Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Eceabat Otelleri ve Eceabat Pansiyon

Yükleniyor..
Eceabat'ta kriterlerinize uyan 56 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Eceabat Otelleri

Eceabat, Marmara Bölgesi'nde Çanakkale'nin bir ilçesidir. Aynı zamanda Eceabat, hem Çanakkale Boğazı'na hem de Ege Denizi'ne kıyısı olan güzel bir ilçemizdir. Eski adıyla Manyas, boğazın kenarında bulunmaktadır. Çok eski bir tarihe sahip olan Eceabat, birçok uygarlığa da ev sahipliği yapmıştır. Eceabat; kalesiyle, anıtsal görünümüyle yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini ve beğenisini toplamıştır.

Çanakkale Eceabat’a tatil, gezi, iş ya da ziyaret gibi amaçlarla gelen kişiler konaklamak için otel arayışına girerler. Eceabat otelleri kategorisi ilçeye gelen kişilerin kendilerini rahat hissedecekleri otel seçenekleriyle onlara yardımcı olur. Kategoride yer alan oteller farklı tarz ve yıldızlara sahip olan otellerdir ve böylece kişilerin tercihlerine göre seçebilecekleri otel seçenekleri mevcuttur. Oteller arasında tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik, dört kişilik ve family oda seçenekleri vardır. Oda seçenekleri Eceabat’a tek kişi ya da aile konaklaması tercih edenlerin aradıkları oteli bulmalarına imkan tanır. Ayrıca odalarda kalacak kişilere sunulan hizmetler söz konusu otellerin tercih edilmesini sağlar. Eğer sizlerde Eceabat’a gitmek ve ilçede birkaç gün kalmak istiyorsanız kategoride yer alan otel seçeneklerini inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan oteli seçebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Eceabat Pansiyonları

Genelde kısa dönem konaklamanın hakim olduğu Çanakkale Eceabat'ta küçük oteller ve pansiyonlar ağırlıkta. Güneyde alışık olduğunuz devasa herşey dahil otelleri bölgede beklenmemeli. 
Eceabat Yarımadasının her yeri her sokağı pansiyon. Küçük oteller kategorisinde 3 ile 10 odalı aile  işletmesi pansiyonlar, Eceabat Merkez, Kabatepe ve Kilitbahir ve Seddülbahir bölgelerinde bulunuyor. 

Eceabat’ta konaklamak için otel yerine pansiyon arayanlar için kategoride Eceabat pansiyon seçenekleri sunulur. Pansiyonlar otellere göre daha uygun fiyat sağlayan ve daha sakin olan yerlerdir. Çanakkale Eceabat’a geldiğinizde kısa süreli konaklamayı düşünüyorsanız pansiyon seçeneklerini inceleyerek uygun bulduğunuzu seçebilirsiniz. Verilen kaliteli ve güler yüzlü hizmetler sayesinde pansiyonda kaldığınız sürece de sorun yaşamazsınız. Seçtiğiniz pansiyona bağlı olarak değişebilen wifi, ortak salon, çamaşır yıkama, su ısıtıcı, kahvaltı, akşam yemeği, bisiklet kiralama gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Tatil planıyla ilçeye geldiyseniz denize yakın konumda olan pansiyon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Eceabat Apart Oteller

Otel ve pansiyonlar dışında kategoride konaklama için apart otel tercih edenlere hitap eden Eceabat apart seçenekleri de vardır. Apartlar kendilerini evlerinde hissetmek isteyenler ve kalabalık gezi grupları için uygun seçeneklerdir. Apart oteller 1+1. 2+1. 3+1 dairelerden oluşur ve bu otelleri tercih edenlere yemeklerini ve tüm ihtiyaçlarını kendileri karşılama imkanı sunar. Ayrıca bu apart otellerde aylık veya günlük kiralık olarak konaklama yapılabilir.

Eceabat Otel Fiyatları

Eceabat’ta tatil yapmak için otel arayanlara geniş otel seçenekleri sunan kategoride bulunan otellerin fiyatları sunulan imkanlara bağlı olarak değişir. Yemek hizmeti, çamaşır, TV, ütü ve cilt bakım gibi hizmetler fiyatın artmasını sağlayan hizmetler arasında yer alır. Bu nedenle otelde kalmak istediğinizde kategoriyi inceleyerek Eceabat otel fiyatları arasında karşılaştırma yapmanız gerekir. Böylelikle uygun fiyatlı aynı zamanda da konforlu konaklama imkanı sunan oteli bulabilirsiniz. Ancak karşılaştırma yaparken fiyata ek olarak hizmetleri de karşılaştırmalısınız. Çanakkale Eceabat otel fiyatlarını yüksek bulmanız durumunda apart veya pansiyon seçeneklerini de kategori üzerinde inceleyebilir ve kendinize en uygun konaklama mekanını bulabilirsiniz.

Eceabat Konaklama

Eceabat konaklama mekanı arayışının kısa sürede çözümlenmesi için hazırlanan kategoride oteller, pansiyonlar,apartlar ve az da olsa butik oteller yer alır. İlçenin farklı mahalle ve semtlerinde bulunan bu mekanlar kişilerin bulunmaları gereken yere uygun olarak seçim yapmasına yardımcı olur. Ayrıca konumları sebebiyle ilçede gezilmesi gereken yerlere kolay ulaşım sağlar. Çanakkale Eceabat konaklama mekanları için incelenebilecek kategoride lüks ve klasik odalara sahip oteller, 2+1 ve 3+1 dairelere sahip apartlarla, 3 veya 10 odalı pansiyonlar bulmak mümkündür.

Kilitbahir Pansiyonlar

Eceabat yarımadasının kilitbahir bölgesine gelecekseniz, Eceabat merkez otel ya da pansiyonlarda konaklamalısınız. Boğaz manzarası eşliğinde Kilitbahir pansiyonları bir çok seçenek sunuyor.

Seddülbahir Pansiyonlar

Eceabat yarımadasının en uç noktasında Çanakkale savaşlarının geçtiği tarihi bölge, bu günlerde gezi bölgesi. Seddülbahir konaklama yapmak isteyenler için 10'dan fazla otel ve pansiyon mevcut. Seddülbahir pansiyonları listesine buradan ulaşabilirsiniz.