Balnet

Hotel Palmera Resort Yorumları

Kahramanlar Mah. Sarımsaklı Bulv. No: 56, Sarımsaklı

Ayvalık Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir

7.5
İyi
  • Genel 7.7
  • Havuz 6
  • Hizmet 6.7
  • Konum 8.7
  • Odalar 6.7
  • Temizlik 6.7
  • Yemekler 7.7
8.6 puan
Deniz A.
"Hotel Palmera Resort"
01.04.2015 tarihinde gönderildi

Sarımsaklı'ya 2 yıl üst üste gittim sessiz aile yeri, otel temiz, denize sıfır olması avantaj, yemekleride fena değil

7.8 puan
kenan A.
"Aile İle Kalınabilecek Güzel Bir Otel"
07.09.2014 tarihinde gönderildi

Aile ile kalınabilir güzel bir otel. Yemekleri ve içecekler ücretsiz ve güzel. Personeli duyarlı yardımcı oluyorlar probleminiz olursa. Sahile çok yakın iç içe tavsiye edebileceğimiz bir yer. 4 güzel gün ve gece geçirdik tüm personele Teşekkürler.(kenan akbas.. Bilecik)

9 puan
zafer a.
"Teşekkür Ederiz."
28.08.2014 tarihinde gönderildi

GEÇİRDİĞİMİZ GÜZEL HAFTA SONU İÇİN OTEL SAHİBİ ADNAN BEYE VE PERSONELİNE TŞK EDERİZ. AİLE OLARAK OTELİ TAVSİYE EDERİZ.

8 puan
EMRE B.
"Tatilin En Temiz Havalı En Güzel Anılarla Dolu Olanı"
11.07.2013 tarihinde gönderildi

BEN EMRE BUĞDAY. 2013 HAZİRAN`INDA EŞİMLE BİRLİKTE TATİL İÇİN SARIMSAKLI PALMERA RESORT OTEL DE KONAKLADIK.OTELİN KONUMU DENİZE SIFIR OLMASI SABAH KAHVALTISI ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLEİ GERÇEKTEN KALİTELİ VE GÜZELDİ.SARIMSAKLININ DİLLEE DESTAN PLAJI VE EGENİN SOĞUK SUYU HAKİKATEN İSTEDİĞİMİZ BİR TATİL GEÇİRMEMİZDE ETKİLİ OLDU.SABAH UYANINCA ODAMIZIN BALKONUNDA DENİZE KARŞI UYANMAK AKŞAM MEHTABI SEYREDEREK UYUMAK DA EŞSİZ VE ROMANTİKTİ.OTELİN ÖZELLİKLE DE RESEPSİYONUNDA GÖREV OLAN BURÇİN KADEŞİME CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR ETMEDEN GEÇEMEYECEĞİM.GENÇ AKTİF VE ENERJİK DURUŞUYLA ETRAFINA IŞIK SAÇAN BİR YILDIZ GİBİ KENDİSİ.GİDİNCE TANIYINCA SİZ DE ÇOK SEVECEKSİNİZ.AYVALIK MERKEZ CUNDA ADASI VE ŞEYTAN SOFRA SI GÖRÜLMEDEN GELİNMEYECEK YERLE OLARAK LİSTENİZ DE YER ALMALI.

7.2 puan
ESMA Ş.
"2010 Tatili Ayvalıktaydık..."
14.06.2013 tarihinde gönderildi

HAZİRAN 2010 DA TATİLİMİZİ AYVALIKTA YAPMAYA KARAR VERDİK...AYVALIK SÜPER Bİ YER GERÇEKTEN AMA ŞU VARKİ O BÖLGEDE HAZİRAN AYINDA SÜREKLİ Bİ ESİNTİ OLUYOR.YAĞIŞ OLABİLİYOR HER AN.O SENE GİTTİĞİMİZDE DE YAĞIŞ OLDU ŞANSIMIZA AMA YİNEDE ÇOK EĞLENCELİ Bİ TATİLDİ.PALMERA RESORT AYVALIĞIN EN GÜZEL OTELLERİNDEN BİRİYDİ.İLK GİTTİĞİMİZDE TÜM OTELLERİ GEZDİK EN ÇOK ORAYI BEĞENDİM.OTEL SAHİBİ ERMENEK KARAMAN LI Bİ BEYDİ.İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ TEKRARDAN YİNE GİDECEK OLSAM YİNE ORDA KALIRDIMM....SELAMLAR ESMA ŞEKERCİ MERCAN -UĞUR MERCAN....