Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Assos Pansiyon - 2021 Assos Pansiyon Fiyatları

Yükleniyor..
Assos'ta kriterlerinize uyan 68 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Assos

Çanakkale’ nin Ayvacık ilçesine bağlı Behram Köyü civarının antik çağlardaki adıdır. Behramkale’nin kapsadığı yerleşim yeri ve hemen aşağısında kalan Antik liman ve çevresini ifade etmektedir. Turizm bölgesi olarak Küçükkuyu ve Babakale arasındaki tüm sahil alanı da Assos olarak anılmaktadır. Assos, muhteşem koyları, akvaryum temizliğindeki berrak denizi ve tarihe ışık tutan kalıntıları ile bir turizm beldesidir.

Assos Pansiyonları Nasıl?

Pansiyon tatilciliği ekonomik olduğu için tercih edilen bir konaklama tipidir. Aileler için oda fiyatlarına bağımsız olarak çoklu olarak kalınabilecek mekanlar daha ekonomik olmaktadır. Assos pansiyonları için de durum aynıdır. Hem ekonomik bir çözümdür hem de harika bir turizm bölgesinde tatil yapma fırsatını bulmanızı sağlar.

Assos Denize Sıfır Pansiyonlar

Assos’ta denize sıfır pansiyonlar ağırlıklı olarak Assos Sivrice, Assos Kadırga Koyu ve Sokakağzı bölgelerinde bulunmaktadır. Assos pansiyon tavsiyesi olarak denize sıfır pansiyonlar tam isabet olabilir. Denize sıfır pansiyonlar biraz daha iç kesimde kalanlara nazaran fiyat olarak yüksek kalabilir. Ancak muhteşem deniz keyfine değer bir tatil yaşamanızı sağlar. Assos pansiyonları denize sıfır olanlar genellikle kendilerine ait plajları ile ücretsiz şezlong, şemsiye hizmeti sağlamakta. Bazı pansiyonlar plaja yiyecek ve içecek servisi yapmaktalar. Assos'ta pansiyon konaklamalarında deniz manzaralı seçimi tatiliniz için artı bir görsel keyif demektir. Böyle tercihiniz varsa Assos sokakağzı ve Assos Sivrice’de ekonomik olarak bu taleplerinize kavuşabileceğiniz Assos deniz manzaralı pansiyonlar bulmanız mümkün. Bu pansiyonların bazıları şömine ve teras seçenekli. Özellikle teras deniz manzaralı tatilinize ayrı bir boyut getirecektir.

Assos Ucuz Pansiyonlar

Uygun bütçeli konaklama için Assos Sokakağzı uygun fiyatlar sağlıyor. İkinci sırada ise Kadırga Koyu pansiyonları gelmekte. Assos ucuz pansiyon konusunda Behramkale pansiyonlarını son sıraya koyabiliriz, çünkü diğer bölgelere göre biraz pahalılar ancak daha profesyoneller diyebiliriz.

Assos Apart Pansiyonlar

Apart pansiyonlar ekonomik oldukları kadar bağımsız tatil yapmanız için ideal seçeneklerden birisi. Çoğunlukla kendi banyo ve mutfaklarına sahip olan Assos apart pansiyonlar her bütçeden misafire kendini evinde hissedeceği bir tatil sunuyor. Pansiyonların hepsi yıllık hizmet sunmadığından gelmeden bilgi alarak rezervasyon yaptırmanız uygun olur.

Kalabalık ailelerin tatil tercihi Assos kiralık yazlıklar

Kendi eviniz konforunda ailenizle veya kalabalık gruplarla yaz tatili yapabilmeniz için en uygun seçeneklerden birisi. Assos kiralık yazlıklar müstakil tatil avantajı ile huzurlu bir tatil yapmanız için daha ideal. Kiralık yazlıklar apartman dairesi, villa veya kır evi şeklinde olabiliyor. Fiyatları da bu tercihinize göre değişmekte.

Assos günlük pansiyonlar

Şehrin gürültüsünden bunalanlar ve hafta sonu kaçamakları için kısa bir mola iyi gelecektir. Assos günlük pansiyonlar ile bu kısa konaklama tercihinizi değerlendirebilirsiniz. Hafta içi genellikle yer bulma sorunu yaşamıyorsunuz ancak hafta sonu günlük konaklama için rezervasyon mutlaka yaptırın deriz.

Assos Pansiyon Fiyatları 

Ekonomik tatil için tercihiniz olan pansiyon konaklaması konuma ve kaliteye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tarihle iç içe orjinal taş evlerde tatil yapmak istiyorsanız biraz pahalı da olsa tavsiyemiz Behramkale bölgesi, tepede kalan bölgenin manzarası da müthiş. Daha mütevazi konaklamalar için Sokakağzı ve Assos Sivrice tercih edilebilir. Plajı kumluk olsun ve denize yakın olsun derseniz Kadırga Koyu sizin için orta halli bir konaklama imkanı sunacaktır. Çanakkale Assos pansiyon fiyatları yaz ortasında genellikle yüksek olup diğer zamanlarda ve hafta içlerinde daha ekonomik olmaktadır. Assos pansiyon fiyatları 2021 yılında da sunduğu hizmet farklılıklarına göre pansiyon sahipleri tarafından belirleniyor. Genel olarak uygun fiyat seçenekleri sunan pansiyonlar tatil gereksinimizi fazlasıyla karşılıyor.