Balnet

Ela Ela Bungalow Evler Yorumları

Enver Güleli Cad. Ören Mah. No:178

Burhaniye Ören, Burhaniye, Balıkesir

9.8
Mükemmel
  • Genel 9.9
  • Hizmet 9.8
  • Konum 9.8
  • Odalar 9.8
  • Temizlik 9.9
  • Yemekler 9.7
9.9 puan
İrfan Y.
"Tatilin Eğlence Merkezi :)"
04.09.2020 tarihinde gönderildi

Harika sakin ve nezih bir yer temiz ve çalısanlar ilgili. Harun Bey`e ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Ören'de gözü kapalı tercih edilebilecek bir yer.

9.9 puan
Menekşe k.
"Ela Ela Bungalow Evler"
04.09.2020 tarihinde gönderildi

Ortam harika. Tam kafa dinlemelik. Oda temizliği hizmet güler yüz. Bence hiç düşünmeyin. Şehrin kalabalığından ve hele ki bu pandemi döneminden uzaklaşmak istiyorsanız başka yer aramayın. Bu arada girişte Harun bey i muhakkak bulun. Gerisini o halleder 😁

9.6 puan
Semra Ö.
"Nezih Bir Yer"
04.09.2020 tarihinde gönderildi

Aile ile gidebilecek nezih bir yer.

9.9 puan
Meral Y.
"Doğa Tatili"
04.09.2020 tarihinde gönderildi

Kesinlikle tavsiye ederim. Tam kafa dinlemelik çocuklar için çok ideal. Gezip dolaşmaları için her şey çok temiz ve çalışanlar çok ilgili şiddetle tavsiye ederim. Bir dahakine de düşünmeden geleceğimiz bir adres oldu.

9.9 puan
Duygu k
"Ela Ela Bungalow Evler"
30.08.2020 tarihinde gönderildi

Ela Bungalov Evleri'ni çok beğendik. Yeşillik içinde harika bir yer. Çocuklarımızla çok rahat ettik. Evler çok şirin odalarının ferah olması, mutfak olması, ufak balkonları. Ören merkeze plaja yakın olması konum olarak temizlik hijyen olması çok güzel 4 gün geçirdik Harun beye ilgisinden dolayı da çok teşekkür ederiz.

9.9 puan
Buket S.
"Ela Ela Bungalow Evler"
24.08.2020 tarihinde gönderildi

Site yorumlarını okuyarak geldik ve hiç pişman olmadık. Harun bey ve İklim hanımdan çok memnun kaldık. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Herşey için çok teşekkürler.

8 puan
Ufuk G.
"Yesillikler İçinde Huzur"
23.08.2020 tarihinde gönderildi

Yeşillikler içinde bence çok güzel bir yer. Temiz olması ayrıca güzel. Sahibi Harun bey güler yüzlü ve ilgili. Ayrıca bize önerdiği iskele balıkta çok güzeldi. Hem mekan hem balıkları. Kaldığımız 4 gün boyunca huzur buldum. Havası ayrıca güzel. Burhaniye'ye bir daha yolumunuz düşerse yine tercihimiz Ela Ela Bungolow'dan yana olur. Harun bey size hayırlı müşteriler bol kazançlar diliyorum. Tekrar görüşmek üzere diyelim.

9.9 puan
Mecit T.
"Ela Ela Bungalow Evler"
23.08.2020 tarihinde gönderildi

Kesinlik memnun kalacağınız güzel bir tatil yapacağınız ve dinleneceğiz bir yer. Personelleri ilgili samimi özellikle sahibi Harun beyin ilgisi alakası tatdire şahan idi. Bir daha bir daha gideceğim bir yer asla pişman olmazsınız.

9.9 puan
Göksen ö.
"Ela Ela Bungalow Evler"
18.08.2020 tarihinde gönderildi

Bugün 3. Gecemiz ailecek geldiğimiz ve beklentimizin çok üzerinde gerek doğal ortamı gerek hijyeni gerekse mehmet beyin ilgi ve alakası ayrıca diğer tatil yerlerine göre burhaniye örenin çok hesaplı olması ayrıca avantaj biz heryönüyle memnun olarak yarın ayrılıyoruz ve önümüzdeki yıl tercihimiz kesinlikle yine burası olacak başta işletme sahipleri olmak üzere tüm çalışan personele teşekürler ;)

9.6 puan
Yaren Ş.
"Uygun Fiyata Maksimum Rahatlık"
08.08.2020 tarihinde gönderildi

Pandemi sürecinde gönül rahatlığıyla kalınabilir. Temizlik konusunda içimiz oldukça rahattı balkonların birbirine mesafesi, çalışanların güleryüzlülüğü ve en önemlisi konumunun merkezi olması. Çok memnun bir şekilde ayrıldık her şey için teşekkür ederiz :)