Balnet
Datça

Datça

Datça, Ege ve Akdeniz'in kesiştiği noktada konumlanmıştır. Üç tarafı deniz ile çevrili Datça, doğası, bakir koyları ve berrak deniziyle misafirlerini ağırlamaktadır. Datça'da yaklaşık 52 adet koy bulunmatadır. Datça'ya en yakın plaj Taşlık, Azganlı ve Kunlum plajlarıdır. Datça'da 15 kilometrelik sahili boyunca her yerinde yüzülebilmektedir. Ayrıca sualtı dalış içinde oldukça ideal bir yerdir. Datça'da, balık, organik meyve ve sebzeler, bal ve bademi en meşhur yiyeceklerindedir.Datça'da görmeniz gereken yerler arasında; Gebekum, Kızlan Köyü, Kargı Koyu, Domuz Koyu, Reşadiye Köyü ve Antik Şehir Knidos'a gitmeden dönmeyin.

Datça Konaklama İmkanları

Datça'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Datça Bölgesine Yakın Konumlar

Datça bölgesine bağlı veya Datça bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Datça'ya Gidenler Yorumluyor

Datça'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.9
Muğla / Datça / Palamutbükü
"Mutlu Eden Tatil İçin"
Palamutbükü`nde kaldığımız süre içinde her bakımdan çok rahat ettiğimiz bu sakin, güzel, huzurlu, denize çok yakın olan evleriyle hem göze hem rahatlığa hitap eden tesisin işletmecisi Aycan Hanım`a ilgisi, nezaketi, güler yüzü, herhangi bir sorun çıkarsa çözme becerisi ve her şey için çok teşekkürler. İlgi ve güler yüz, rahatlıkla tatil yapabileceğiniz bir tatil evi konseptiyle birleşince ortaya harika bir sonuç çıkıyor. Çok memnun kalarak ayrıldık. İçtenlikle tavsiye ediyoruz. Aycan Hanım babanıza da güzel sohbetleri ve güler yüzü için ayrıca teşekkürler.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Datça
"Zeytin Özü Apart"
Sakin temiz bir konaklama yeri. Ayşe hanım ablanın kahfesini içip biraz hoş sohbet edelim.Kışlık zeytin yağında alabilirsiniz. Sıfır asit.
+ devamını gör
8.3
Muğla / Datça
"Ilgın Pansiyon"
İşletmeci hanımefendi gayet ilgili idi, konumu zaten mükemmel. Sakin ve huzurlu bir yer. Akşam ne yemek istediğinizi söylerseniz çalışanlar yapıyor. Odalar daha geniş olsa daha iyi olurdu ama yetiyor.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Datça
"Perili Bay Resort Hotel"
2015 yılı mayıs ayında çok çok iyi bir tatil geçirdik.Tam bir aile ortamı.personel iyi ötesi çok ilgililer.6 günde 3 kez canlı müzik yapan Dorukhan ve arkadaşları unutulmazdı.plaj bardaki bayan ve yine plaj çıkışı kahve yapan arkadaş efsanesiniz.ORTAMDA KENDİNİZİ oSMANLI KONAĞINDAKİ PAŞA İBİ HİSSEDİYORSUNUZ.TEŞEKKÜRLER PERİLİ
+ devamını gör