Balnet

Masalevi Otel Yorumları

Küçükköy Mahellesi Sahil Caddesi 8. Sokak No 43 Sarımsaklı

Ayvalık Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir

9.2
Mükemmel
  • Genel 9.1
  • Hizmet 9.2
  • Konum 9.3
  • Odalar 9.1
  • Temizlik 9
  • Yemekler 9.8
9.9 puan
Cuma e.
"Masalevi Otel"
12.07.2020 tarihinde gönderildi

Samimi bir ortamda güzel bir tatil idi. İsletme sahibi sadık by ve ekibine ilgileri için çok tesekürler tam bir aile ortamı kumsal ve denizde harika idi.

9.6 puan
Mustafa K.
"Aile Ortamında Tatil İçin Masal Evi Butik Otelde Başka Adres Aramayın"
01.09.2019 tarihinde gönderildi

İnsanın kendi evi gibi hissettirdiği için Sadık beye bol kepçe leziz yemekleri için Alev hanıma çok çok teşekkürler. Tekrar yolumuz düşerse kesinlikle masal evi butik otelde olacağım. Herşey için teşekkürler güzel insanlar.

8.8 puan
Esra K.
"Masalevi Butik Otel"
25.08.2019 tarihinde gönderildi

Sadık bey çok samimi içten ellerinden geleni yapan insanlar.  Kendilerine çok teşekkürler ediyoruz ailece.

9.5 puan
Hamide y.
"Her Bütçeye Uygun Odalar"
25.08.2019 tarihinde gönderildi

Masal gibi geçen bir tatildi sadık bey alev hanım samimi içten tam bir aile ortamı için çok güzel bir yer bize sundukları hizmet ile kendinizi evinizde hissettiriyor uzun zamandır gittiğim en iyi yerler arasında yerini aldı sadık bey ve alev ve Seval hanıma samimi ve içtenliklerinden dolayı teşekkür ederim terkar görüşmek dileğiyle hayırlı işler dilerim.

8.4 puan
Arif O.
"Masalevi Butik Otel"
25.08.2019 tarihinde gönderildi

Adı ``Masal evi`` ama, gerçekte; kendi eviniz...samimi, bir ortam...

9.6 puan
Engin K.
"Masalevi Butik Otel"
22.08.2019 tarihinde gönderildi

Öncelikle Sadık abime ve Alev ablama saygı ve selamlarımı iletirim.Otelde kendi evimde gibi hissettim kendimi çünkü samimiyet ilgi ve alaka üst düzeyde otel odaları gayet güzel ve temiz yemek konusunda tereddütlerim vardı taki Alev ablamın leziz yemeklerini yiyene kadar gerçekten bu kadarını beklemiyordum deniz mükemmel hemen otelin dibinde tüm eş ve dostlarıma gözüm kapalı tavsiye ederim ettimde zaten seneye inşaallah tekrar orada olacağım inşallah ama sadık abime dediğim gibi sen burada olduğun sürece çünkü herkes bu samimi ortamı yaratmaya bilir.Seneye görüşmek dileğiyle abi İzmit`e yolun düşerse her zaman beklerim.

8.7 puan
Melike K.
"İyi Bir Tatil İçin Masalevi Butik Otel"
22.08.2019 tarihinde gönderildi

14 ağustos 2019 tarihinde oradaydık aile olarak gittik .çok güzel samimi sıcak bir yerdi .odaları yemekleri denizi çok güzeldi sadık abi ve alev hanım çok misafirperverdi.biz çok memnun kaldık kendilerini çok sevdik. gelmek istemedik. seneye yine oradayız herkese tavsiye ederiz. saygılar

9.9 puan
Levent e.
"Mükemmel Bir Tatildi"
19.08.2019 tarihinde gönderildi

Sadik bey ve alev hanıma çok teşekürler çok iyi bir tatil oldu misafir Perver bir işletmeci yemekler mukkemel

9.9 puan
Songül Ç.
"Masalevi Butik Otel"
17.08.2019 tarihinde gönderildi

3 arkadaş olarak gittiğimiz tatilde samimi ortam,rahatlık , ilgi fazlası ile vardı. Sadık bey ve Alev hanımın ilgi alakası ve samimiyeti çok güzeldi. Kafa dinlemek, rahat be güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırın derim . Her şey çok çok güzeldi. Teşekkürler masal evi butik otel ailesi.

9.9 puan
Ilhan y.
"Masalevi Butik Otel"
15.08.2019 tarihinde gönderildi

Gerçekten ismi gibi güzel bir yer sadık bey ile alev hanıma ilgi ve alakalarindan dolayı çok teşekkür ederiz mükemmel insanlar düşündüğümden daha iyi insan ve yerle karşılaştık tavsiye ederim.😍😍😍