Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Adası Apartları ve Uygun Fiyatlı Avşa Apart Fiyatları

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 270 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Antik dönem adı Afissia olan Avşa adası Marmara Denizinin Güney Batısında yer alan şarapları ve turizmi ile bilinen bir tatil adasıdır. Yazları çok aktif bir yapıya bürünen ada yakın çevre İllerden ve İstanbul’dan çok büyük tatilci kitlesini ağırlar. Avşa Adası apart ve Avşa pansiyonları ekonomik oluşları ile de bu bölgenin tercih sebebi olmasını sağlamaktalar.

Hem sakinlik ve huzur hem de hareketli eğlenceli bir tatil arayanlara hitap eden otel bu yönüyle herkes tarafından sevilen bir tatil beldesi. Avşa Yiğitler Köyü pansiyonları sakin ve huzurlu bir tatil sunarken merkezde barlar sokağı ve diskolar hareketli gece hayatı ile muhteşem bir tatil yapmanıza olanak sağlıyor.

Avşa Adası Apartları Nasıl, Neler Sunuyor?

Apartlar müstakil bir tatil geçirmeniz için doğru bir seçenek. Apartlar kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüm donanıma sahiptir. Denize sıfır apartlar ve denize yakın olanların bazıları kendi plajlarına sahipler ve şemsiye şezlong gibi hizmetleri sağlamaktadır. Avşa Adası Apart Oteller ağırlıklı olarak hem merkezde hem de Yiğitler Köyü bölgesinde bulunmaktadır. Aileler için Yiğitler Bölgesi Avşa otelleri en ideal konaklama yerlerinden birisidir. Eğer hareketli yaşamı seviyorsanız merkezdeki Avşa Apart oteller daha uygun olacaktır. Özellikle çocuklu aileler için merkez civarı gürültü nedeni ile uygun sayılmaz.

Avşa Denize Sıfır Apartlar

Adanın denize kıyısı olan tüm yerleşim yerlerinde denize sıfır Avşa Adası apart evler bulmanız mümkün. Avşa Denize sıfır apartlar iç bölümlere göre biraz daha yüksek fiyatlı olmasına karşın denizle iç içe olmanıza olanak sağlamakta.

Avşa Adası Havuzlu Apartlar

Avşa Adası havuzlu apartlar çoğunlukla Yiğitler bölgesinde yer almaktadır. Özellikle çocuklu aileler ve muhafazakar aileler tarafından tercih edilen bölge de kahvaltı dahil çok uygun apartlar bulmanız mümkün. Apartlar denize yakın olduğundan dilerseniz denize girme imkanı bulabilirsiniz. Ancak rüzgar alan bir bölge olan Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde deniz çoğunlukla dalgalı.

Avşa Adası Apart Fiyatları Nasıl?

Balıkesir Avşa Adası apart otel ve pansiyonlar ekonomik fiyat seçenekleri ile tercih edebileceğiniz konaklama tipi olmaktadır. Avşa Adası apart ve pansiyonları her bütçeye hitap eden hizmet kalitesi ile bölgede samimi bir tatil yapmanıza imkan veriyor. Ekonomik tatil yapabileceğiniz Avşa apart fiyatları ile Avşa apart daireler ve Avşa apart evler ailece ekonomik olarak uzun süreli tatil yapmanıza olanak sağlıyor. Uygun fiyatlı seçenekler arasında Avşa günlük kiralık evler de kalabalık aileler için harika bir tatil deneyimi sunuyor. Temmuz ayında fiyatlar yüksek olabilir ancak yaz başı ve sonu çok cüzi ücretlere tatil yapabilirsiniz. Ekonomik bir tatil için önceden yer ayırtmanız daha makul fiyatlara tatil yapmanıza olanak sağlar. Böylece Avşa apart otel fiyatları arasında en uygun ve ucuz fiyat seçenekleriyle konaklamanızı sağlayabilirsiniz.

Avşa pansiyon apart kiralama için hafta sonu ve özel günlerde bölgede yer bulmak daha da zorlaştığından en az 15 gün önceden rezervasyon yapmanız adada yer sıkıntısı yaşamanızı önleyecektir. Avşa Adası apart fiyatları 2021 yılı için uygun aralıkta olması ile çok tercih edilir olmuştur.

Avşa Adası Tatilinizde Neler Yapılır? Nereler Gezilir?

Avşa adasına geldiğinizde yapmadan gitmemeniz gereken çok farklı aktiviteler bulunmakta.

  1. Pırıl pırıl denizinde mutlaka yüzmelisiniz
  2. Ada küçük olduğu için doğa yürüyüşü yapabilirsiniz
  3. Gezi sırasında tarihi kalıntılara uğramayı ihmal etmeyin
  4. Lezzetlerini tatmadan gitmeyin

Avşa tatilinizde yapılacaklar listesine daha detaylı burada ki sayfamızdan https://balnet.net/avsa-adasi-ne-yapilir ulaşabilirsiniz.

  • Fotoğraf çekimi için Değirmenardı mevkii
  • Şarap fabrikalarını gezip alışveriş yapabilirsiniz
  • Ali Baba Türbesi
  • Avşa çarşısında organik ürünler alabilirsiniz
  • Manastır At Çiftliği

Avşa adası ve civarında gezilecek yerlerin tümünü https://balnet.net/avsa-adasi-gezilecek-yerler burada ki listemizden keşfedebilirsiniz.