Cura Apart Otel Yorumları

mıhlı, 28 Çanakkale - İzmir Yolu Üzeri No:52

Küçükkuyu, Ayvacık, Çanakkale

9.8
Mükemmel
  • Genel 9.9
  • Hizmet 9.9
  • Konum 9.8
  • Odalar 9.5
  • Temizlik 9.9
9.9 puan
Ece A. Profile Picture
Ece A.
"Cura Apart Otel"
18.07.2021 tarihinde gönderildi

Inanılmaz, sımsıcak bir aile ortamında kalmak istiyorsanız Cura apartı tercih etmelisiniz. Yemyeşil bir bahçede yazın sıcağını hiç hissetmeden çok güzel, rahat, temiz, samimi bir tatil geçirmenizi sağladığı için Fettah abiye ve Medine ablaya sonsuz teşekkürler. Ayrıca Çiçek de tatilimizi renklendirdi. Küçükkuyu da sıcacık bir aile kazanarak dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Seneye görüşmek üzere.

9.6 puan
Sevim E. Profile Picture
Sevim E.
"Cura Apart Otel"
02.07.2021 tarihinde gönderildi

Cura apart deyince çicek gelir akla mukemmel bir karşilamaydi ayrıca medine hanimin guzel sohbeti bahcenin her bir kösesi ayri bi keyif biz 10 gun kaldik ve donuyoruz ve uzgunuz guzelliklerden ayrilmak zor yine gelecez bekle bizi cura

9.9 puan
NURŞEN E. Profile Picture
NURŞEN E.
"Cura Apart Otel"
02.07.2021 tarihinde gönderildi

Çok güzel bir tatil geçirdik medine ablamın hoş sohbeti bahçemizin güzelliği ve rahatlığı tartışılmaz cura apart bundan sonraki tek yerim çok teşekkürler 🤩;;🤩;;🤩;;

9.9 puan
GÜLÇİN D. Profile Picture
GÜLÇİN D.
"Cura Apart Otel"
01.09.2020 tarihinde gönderildi

Yaklaşık 26 yıldır apart tatili yapan bir aileyiz. Bu sene yolumuz cura aparta düştü çok sevgili Medine ve Fettah Cura ailesiyle tanıştığımız için ve mükemmel bir 11 gün geçirdiğimiz için çok mutlu olduk. Bahçede kendi el emeğiyle yapılan hakiki karadut şurubunu sohbetlerimizle tadlandırdık. İyiki yolumuz bu sene oraya düştü hattı zatında şu aralar tekrar gitmeyi düşünüyoruz oradaki aile sıcaklığını çok özledik. Aykut`umuzu da kocaman öpüyoruz. Tekrar buluşmak dileğiyle sevgilerle ... GÜLÇİN KEMAL VE SİNA :)

9.9 puan
Fatma d. Profile Picture
Fatma d.
"Cura Apart Otel"
29.08.2020 tarihinde gönderildi

Tek kelime ile BAYILDIM. Medine ablaFfettah abi harika insanlar. Kesinlikle gelin.

9.2 puan
Yasemin d. Profile Picture
Yasemin d.
"Cura Apart Otel"
29.08.2020 tarihinde gönderildi

Yorumlar karar vermemde çok etkili oldu o yüzden bende yazmak istedim. Gerçekten “evim gibi” hissettim. Sahipleri Medine abla Fettah abi herşeyimizle ilgilendiler. Oğulları Aykut gezi rehberinden farksız :) Önerileri harika. Konum olarak o kadar güzel yerde ki market, tarihi doğal güzelliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Seneye umarım görüşürüz :)

8 puan
Erdinç Y. Profile Picture
Erdinç Y.
"Cura Apart Otel"
28.08.2020 tarihinde gönderildi

Cura Apart Otel, internette tatil yeri araştırırken Balnet`te karşıma çıktı. İlk aradığımda doluydu, ikinci aramada boşalan bir odaya rezervasyon yaptırdım. Denize, market ve lokantalara yakın, temiz ve güzel bir tesis. Bir hafta yer ayırtmıştık, on güne uzattık. Sabah-öğle arası Assos, Yeşilyurt, Adatepe, Hasan Boğuldu`dan Cunda`ya kadar tüm çevreyi gezdik, öğleden sonra sahildeki tesise ait şezlong ve şemsiyemizi kullanarak denize girdik. Küçükkuyu`da tatil yapacaklara Cura Apart`ı tavsiye ederiz.

  • Erdinç Y. picture about hotel
9.6 puan
Bekir Ç. Profile Picture
Bekir Ç.
"Şirin Beldenin Sıcak Yuvası"
15.08.2020 tarihinde gönderildi

Şirin beldenin sıcak yuvası çok samimi ve hoş sohbet insanlar sayelerinde gezilecek yerler hakkında nokta atışlar yaparak zamanımızı çok iyi değerlendirdik. İnsanın ilk gördüğü andan itibaren hiç yabancılık çekmeden kendisini rahat bi ortamda hissetmesini sağlıyorlar. Ailecek memnun kaldık, Fettah abiye, Medine hanıma ve Aykut kardeşime çok teşekkür ederim.

9.9 puan
Emine A. Profile Picture
Emine A.
"Sımsıcak Bir Aile :)"
30.07.2020 tarihinde gönderildi

Güleryüzleri ve samimiyetleriyle kendimi aileden biri gibi hissettim. Onları anlatmak kelimelere sığmaz. Medine abla, Fettah abi ve Aykut kardeşim iyi ki varsınız.

9.9 puan
Hande k. Profile Picture
Hande k.
"Cura Apart Otel"
04.07.2020 tarihinde gönderildi

Cura Apartı yorumları okuyarak çok ziyaret etmek istedim.2 sene sonrasında yer buldum .Sizi ailenizden biri gibi karşılamaları ve hep Yardımcı olmaları çok güzeldi.Medine Ablanın hep güler yüzü ve yardımcı oluşu Fettah abinin hoş sohbeti ve oğulları Aykut bize hep gezmemiz gereken yerler için bilgi verdi.Temmuz ayında tekrar gitmek istiyorum ama yer bulamıyorum Bu arada apartlar çok temiz giderken hiç tereddüt etmeyin