Balnet
Puan
Değerlendirme
Olanak
Tip

Marmara Adası Çınarlı Köyü Otel ve Pansiyonları 2021 Fiyatları

Yükleniyor..
Marmara Adası Çınarlı Köyü'te kriterlerinize uyan 16 tesis bulundu.

Diğer Tesisler

Marmara Adası Çınarlı Köyü Otel ve Pansiyon Fiyatları

Bu spor aktiviteleriyle tatilinize bir renk katabilirsiniz. Bu plajlara sahip olan bir yer ise Marmara Adası'nda bulunan Çınarlı Köyü'dür. Çınarlı Köyü, Marmara Adası'nın batısında kalmaktadır. Bu adaya Balıkçı Köyü de denilmektedir. Bunun nedeni buradaki halkın geçimini genellikle balıkçılıktan sağlıyor olmasıdır. Havasının güzelliği, sahilin ve turistik alanlarının çok olması nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Tatilcilerin her yıl buraya akın etmesi sebebiyle bu beldede yeni oteller açılmıştır. Açılan bu otellerin içerisinde Marmara Adası Çınarlı Köyü Otelleri de bulunmaktadır. Köyde oteller genelde alkolsüzdür

17 Otel ve Pansiyon var

Otellerin yanı sıra Çınarlı Köyü'nde pansiyonlar da bulunmaktadır. Buradaki pansiyonlar genellikle gezginler ve öğrenciler tarafından tercih edilirken oteller ise genellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Marmara Adası Çınarlı Köyü oteller ve pansiyonlar bir tatilden beklentilerinizin tamamına yakını karşılayacaktır. Sakin, huzurlu ve mutlu bir tatil için Marmara Adası Çınarlı Köyü oteller ve pansiyonlar ideal seçenek olacaktır.

Çınarlı Köyü Pansiyon

Marmara Adası, Türkiye'nin en büyük adalarından birisidir. Marmara Adası, bitki örtüsü açısından oldukça zengindir. Özellikle kızılçam bitki örtüsü görülmektedir. Adanın geçim kaynağı mermerciliktir. Bu güzel ada, çoğunlukla mermerlerle kaplıdır. Halkın çoğunluğunun geçimini mermercilikle sağlamasının yanında bu adada şarapçılık, zeytincilik ve balıkçılık da insanların geçim kaynakları arasında yer alır.

Masmavi deniziyle, altın sarısı kumuyla yerli ve yabancı turistlerin her yıl akınına uğramaktadır. Yoğun iş temposundan ve şehrin kalabalığından sıkılan insanların uğrak noktası yerine gelen Marmara Adası turizm açısından da oldukça gelişim göstermeye başlamıştır. Turizmin başlamasında en önemli etkilerden birisi de Marmara Adası'nın güzel plajlara sahip oluşudur. Sahil boyunca görkemli, gösterişli ve her türlü hizmeti turistlerine sunan bu plajlar, tatilin olması olmazıdır. Bütün bunların yanı sıra ormanlık ve ağaçlık alanlara da sahip olduğu için birçok spor aktiviteleri de burada yapılmaktadır.

Marmara Adası Çınarlı Plajı

Çınarlı Köyü; yeşil alanların masmavi denizle birleştiği saklı bir köy gibidir. Bu köyün nüfusunu genellikle yerli halk oluşturmaktadır. Bu nedenden dolayı gerçekten de saklı bir köydür. Fakat son yıllarda Çınarlı Köyü gezginler tarafından keşfedilmeye başlanmıştır. Bu keşiften sonra buraya birçok yerli ve yabancı turist gelmeye başlamıştır. Artan turist sayısından dolayı Marmara Adası Çınarlı Köyü Otelleri ve Pansiyonları açılmıştır. Bu oteller ve pansiyonlar çok tercih edilmeye başlanınca bunun devamında otel ve pansiyon sayısında da artış olmaya başlamıştır. 

Marmara Adası'nda yer alan Çınarlı köyü, adını merkezinde bulunan yüzlerce yıllık olan çınar ağaçlarından almaktadır. Eşsiz doğal güzellikleriyle birçok yerli ve yabancı turisti kendisine çekmeyi başarmıştır. Hem bir tatil beldesi olması hem de tarih kokması, turistlerin burayı tercih etmesinde en önemli etkendir. Çınarlı Köyü, çok eski bir Rum yerleşim yeridir.

Bu nedenlerden dolayı burada Rumların bıraktığı tarihi eserler de bulunmaktadır ve bu durum da turistlerin ilgisini çekmektedir. Marmara Adası Çınarlı Köyü Oteller ve Pansiyonlar ile uygun fiyatlara gerçekten de güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Çınarlı Köyü, gerçekten de tatil beklentilerinizin hepsini karşılayabilecek bir yer. Siz de ister sevdiklerinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla ister bireysel olarak Marmara Adası Çınarlı Köyü Oteller ve Pansiyonlar seçenekleri arasından tercihinizi yaparak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Tüm bütçe gruplarına uygun alternatifler sunan Marmara Adası Çınarlı Köyü Oteller ve Pansiyonlar bu yaz için ideal tatil destinasyonunuz olacaktır.

Marmara Adası Çınarlı Köyü Otelleri Sık Sorulan Sorular
Marmara Adası Çınarlı Köyü'teki havuzlu oteller hangileri?
Marmara Adası Çınarlı Köyü'te havuzlu otellerden bazıları: Elisa Tatil Köyü. Tam liste: Marmara Adası Çınarlı Köyü Havuzlu Oteller
Marmara Adası Çınarlı Köyü'te denize sıfır oteller hangileri?
Marmara Adası Çınarlı Köyü'teki denize sıfır otellerden bazıları: Elisa Tatil Köyü, Yıldız Tatil Köyü, Gül Pansiyon. Tam liste: Marmara Adası Çınarlı Köyü Denize Sıfır Oteller