Balnet
Muğla

Muğla

Muğla, Ege Bölgesi'nin en güneyinde, Asar Dağı eteklerinde, kendine özgü mimarisiyle, her biri kendine özgü turizm merkezi ilçeleriyle tam bir cennettir. Muğla hem saklı kalmış hemde masalsı sokakları, masmavi denizi, yemyeşil doğasıyla mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer. Ege sınırlarında yer almasına rağmen ilçelerinin bazıları Akdeniz Bölgesine taşmıştır. İki bölgeyide hakim topraklara sahiptir. Antik Karya bölgesinin en eski yerleriş yeri olan Muğla, bilinen tarihe göre Karyalıları bu bölgenin yerli halkıydı falan kısa dönemlerde farklı uluslarca isgallere uğradılar. 1261 yılından sonra Menteşe Beyliği ile Türklerin eline geçmiş ve Yıldırım Beyezid zamanında Osmanlı egemnliğiyle Anadolu'ya bağlanmıştır. 

Muğla Konaklama İmkanları

Muğla'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Muğla Bölgesine Yakın Konumlar

Muğla bölgesine bağlı veya Muğla bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Muğla'ya Gidenler Yorumluyor

Muğla'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

8
Muğla / Marmaris / Selimiye
"Devasu Pansiyon"
Çok fazla beklentimiz yoktu. Eşimle birlikte çok güzel saatler geçirdik. Mehmet bey ve ekibi gerçekten çok çabalıyor. Seneye tekrar gitmek için adeta gün satacağız.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Datça
"Harika Bir Tatil Yeri"
Harika bir tesis, çok mutlu ve memnun olduk. Teşekkür ederiz herşey için..
+ devamını gör
2
Muğla / Bodrum / Yalıkavak
"Panormus Apart Hotel"
Rezil bir deneyim yaşadık. Yorumlara bakarak gittik bir apart tuttuk yerleştik, gece yarısı kapımıza gelip oda sadece bu gece için boşmuş yarın 12de bosaltin dediler, sabah işletmecisi denen kişiyle görüşmek istedim yarim saat beklettikten sonra bizi mağdur ettiğini kabul etmek yerine keşke beni arasaydınız dedi. Odanın müsait olup olmadığını personel bilmiyor ama benim onu aramam gerektiğini söylüyor. Rezil kötü yönetilen bir otel
+ devamını gör
9.3
Muğla / Bodrum / Bodrum Akyarlar
"Hatıra Pansiyon Akyarlar"
Fiatlar cok uygun temiz ve samimi bir isletme ev yemekleri cok guzel Ayrica cok sakin Denize. Cok yakin tavsiye Ederiz.
+ devamını gör