Özlem Motel Montenegro Küçükkuyu Yorumları

Küçükkuyu, Ayvacık, Çanakkale

9.6
Mükemmel
  • Genel 9.7
  • Hizmet 9.7
  • Konum 9.9
  • Odalar 9.2
  • Temizlik 9.3
  • Yemekler 9.8
9.9 puan
Alina K. Profile Picture
Alina K.
"Huzur Ve Güleryüzün Tek Adresi!!!"
07.08.2021 tarihinde gönderildi

Mükemmel!!! Kazdağlarının müthiş manzarası ve eşsiz denizi yanı sıra Eşi benzeri olmayan hizmeti ile her yıl vazgeçilmez tatil mekanımız oldu. Özlem motelin sahipleri Esra hanım ve Şahan bey’in güler yüzü, personelin hizmet kalitesi, oda temizliği ve yemeklerinden çok memnun kaldık. Çok teşekkürler ediyoruz, kendileri ile aile gibi olduk. Pandemi döneminde de tesisin temizliğine ayrıca önem gösteriyor olmaları bize güven yarattı, Huzurlu ve aile ortamı arayorsanız hiç düşünmeden Özlem Motel tavsiye ediyorum.

9.9 puan
Sariye S. Profile Picture
Sariye S.
"Özlem Motel Montenegro"
22.07.2018 tarihinde gönderildi

Merhaba geçen hafta özlem motelde tatilimizi yaptık.Tavsiyeler üzerine geldik ve gerçekten bahsedildiği kadar güzel bir motel. Denizi harika. Özellkle esra hanım ve eşi şahan beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çalışanlardan çok memnun kaldık hizmette kusur yoktu.Tam bir aile yeri herkesin gelip görmesini şiddetle tavsiye ederim.Muhteşemdi herşey.

9.9 puan
İsmail H. Profile Picture
İsmail H.
"Özlem Motel Montenegro"
13.07.2018 tarihinde gönderildi

Gerçekten şiddetle tavsiye ederim. Tek kelime ile mükemmel. Zaten buraya gelip görseniz anlarsınız. Bu kordondaki en iyi ve rahat motel. Fiyatta çok cazip üstelik sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmasına rağmen. Mıtel sahipleri de sizi öyle bir karşılıyor ki inanamassınız. Şahan bey eşi esra hanım ve mükemmel ötesi çocukları taha ve ömer. Motel ile yekpare olup gelen misafirleri karşılamaları ve boşnak kahvesi ısmarlamaları ayrı güzel. Herşey için teşekkürler. Allah Razı olsun onlardan

9 puan
Cemil H. Profile Picture
Cemil H.
"Özlem Motel Montenegro"
13.07.2018 tarihinde gönderildi

Aile için çok güzel ve özel bir yer sakin mütevazi bir yer kaz dağları yakın merkeze çok yakın konumu güzel sabah kahvaltı keyifli akşam yameği de öyle. Müzikle beraber güzel akşamlar oluyor.

9.9 puan
Ali İhsan K. Profile Picture
Ali İhsan K.
"Harika Bir Tatil"
08.09.2017 tarihinde gönderildi

Muhteşem bir deniz, çok sıcak bir ortam, harika bir işletmeci ve temizlik. İnsan başka ne ister ki. Konukseverliğinden dolayı Şahan Bey ve eşi Esra hanıma, güler yüzlü ve samimi hizmetlerinden dolayı motel çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere..

9.9 puan
Hatice Ç. Profile Picture
Hatice Ç.
"Ailecek Tatilin Adresi"
17.08.2017 tarihinde gönderildi

İnternet yorumlarına bakarak geldiğimiz Özlem Motel Montenegro beklentimizin çok üstünde bir performansla bizi karşıladı. Denize olan yakınlığı, oda temizliği, yemeklerin lezzeti tam anlamı ile takdire şayan. Motel sahipleri Şahan Bey ve Esra Hanım bir dost sıcaklığı ile bizi ağırladı. Çalışanları da bir o kadar seviyeli ve sıcakkanlı. Ailecek tatil yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz..

9.3 puan
Ufuk C. Profile Picture
Ufuk C.
"Özlem Motel"
01.08.2017 tarihinde gönderildi

Çok güzel bir yer ailenizle kalabilceğiniz temiz leziz bir motel Şahan bey eşi Esra hanım ve çalışanların ilgisi evinizde gibi hissetmenizi güzel bir tatil geçirmenizi sağlıyor tekrar o tarafa yolum düşerse kalıcağım tek yer..

8.3 puan
KEZBAN Ö. Profile Picture
KEZBAN Ö.
"Özlem Motel"
24.07.2017 tarihinde gönderildi

Tavsiye üzerine 3 arkadaş gittik.Kafa dinlemek istiyorsanız tesis de denizde cok güzel Özlem Moteli tercih edin.Şahan Bey ve Eşi Esra Hanıma ve diğer çalışma arkadaşlarına ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler.Bizde çevremizdekilere kesinlikle tavsiye edeceğiz.

9.9 puan
Engin k. Profile Picture
Engin k.
"Özlem Motel"
13.07.2017 tarihinde gönderildi

Her aileye ömürlerinde bir kere Özlem Motele gitmeyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Gitmeyenler çok şey kaçırmış olacağından emin olsunlar çok harika bir yer. İŞLETMECESİ VE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ SİZLERİ KESİNLİKLE RAHAT ETTİRECEKTİR.

9.9 puan
Sezin K. Profile Picture
Sezin K.
"Özlem Motel"
06.07.2017 tarihinde gönderildi

Eğer tatilde huzur istiyorsanız tek adres Küçükkuyu`da bulunan Özlem Motel. Kazdağları`nın eteğinde, denize sıfır mükemmel bir aile yeri. Burada sağlanan konforla kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Bizlere burayı evimiz gibi hissettiren Esra Hanım ve Şahan Bey`e sonsuz teşekkürler.