Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Erdek Havuzlu Oteller - Havuzu Olan En İyi Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Erdek'te kriterlerinize uyan 15 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Erdek Havuzu Olan Oteller Hakkında

Tatil planlarımızın merkezinde aslında deniz ve havuz ikilisi vardır. Denizin kendine özgü bir keyfi ve güzelliği varsa da oteldeki havuzun konforuna da ihtiyaç duyarız. Plajlar her zaman tatilin vazgeçilmezidir ama plajda özellikle de çocuklar ile bulunuyorsanız devamlı tetikte olma ihtiyacı hissedersiniz. Çünkü uçsuz bucaksız denizde çocuklarınızın ve ailenizin güven e olduğunu görmek istersiniz. Bu da haliyle yorar insanı. Plajdaki bu yorgunluğunuzu otelin havuzunda şezlongta atarsınız. Havuz her zaman için denizin size yüklediği yorgunluğu giderir. Havuz başında aileniz ve çocuklarınız daha gözünüzün önündedir. Çocuğunuz denizde iken her zaman gözünüzün üstünde olma zorunluluğu havuzda yoktur. Denize göre daha emniyetlidir. Hele de aileniz veya çocuklarınız yüzme bilmiyorsa havuzun rahatlığını denizde bulamazsınız. Otellerdeki havuzun kalitesi, temizliği ve hijyen kurallarına uyup uymadığı çok önemlidir. Eğer bu standartları sağlayan bir oteldeyseniz hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz havuzu. Havuzun başında daha rahat ve konforlu sohbet edebilirsiniz. Plajın kalabalığında ve denizin sesinde sesinizi duyurmakta zorlanabilirsiniz bu da sizi biraz yorar. Ama havuz denize nispeten daha sakindir ve daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda soğuk içeceklerinize her zaman daha kolay ulaşmak ekstra bir keyif sağlar size. Havuz kenarında içilen bir meyve suyu kokteyli sizi rahatlatır ve dinlendirir. Erdek havuzlu oteller, havuz keyfini tatil için tercih ettiğiniz tesisin içinde yaşayabilmenize imkan sağlar.

Havuzlu Tatil Keyfi

Havuzlu otelleri tercih ederken özellikle havuzun kalitesini incelemeniz gerekir. Günlük bakımları ve temizliği kadar çevre şartları da önemlidir. Güvenlik açısında çevre taşlarının kaygan olup olmaması önem arz eder. Ayrıca çocuk havuzlarının derinliği ve emniyeti de çok önemlidir rahat bir tatil için. Tüm şartlara sahip otel sayısı her geçen gün Erdek’te artmaktadır. Erdek havuzlu oteller hem huzurlu hem de güvenli bir tatil için tüm şartlara sahiptir. Denizinin, doğasının güzelliği kadar otelli havuzların standartları da her geçen gün artan Erdek bu konuda da ihtiyaç duyulan bütün beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Erdek havuzlu oteller özellikle yerli turizme hitap ettikleri için müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutarak ideal havuz için gereken tüm bakım masraflarından kaçmadan kaliteli bir hizmet vermektedir.

Çocuk Dostu Tatil

Hepimiz tecrübe etmişizdir. Çocuklar havuzu denize her zaman tercih ederler. Havuzda daha bir keyif alırlar ve daha kolay sosyalleşirler çevreleriyle. Ama deniz de çevresine pek dikkat kesilemezler, dikkatlerinin hepsini dalgalara, kumlara verirler. Oysa havuz da tüm dikkatleri sınırlı bir mekânda olduğu için çevresini daha kolay fark ederler. 
Havuz başında edindikleri arkadaşlıkları genelde plajlarda kuramadıklarını hemen hemen hepimiz tecrübe etmişizdir. Havuz başında tanıştıkları arkadaşlıklarını 1 yıl boyunca anlatır dururlar. Bu yüzden özellikle çocuklu ailelerin tercihi genel de havuzlu oteller olmaktadır. Çocukların geçirdiği güzel vakit bizim de hanemize yazıldığı için bizim de tatilimiz eğlenceli hale gelir.

Tatilde Deniz ve Havuz İkilisi

Tatil denince özellikle yaz tatillerinde deniz kadar havuz da önemlidir. Denizin tadını kokusunu almadan bu ihtiyaçlarınızı havuzda alamazsınız. Akşam saatlerinde plaj da denize giremeyeceğimiz için akşamdan sabaha geçen tüm zamanımızı havuz ve havuz etrafında yapılan sohbetlere ayırırız. Havuzsuz bir otelde ne kadar yavan bir zaman geçireceğimizi düşünürsek havuzun tatilde bizim ve çocuklarımız için ne kadar önemli olduğunu anlarız. Tatilde suda çekilen en net ve en güzel fotoğraflarımız her zaman havuzda çekilen fotoğraflardır. Denizdeki çekimler biraz daha zahmetli ve biraz daha profesyonellik gerektirdiği için denizde verilen pozlarımızın hiçbir fotojenik olmaz. Albümümüzde tatil resimlerimizin çoğunun havuz resimleri olmasının sebebi de budur.  İdeal tatil denizsiz olmaz, ama havuzsuz hiç olmaz. İdeal bir tatil için eksiksiz tesislere ve otellere sahip Erdek tüm beklentilerimize fazlasıyla cevap vermektedir. Unutulmaz bir tatil için Erdek havuzlu oteller en iyi seçenek olacaktır. Hem sevdiklerinizin hem de sizin tatilden beklentilerini karşılayabilmek için Erdek havuzlu oteller birçok hizmet sunmaktadır. Havuz ve havuzbaşı eğlenceleri için başka bir yere gitmenize gerek kalmaz. Tesis içinde zaman geçirebilir, keyifli anılar biriktirebilirsiniz.