Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Pansiyon - 2020 Assos Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 76 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos Pansiyonları Hakkında

Tatil denince özellikle orta gelirli ya da düşük gelirli insanların tercih ettiği tatil konaklama türü pansiyonlardır. Pansiyon konsepti tamamen ailenin günlük işleyişine uygun bir atmosfer sağladığı için ve aynı zamanda çok ekonomik olduğu için ailelerin tercih ettiği konaklama türlerindedir. Assos pansiyonlar ile pahalı algısını başarıyla kırabilmiştir. Dünyada genellikle tarihi turistik yerlerindeki konaklama yerleri çok pahalıdır. Assos’ da tarihi antik kentlerden olduğu için böyle bir şüpheye düşürüyor çoğu insanı… Pansiyon Assos bölgesinin en çok tercih edilen tesislerinin başından gelir. Diğer turizm yerlerindeki pansiyon türlerinden sadece fiyatıyla ayrılır desek haksızlık etmiş olmayız. Hem tarihi ve kültürel bir merkez olması hem de muhteşem doğasıyla birlikte bol seçenek sunma kabiliyeti ile de fark yaratmıştır. 

Tarihsel zenginlikleri bu bölgeye özel bir avantaj sağlasa da sahip olduğu doğal güzellikler ile de bir ayrıcalığı vardır. Tatil sadece dinlenilen ve boşa zaman geçirilen bir şey olmadığını Assos’ta tatil yapanlar daha iyi anlıyorlar. Kültürel dünyamızın gelişmesi ve tarihi bilgimizin artması içinde Assos’ta yapılan tatili diğerlerinden daha farklı kılıyor. Özellikle tarihe meraklı çocuklu ailelerin tercih ettiği merkez, tarihte bu coğrafyada yaşayan medeniyetlerin tarihi hakkında somut bilgiler kazandır. İnsanların yaşadığı ülkeyi tarihini tanımaları, tarihi eserleri ve önemlerini bilmeleri için kültürel tatil programlarına daha ağırlık vermemiz gerekmektedir. Tarihi ve kültürel bir merkez olmasının yanında denizi, doğası ve muhteşem manzarasıyla da ziyaret eden tatilcileri büyüleyen Assos her geçen gün bir dünya markası haline gelmeye doğru hızla yol almaktadır. İç turizmde tatilciler pansiyonları tercih ettiği için Assos’ta pansiyon konseptini kalite bakımından çok üst seviyeye çıkararak çok uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi amaçlayarak ilgi odağı olmaya devam ediyor. Pansiyonda aileler günlük düzenlerine en yakın ortamı buldukları için tercih ederler. Yemeklerini ve temizliklerini kendileri yaparlar. Bu da tatilin daha ekonomik olmasını sağlar. Ayrıca pansiyon da tatil daha semimi daha sıcak geçer. Assos pansiyonlar ile kurulan dostluklar her zaman bir tarihi mekânın yorumunu yaparak başlar ve uzun yıllar devam eder. Tarih sizi büyüler Assos’ta… 

Assos Pansiyonları Nasıldır

Tatili gereksiz bir masraf kalemi olarak gören insan artık yok denecek kadar azdır. Tatil her zaman dediğimiz gibi artık istekten öte ihtiyaç haline gelmiştir. Bu tatilin kolay yapılacak maliyetsiz bir eylem olduğunu göstermez. Önemli olan bütçemize göre tatil yapabileceğimiz seçeneklerin olmasıdır. Çok pahalı ve bol yıldızlı otellerden başka orta gelirli insanlarında artık çok seçeneklerinin olması insanlarda tatil algısının gereksiz bir masraf kalemi olmaktan çıkarıp bir ihtiyaç türü olarak anlaşılmasını sağlamıştır. Tatilin maliyeti kadar alacağınız hizmet de çok önemlidir. Orta veya düşük gelirli insanların tercih ettiği konaklama yerlerinde sanki fiyatların ucuz diye alınan hizmetinde kalitesi ucuz algısı tamamen yanlıştır. Assos pansiyonlar ile bu algıyı her ne kadar ters düz etmeyi başarmışsa da genelde hala böyle bir algının olduğunu söyleyebiliriz. Assos pansiyonları tercih eden tatilcilerin yorumlarına ve memnuniyetlerine bakarsak bunun ne kadar yanlış bir algı olduğunu görebiliriz. Assos pansiyonları otel kalitesinden öte bir hizmet vermektedir. Bu da Assos pansiyonları niçin tercih edilir sorusunun en güzel cevabıdır. 

Çocuklu aileler tatil planlamalarını yaparken çocuklarının kültürel dünyasına da katkı sunacak şekilde yerleri tercih etmeleri onların kültürel dünyası için çok önemlidir. Çocukken gezip görülen ve duyulan şeylerin asla unutulmadığı gerçeği göz önünde tutularak Assos gibi yerlerin özellikle düşünülüp planlarımızın arasına almamızda büyük yararlar var diyebiliriz.