgarlar. Genellikle tatil süreleri de kısıtlı bir zaman olduğu için kaldıkları yere alışamadan tatilleri biter. İşte pansiyonlarda bu durum daha nadir görülmektedir. Ayrıca Assos Sokakağzı Pansiyonları oldukça zengin bir menü de sunmaktadır. Özellikle köy kahvaltısı, müşteriler tarafından en çok tercih edilendir. Türk kültüründe kahvaltı oldukça önemli olduğundan, yerli ve yabancı turistler de bu durumu bildiklerinden dolayı genellikle sabah kahvaltılarında köy kahvaltısı yapmayı istiyorlar. Assos Sokakağzı Pansiyonları ise kahvaltı işini gerçekten de hakkıyla yapıyor. 

Assos Mucizesi

Assos, dünyaca ünlü antik kentlerden birisidir. Assos tarih boyunca da birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Özellikle Roma döneminden kalan birçok eser bulunmaktadır. Ayrıca Osmanlı'nın da buradaki izlerine rastlanılabilir. Yani böyle büyük uygarlıkların bünyesinde barınmış olan bir yerin tarihi eser ve kalıntılar açısından gelişmiş olması hiç şaşırılacak bir durum değildir. Bu tarihi güzelliklerinin yanı sıra aynı zamanda da masmavi bir denize ve ormanlık alanlara da sahip olunca gerçekten de görülmesi gereken yerlerin başında yer alıyor. Assos Sokakağzı Pansiyonları ile siz de muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.