Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Balıkesir Apart Otelleri - 2021 Balıkesir Apart Fiyatları

Yükleniyor..
Balıkesi̇r'de kriterlerinize uyan 591 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Balıkesir Apart Oteller

Balıkesir'de bulunan apart oteller, eşsiz doğa manzaraları ile severek tercih edilen oteller arasında yer alır. Apart otellerde odaların her biri özel olarak tasarlanmıştır. Kişilerin günlük ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılayabilmeleri için tüm konular dikkatli bir şekilde düşünülmüştür. Balıkesir’de bulunan apart oteller genellikle 1+1 ya da 2+1 şeklinde tasarlanmıştır. Bu odalar en az beş ya da altı kişinin rahat bir şekilde kalabileceği dairelerden oluşur. Balıkesir apart oteller fiyatları da oldukça uygundur.

Balıkesir'de Görülmesi Gereken Yerler

Balıkesir’e tatil için geldiniz ve nerelere gidip görmeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi değilseniz, size bu konuda birkaç öneride bulunmak istiyoruz. 
Balıkesir’de bulunan müzeler; Rahmi Koç Müzesi, 15 Temmuz Şehitler ve Ömer Halisdemir Anıtı, Tahtakuşlar Müzesi, Kuvayı Milliye Müzesi, Açık Hava Mermer Müzesi, Bizim Köy Müzesi, Seyit Onbaşı Mezarı, ziyaret edilecek yerler sırasında ilk sırada olmalıdır. 
Balıkesir’de bulunan Milli Parklar; Kaz Dağları ve Kazdağı Milli Parkı, Kuşcenneti Milli Parkı, Değirmenboğazı Tabiat Parkı, Darıdere Tabiat Parkı, Suçıktı Mesire Alanı, Balıkesir’de en fazla ziyaret alan parklardır. 
Balıkesir’de bulunan Camiiler ve kutsal yerler;  Hayrettin Paşa Camisi, Zağnos Paşa Camisi, Karabeyler Köyü Camisi, Turnalar Köyü Camisi, cami ziyaretleri için en tarihi yerlerdir. 

Balıkesir’de Gezilecek Diğer Tarihi ve Turistik Alanlar

Suuçtu Şelalesi, Mustafakemalpaşa mahallesinde yer alır ve merkeze 18 kilometre uzaklıkta bulunur. Değirmen Boğazı, Balıkesir’de piknik yapıp doğa ile iç içe güzel zamanlar geçirebileceğiniz açık alanlar arasında yerini alır. Etnografya Galerisi mutlaka görmeniz gereken alanlardan biridir. Aynı zamanda Şarap imalathanelerini de gezmeniz mümkündür. Alışveriş merkezleri plajları da mutlaka görmeniz gereken yerler listesinde yer almalıdır. 

Uygun Balıkesir Apart Oteller

Balıkesir, yaz tatillerinin en popüler mekânlarına sahip tatil beldelerinin üst sıralarında yer alıyor. Bu nedenle her yaz hem yerli hem de yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapıyor. Tatil için gelen ziyaretçiler aynı zamanda uygun Balıkesir Apart oteller sayesinde ekonomik bir tatil yapma fırsatını da yakalamış oluyor. Yerli ve yabancı tatilciler, konaklamak için ilk olarak apart otelleri tercih ediyor.

Ucuz Balıkesir Apart Oteller

Ucuz Balıkesir Apart oteller sayesinde tatil boyunca çok büyük masraflar yapmadan ucuz ve uygun fiyatlar karşılığında tatilinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirme imkânına sahip olursunuz. Apart otelleri çoğunlukla kalabalık aileler ve öğrenciler tercih ederler. Apart oteller, ucuz fiyatları sebebi ile yaz mevsimi ve kış mevsimi fark etmeksizin ziyaretçilerin hizmetine hazır bir şekilde hizmet veriyor. 

Balıkesir Apart Otel Fiyatları 

Balıkesir’de yer alan apart otel odaları,  ekonomik ve uygun fiyatlarla ücretlendiriliyor. Otel odalarında tatil yapan kişilerin rahat edebilmeleri için tüm detaylar düşünülerek eklenmiş çok sayıda özellik bulunur. Sıcak yaz aylarında serinleyebilmek adına odalarda klimalar bulunur. Mini barlar, konforlu yataklar ve temiz odalar sayesinde, tatile gelen yerli yabancı turistler, kendilerini ev ortamında hissederler. Bu da apart otellerin hem uygun fiyatlı hem de konforlu olması nedeni ile çok daha fazla tercih edilmesini sağlar.

Balıkesir’de Bulunan Balayı Otelleri 

Balıkesir, hem yaz aylarında hem de kış aylarında ziyaretçilerine en iyi hizmeti veren oteller ile de anılır. Evlenecek olan çiftler, Balıkesir’de görülmesi gereken yerleri herkes gibi merak ederler. Bu nedenle Balıkesir’de bulunan balayı otelleri arasından bir seçim yaparak, aylar öncesinden rezervasyon yaptırırlar. Bunun yanında bir anda planlanmış olan balayı tatili için de otel seçenekleri mevcuttur. Balayı yapacak çiftler için özel olarak hazırlanan odalar oldukça romantik ve konforlu olacak şekilde tasarlanır.