Ayvalık Merkez

Ayvalık Merkez Bölgesine Yakın Konumlar

Ayvalık Merkez bölgesine bağlı veya Ayvalık Merkez bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Ayvalık Merkez'e Gidenler Yorumluyor

Ayvalık Merkez'de yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8.7
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Merkez
"Yosun Konukevi"
Otelden çok memnun kaldık tertemizdi.Emine ablanın ilgi alakası mükemmel kesinlikle Gönül rahatlığı ile kalınabilecek bir yer teşekkürederiz :)
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Merkez
"Vera Pansiyon"
Babamızın 76. Dogun günü için gittiğimiz tüm doğum gününü bütün mahalle ile el birliğiyle hazırlayan ve bize unutulmaz bir gün yaşatan Figen Abla, Bekir abiyi tanımaktan tesislerinde kalmaktan ve babamızın bu özel gününü onlarla birlikte kutlamaktan çok mutluyuz. Hayattaki iyikilerimize bir yenisini ekleten vera pansiyon bundan sonrada hayatımızda olacak. Samimi ve içten bir ortamda, iyi bir konumda, tertemiz bir tesiste konaklamak, evinde gibi rahat hissetmek isteyenler için mutlu bir tatil durağı vera pansiyon.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Merkez
"Tek Kelime İle Mükemmel"
Konumu gayet güzel, odaları geniş ve canlı, kahvaltı ve hizmete kelimeler yetmez zaten. Ayrıca dekorları çok hoş ve odaları çok temiz. Kesinlikle tekrar geleceğim herkesin gelmesini şiddetle tavsiye ederim.
+ devamını gör
9.9
Balıkesir / Ayvalık / Ayvalık Merkez
"Vera Pansiyon"
Küçük bir kaçamak olarak adlandırdığınız kısa süreli tatillerinizi günlerce uzatmak isteyeceğiniz bir mekan. Aile sıcaklığı, vintage havası ve güleryüzlü ağırlamaları ile bundan sonra kesinlikle Ayvalık`ta kalacağımız tek yer burası diyebilirim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Figen Hanım ve Bekir Bey`e bu güzel tatilimizi daha da güzelleştirdikleri için çok teşekkürler.
+ devamını gör