Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip

Avşa Adası Apart Oteller - 2020 Tüm Apart Otel Fiyatları

Yükleniyor..
Avşa Adası'da kriterlerinize uyan 271 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Avşa Adası Apart Otelleri Hakkında

Ülkemizin sahip olduğu en güzel tatil adalarından olan Avşa adası ülke turizminde her geçen gün adında sık sık bahsettirmeyi başarıyor. Ada tatili dediğimizde aklımıza ilk gelen yer Avşa adasıdır. Sahip olduğu coğrafi avantajlarıyla yerli turistler her türlü konaklama imkanları sunmayı başarması her kesimden insanın tercihini buraya yöneltmiştir. Doğayı bozmadan yapılan Avşa apart oteller bu yönde yapılan başarılı imar politikaları ile ekolojik dengeyi bozmadan da turizm merkezi olunabileceğini bizlere ve diğer turistik merkezlere başarılı bir şekilde göstermiştir.

Avşa Adası'nda Apart Otel Tercihi

Doğa tatili düşlediğimizde genellikle konaklama yerlerinin de bir ev ortamı olmasını isteriz. Kendimize ait oda, mutfak ve balkon ile günlük rutinimizi bozmadan tatil yapmak isteriz. Otellerin olağan hizmetlerinin dışında kendimiz mutfağımızda ya da evimizde zaman geçirmek isteriz. Bu ev ortamı sağlayan otellere Apart Otel diyoruz. Apart oteller genellikle ailelerin tercih ettiği otel çeşitleridir. Temizliğinizden tutun da mutfak ihtiyaçlarınızın hepsini kendiniz karşılar ve kendiniz yaparsınız. Avşa adası apart oteller tamamen aile bütünlüğü ve rutinine göre planlanmış otel tipleridir. Normal hayat rutinimizi bozmadan doğanın içinde ailece zaman geçirmenin zevkini Avşa apart otel ile daha fazla hissedildiği için sayıları her geçen gün artmaktadır. Avşa apart otelleri en büyük başarısı yukarıda da değindiğimiz gibi ekolojik ortam ve konaklama tercihlerine göre gözetilerek yapılan otel ve tesislerdir. Doğal güzellikler yok edilmeden tamamen yeşile ve ekolojiye saygı duyularak gelişen yapılaşma Türkiye’ye örnek teşkil etmektedir. 
Ada merkezinde veya adanın iç kısımlarında kurulan oteller ve özellikle Avşa apart oteller yerli tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Doğal tatil derken lüks bir otelin hizmetlerinde veya imkanlarında geri kalacağımız anlamına gelmez. Avşa adası apart otelleri merkez otelleri aratmayacak ve hatta onlardan daha fazla imkân sunabilecek özellikte otellerdir. Tatilin yanında köy yaşamının da tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz ender yerlerden biridir. Yöresel yemeklerin ve lezzetlerin sunulduğu otellerde misafirler beklentilerinin ötesinde bir hizmet kalitesiyle karşılaşmaları tesislere olan rağbeti de artırmıştır. Adanın doğasını bozmadan doğa ile iç içe bir yapılaşmayı becerebilen ender yerlerden olması sebebiyle yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da ilgi çekmektedir. 

Avşa Apart Otelleri ve Ada Tatili

Avşa adası sahip olduğu doğal güzellikler ve konaklama tesisleriyle üst sıralara tırmanmayı başarmıştır. Ülkemizin ada tatiline imkân sağlayan doğal merkezlerden olması özellikle yerli tatilcileri bu bölgelere çekmektedir. Havası ve doğal güzelliklerinin mükemmel olması tarihte de buraların yerleşim merkezi olarak tercih edilmesine sebep olmuştur. Ayrıca sahip olduğu termal kaynakların etrafında kurulan Avşa termal apart oteller yaz kış turizme hareket getirmektedir. Aileler için genelde tercih edilenler Avşa apart otel tesisleridir. Avşa apart otel seçeneklerinin çoğunlukta olmasının nedeni ailelerin buraları tercih ediyor olmasındadır.
Fiyat açısından diğer otellere göre daha uygun olması ayrı bir tercih sebebi olsa da Avşa adasının doğal güzellikleriyle farklı tatil anlayışı sunması da önemlidir. Çoğunlukla deniz tatillerinde ada tatilinin dinginliğini ve sakinliğini bulamayan insanlar Avşa adası gibi merkezleri tercih ediyor olması buralardaki yoğunluğu da artırmıştır. İstanbul’a yakın olması nedeniyle de hafta sonları daha fazla tatilcinin uğrak yeri olmuştur. Siz de Avşa adası apart oteller ile muhteşem bir tatil için ilk adımı şimdiden atabilir, rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.