Balnet
Muğla

Muğla

Muğla, Ege Bölgesi'nin en güneyinde, Asar Dağı eteklerinde, kendine özgü mimarisiyle, her biri kendine özgü turizm merkezi ilçeleriyle tam bir cennettir. Muğla hem saklı kalmış hemde masalsı sokakları, masmavi denizi, yemyeşil doğasıyla mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer. Ege sınırlarında yer almasına rağmen ilçelerinin bazıları Akdeniz Bölgesine taşmıştır. İki bölgeyide hakim topraklara sahiptir. Antik Karya bölgesinin en eski yerleriş yeri olan Muğla, bilinen tarihe göre Karyalıları bu bölgenin yerli halkıydı falan kısa dönemlerde farklı uluslarca isgallere uğradılar. 1261 yılından sonra Menteşe Beyliği ile Türklerin eline geçmiş ve Yıldırım Beyezid zamanında Osmanlı egemnliğiyle Anadolu'ya bağlanmıştır. 

Muğla Konaklama İmkanları

Muğla'da tatil yapmak isteyenlerin konaklama için tercih edebileceği çeşitli tipte tesisler vardır.

Muğla Bölgesine Yakın Konumlar

Muğla bölgesine bağlı veya Muğla bölgesine gidenlerin sıklıkla tercih ettiği tatil bölgeleri.

Muğla'ya Gidenler Yorumluyor

Muğla'da yer alan tesislere gidenlerin yaptıkları son yorumlar.

9.6
Muğla / Bodrum
"Keman Pansiyon"
Cennet bile burayı kıskanabilir muhteşem bir manzara melek gibi insanlar ne denilebilir ki gelip görmek ve yaşamak gerek
+ devamını gör
9.9
Muğla / Datça
"Zeytin Özü Apart"
Sakin temiz bir konaklama yeri. Ayşe hanım ablanın kahfesini içip biraz hoş sohbet edelim.Kışlık zeytin yağında alabilirsiniz. Sıfır asit.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Marmaris / Selimiye
"Herşey Harikaydı"
Haftalar öncesinden rezervasyon yaptığımız otelde oluşan ufak bir problemden dolayı, 1 gecemizi Maskot Beach`da geçirdik. Asıl rezervasyon yapmış olduğumuz otelin böyle bir hata yapmasına başka hiç bir sebep bizi bu kadar sevindiremezdi. Sessiz, sakin, tertemiz bir aile işletmesi. Sonraki günlerde kendi otelimize geçsek bile, Maskot Beach`den asla ayrılamadık. İşletmecilerden Soner Abi`nin muhteşem hoş sohbeti, sevgili Çağdaş`ın eğlenceli tavırları ve içtenliği bize unutamayacağımız bir tatil, asla kaybetmeyeceğimiz 2 güzel dost edindirdi. Aile sıcaklığında, dalından inciri koparıp yiyebileceğiniz bir ortam. İster sevgilinizle, isterseniz küçük çocuğunuzla gidin. Sizinle aynı renklere bürünebilen sımsıcak bir yer. İyi ki 1 gecemizi burada geçirdik. Buradan Soner Abi ve Sevgili Çağdaş`a tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Tatilimiz sizinle güzeldi. Gidin, görün, paylaşın ve sevin.
+ devamını gör
9.9
Muğla / Fethiye / Ölüdeniz
"Dünya Da Görülmesi Gereken Ender Yerlerden Biri Ölüdeniz."
Sakin huzurlu Ölüdeniz başka güzel. En az 1 haftalık gelin tatile benden söylemesi.Çok gezilecek yer var Fethiye de.
+ devamını gör