Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Sarımsaklı Apart Fiyatları - 2021 Teklifleri

Yükleniyor..

Olanak

Sarımsaklı'da kriterlerinize uyan 4 tesis bulundu.

Sarımsaklı Apart Otel

Beyaz kumlu plajlarıyla ismini tüm dünyaya duyurmayı başarmış olan Sarımsaklı, özellikle yaz tatilleri için vazgeçilmez bir adres olabilecek nitelikte. Sahil kısmında toplanmış havuzlu otellerin olduğu beldede, çoğu denize yürüme mesafesinde apart ve pansiyon da bulunuyor. Özel mutfakları olan Sarımsaklı apartları genellikle uygun fiyatlı. 
Online rezervasyon kabul eden tesislerden hemen rezervasyon yapabileceğiniz gibi, oda müsaitliği görünmeyen otelleri telefonla arayarak müsaitlik durumunu öğrenebilirsiniz. 

Sarımsaklı Apart Otel Fiyatları 2021

Sarımsaklı bölgesinde faaliyet gösteren apart oteller her keseye uygun düşecek fiyatlarla faaliyet göstermektedir. Fiyatlar yukarı ve aşağı yönde geniş bir aralıkta değişkenlik gösterse de belirlediğiniz tarih için en uygun fiyat teklifleriyle karşılaşıp, mutlaka bütçenize uygun bir konaklama seçeneği elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Sarımsaklı apart otelleri fiyat teklifi almak için yapmanız gereken tek şey sayfanın başıda yer alan alandan konaklamak istediğiniz tarihleri seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır. Bunu yapmanız halinde ilgili tarih için en uygun fiyat teklifleriyle karşılaşacak ve bütçenize uygun düşecek nitelikte bir otelden rezervasyon yaptırma imkanı elde edeceksiniz.

Ramazan Bayramı Sarımsaklı Apart Fiyatları 

2018 yılına göre daha sakin geçmesi beklenen Şeker Bayramı bu yıl Haziran ayına denk geliyor.
Havalarında güzel olmasına göre değişeceği öngörülen Bayram fiyatları bir çok tesis tarafından Mayıs Ayı başında belirleniyor. Daha önce Rezervasyon kabul eden tesislerin fiyatlarını BURADAN sorgulayabilirsiniz.

Kurban Bayramı Sarımsaklı Apart Fiyatları

Her yıl sezonun en yoğun günleri olarak geçen Kurban bayramı Sarımsaklı'da bu senede çok yoğun geçmesi bekleniyor. Bayramda uygun fiyata tatil yapabilmek için en az 1 ay önceden rezervasyon yapılması önerilmektedir. Sarımsaklı otelleri Kurban Bayramı Fiyatlarını BURADAN

Sarımsaklı Apart Otel Yorumları

Sarımsaklı bölgesinde yer alan apart otellerin yorumları genellikle olumludur. Yapılan yorumlarda hizmet kalitesinin yüksekliği, kolaylığı ve memnuniyetinden dem vurulmaktadır. Buna ek olarak apart otel özelinde yapılan yorumları görmek için yukarıda listelenen apart otellerden herhangi birisinin üzerine tıklayarak ilgili apart otel hakkında yapılan yorumlara erişmeniz de mümkündür.

Ucuz Sarımsaklı Apart Daireler

Ayvalık'ın Sarımsaklı ilçesindeki en ucuz apart daireler için fiyat teklifi almak isteyenlerin yapması gereken tek şey sayfanın başındaki araç kutusunu kullanarak konaklamak istediği tarihleri seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır. Bu sayede fiyat teklifi veren apart oteller arasından en ucuzları da görülebilecek ve bütçeye uygun bir konaklama imkanı elde edilecektir.  

En Uygun Ayvalık Sarımsaklı Apart Evler

Sarımsaklı bölgesinde faaliyet gösteren en uygun fiyatlı apart ev bulmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın başındaki alandan fiyat teklifi alınmak istenen tarihleri seçmek ve fiyatları gör butonuna tıklamaktır. İlgili tarihler için bunu yapmanız halinde Ayvalık Sarımsaklı apart evlerin sunmuş olduğu fiyat tekliflerini öğrenebilir ve en uygunlarına göz atabilirsiniz.

Ayvalık Sarımsaklı'ya Ne Zaman Gidilir?

Ayvalık Sarımsaklı Ege bölgesinde yer alıyor olsa da batıdan esen rüzgarların etkisiyle yazın dahi aşırı sıcak olmayabiliyor, bu açıdan yaz aylarında sıcağın keyfini çıkarma imkanını tüm tatilcilere sunuyor. Yine de ne zaman gidileceği, nasıl bir beklentiyle gidileceğine bağlı olduğu için bu konuda hazırladığımız yazı dizisine https://balnet.net/sarimsakli-ne-zaman-gidilir sayfası üzerinden erişmeniz mümkündür.

Sarımsaklı'ya Nasıl Gidilir?

Sarımsaklı oldukça ulaşılabilir bir konumdadır ve turistik bir bölge olması itibariyle de tabelalarla rahatlıkla erişilebilmektedir. Yine de Sarımsaklı'ya çeşitli noktalardan nasıl gidilebileceğiyle ilgili hazırladığımız yazı dizisine erişmek için https://balnet.net/sarimsakli-nasil-gidilir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sarımsaklı Gezilecek Yerler

Sarımsaklı'da deniz ve kumun keyfini çıkardıktan sonra çeşitli noktaları mutlaka gezmeniz de tavsiye edilir. Sarımsaklı bölgesinde gezilebilecek noktaları derlediğimiz yazı dizisine erişmek için https://balnet.net/sarimsakli-gezilecek-yerler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.