Balnet
Puan
Konsept
Değerlendirme
Olanak
Tip
Konum

Ayvalık Apart Otel Fiyatları 2021 - Tüm Ayvalık Apartları

Yükleniyor..
Ayvalık'ta kriterlerinize uyan 43 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Ayvalık Apart Otelleri

ayvalık apart otelleriMavi bayraklı plajlara sahip Sarımsaklı’yı ve Rum kültürünün izlerini taşıyan Cunda’yı bir araya getiren Ayvalık, aynı zamanda ziyaretçilerine Girit mutfağının tüm lezzetlerini sunuyor. Konaklama açısından birçok alternatifin bulunduğu turistik beldede butik oteller çoğunlukta olmakla beraber ekonomik Ayvalık apartları da mevcut.

Daha çok Sarımsaklı ve Altınova beldelerinde toplanmış olan Ayvalık apartları, az sayıda da olsa merkezde ve Cunda Adası'nda da bulunuyor. Kendi yemeğinizi hazırlamanıza imkan veren Ayvalık apart seçenekleri sayesinde hem çok daha uygun fiyatlarla hem de istediğiniz yemekleri yiyerek tatil yapabilirsiniz.

Ayvalık apartları, özellikle Sarımsaklı beldesinde denize sıfır olabildiği gibi çoğu sahil kısmına yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayvalık merkez apartları arasında butik tarzda, oldukça şık seçenekler de mevcut.

Ayvalık'ın popüler noktalarından biri olan Cunda Adası'nda ise apart alternatifleri oldukça kısıtlı. Ayvalık merkez ile birlikte Cunda Adası'nda genellikle butik oteller bulunuyor. Merkezdeki ve Cunda'daki Ayvalık apart fiyatları çoğu zaman ortalamanın üzerinde oluyor. Ayvalık ucuz apart alternatifleri için Sarımsaklı'yı ve çevresini tercih edebilirsiniz.

Ayvalık hakkında genel bilgilendirme için rehber sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, ziyaret için bağlantıyı tıklayın: https://balnet.net/ayvalik

Ayvalık Apart Otelleri

Apart otel genellikle apartman ya da villa tipinde inşa edilen binalardır ve yeme içme hizmetleri çoğu zaman misafirin kendisi tarafından yerine getirilir. Butik bir işletmeci taraıfndan idare edilen apart oteller samimi, rahat ve özgür bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği nitelikte konaklama tesisleridir.

Ayvalık bölgesinde faaliyet gösteren apart oteller yılların getirdiği turizm tecrübesi ve müşteri memnuniyetine verilen önem itibariyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Ayvalık ilçesinde yıllardır uygun fiyat avantajıyla faaliyet gösteren apart otellerin tümü yukarıda yer almaktadır.

Ayvalık Apart Otel Fiyatları 2021

Ayvalık bölgesinde faaliyet gösteren yukarıdaki apart otellerin fiyatları rezervasyon yapılacak tarihe ve kaç kişinin kalacağına bağlı olarak ciddi şekilde değişebilmektedir. Bu kapsamda kişilerin en uygun Ayvalık apart otel fiyat tekliflerini alabilmesi için sayfanın başında yer alan kısımdan tarih seçimini yapması ve fiyat teklifi istemesi gerekmektedir.

Bu hususta bilinmesi gereken detay Ayvalık sarımsaklı apart otel fiyatları ile diğer bölgedekiler karşılaştırıldığında Sarımsaklı bölgesindekilerin göreceli olarak daha uygun teklifler sunduğudur.

Ayvalık Gezilecek Yerler

Ayvalık sadece deniziyle ve plajlarıyla değil tarihi mekanlarıyla da dikkat çeken bir bölgedir. Ek olarak birden fazla tatil destinasyonuna sahip olan Ayvalık’ta nereleri gezebileceğinizle ilgili hazırladığımız yazı dizisine şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/ayvalik

Ayvalık Nasıl Gidilir?

Ayvalık oldukça merkezi bir konumda yer almatadır. Bu kapsamda çoğu zaman bir rehbere ihtiyaç olmadan rahatlıkla her noktasına erişim sağlanabilir. yine de çeşitli noktalardan Ayvalık’a nasıl gidilebileceğiyle ilgili hazırladığımız yazı dizisine şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/ayvalik-nasil-gidilir

Ayvalık’ta Ne Yenir?

Ayvalık’a özgü tadların detaylı olarak irdelendiği ayvalık ne yenir yazı dizimize şuradan ulaşabilirsiniz: https://balnet.net/ayvalik-ne-yenir