Sokakağzı Motel

Koyunevi Köyü Sokakağzı Mahallesi / Çanakkale, Ayvacık, Assos, Assos Sokakağzı
Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış.

Alternatif Teklifler

Sokakağzı Motel ile benzer özelliklere sahip diğer tesislerden fiyat teklifi alıp, neler sunduklarına göz atmak için konaklamak istediğiniz tarihleri seçin ve fiyatları gör butonuna tıklayın.
Yükleniyor..

Sokakağzı Motel Özellikler

Genel Bakış

Nerede?

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı, Assos bölgesine 10 km mesafede, Koyunevi Köyü’nün sahil kısmı olan ismini aldığı Sokakağzı’nda yer alan Assos Sokakağzı Pansiyon, Midilli Adası’nın tam karşısında konumlanmış durumdadır. 

Odalar: 

Sokakağzı Pansiyon’un meyve ağaçlarıyla süslü, denizi ve Midilli Adası’nı gören odalarında banyo-tuvalet, saç kurutma makinesi ve televizyon bulunmakla birlikte kendinizi evinizin konforunda ve sıcaklığında hissetmeniz için Sokakağzı Pansiyon, tüm imkanlarını kullanmaktadır. 

Sahil - Plaj:

Özel plajı bulunan Sokak ağzı Motel, denize sıfır yapısının avantajıyla misafirlerine her an denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarma fırsatı sunarken ayrıca Midilli Adası gibi harika bir manzara eşliğinde güneşlenmek ve denize girmek gibi bir ayrıcalığı misafirlerine yaşatmış oluyor. 

Yeme - İçme:

Sabah ve akşam açık büfe hizmet veren Sokak ağzı Pansiyon, kendi kümesindeki ve çiftliğindeki hayvanlardan elde ettiği taze sütü ve yumurtaları, el yapımı reçeli müşterilerine ekseksiz bir köy kahvaltısı sunmak için kullanırken, başta zeytinyağlı sebze yemekleri olmak üzere Ege’ye has birçok yiyeceği akşam yemeklerinde de konuklarına sunmaktadır. 

Sokakağzı Motel Ayrıcalıkları:

1995 yılından beri müşterilerine hizmet veriyor olmanın gururunu, tecrübesini ve mutluluğunu taşıyan Sokakağzı Motel, Assos bölgesindeki en deneyimli ve eski işletmelerden biri aynı zamanda. Daha çok aile ortamında, sıcak bir atmosfer arayanlara hitap eden Sokakağzı Pansiyon, bağlı olduğu Koyunevi Köyü’nden ayrı olarak ilk kez 1950’li yıllarda yerleşilmeye başlanmış, tarihi bir ortam. 

Assos Antik Kent’e yalnızca 10 km mesafede olan Sokakağzı Pansiyoni konuklarına Kuzey Ege’nin tadını çıkarmalarını sağlarken, aynı zamanda tarihine de tanıklık etme fırsatı veriyor. Siz de denizin keyfini çıkarırken, tarihe yakından şahitlik etmek istiyorsanız Sokakağzı Motel’deki yerinizi bir an önce ayırtarak, rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Sokakağzı Motel Yorumları

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Özellikler

Bu tesis için daha önce değerlendirme yapılmamış!

Genel Kurallar
  • Tesis Motel olarak tanımlanmaktadır.
  • Giriş saati Belirtilmedi - Çıkış saati Belirtilmedi olarak belirlenmiştir.
  • Sezon aralığı 365 gün açık

Sokakağzı Motel Sık Sorulan Sorular

Tesis Motel statüsündedir.