Diamond Pansiyon Dikili Pansiyon Yorumları

Dikili, İzmir

9.9
Mükemmel
  • Genel 10
  • Hizmet 10
  • Konum 9.7
  • Odalar 9.9
  • Temizlik 10
  • Yemekler 10
9.9 puan
Serkan Ç. Profile Picture
Serkan Ç.
"Diamond Pansiyon"
12.08.2021 tarihinde gönderildi

Almanya’dan gelip her sene 5 yıldızlı Hotellere gidiyorduk Ailece bu sene yorumlara bakarak Dikili Diamond pansiyon u tercih ettik vede çok memnun kaldık içtenlikle tavsiye edebileyim bir işletme. Hersey icin Ali bey esi Emine hanıma teşekkür ederiz. Dikilide çok güzel huzurlu bir aile ortamı.

9.9 puan
Nalan A. Profile Picture
Nalan A.
"Temiz,huzurlu Ve Konforlu Bir Ortam Arayanlar İçin İdeal."
01.08.2021 tarihinde gönderildi

Dikili Diamond pansiyon çok nezih, temiz ve de konforluydu. Ali bey ve eşi Emine hanım gayet ilgili ve samimi insanlar.herseyiyle çok memnun kaldık. Çocuğumuz rahatça koşup oynadı bahçesinde.denize ve marketlere de yakın ayrıca.acikcasi tekrar Dikili`ye gidersem düşünmeden tercih edeceğim tek adres oldu.

9.9 puan
Nalan A. Profile Picture
Nalan A.
"Temiz,huzurlu Ve Konforlu Bir Ortam Arayanlar İçin İdeal."
01.08.2021 tarihinde gönderildi

Dikili Diamond pansiyon çok nezih,temiz ve de konforluydu.Ali bey ve eşi Emine hanım gayet ilgili ve samimi insanlar.herseyiyle çok memnun kaldık.cocugumuz rahatça koşup oynadı bahçesinde.denize ve marketlere de yakın ayrıca.acikcasi tekrar Dikili`ye gidersem düşünmeden tercih edeceğim tek adres oldu.

  • Nalan A. picture about hotel
9.9 puan
Mehmet fatih ö. Profile Picture
Mehmet fatih ö.
"Diamond Pansiyon"
02.07.2021 tarihinde gönderildi

Öncelikle ali bey ve eşine çok teşekkür ederim.Gerçekten çok güzel bir aile pansiyonu misafirlerle tek tek ilgileniyor ali bey ilgi alaka temizlik kahvaltı mükemmel hele akşam çay muhabbetleri herkese tavsiye ederim

9.9 puan
Meryem A. Profile Picture
Meryem A.
"Diamond Pansiyon"
14.09.2020 tarihinde gönderildi

Bursa'dan Dikili'ye hareket ederken, yolda yorumlara güvenerek arayıp rezervasyon yaptığımız ve asla pişman olmadıgımız bir pansiyon. 1 gece konaklama planımızı, sabah kalkıp kahvaltı yaparken bu gece de kalalım deyip tatilimizi uzattık. Bizim için en önemli faktör temizlikti. Odaya girerken daha temizlik kokusu sarıyor. Yanımızda götürdüğümüz nevresimlerimizi asla kullanma gereği duymadık. Ali Bey ve kıymetli eşi, çok misafirperver ve hoşsohbetli insanlar. Ali Bey bizi gezip görebileceğimiz yerler konusunda da çok güzel yönlendirdi. Ailece güvenle konaklayabileceğiniz nezih bir yer.

9.9 puan
Dilek Y. Profile Picture
Dilek Y.
"Diamond Pansiyon"
30.08.2020 tarihinde gönderildi

Konumu, odaların temizliği, sabah kahvaltılarının lezzeti ve kalitesi, Ali bey’in ilgili içten misafirperliği, eşi Emine Hanım’ın sabah kahvaltılarında ikram ettiği mükemmel hamur işleri ile gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz harika bir mekan, herşey için çok teşekkürler. Dikili'deki adresimiz belli 👍

9.9 puan
Sema Ü. Profile Picture
Sema Ü.
"Ailecek Gönül Rahatlığı İle Kalınacak Adres"
10.08.2020 tarihinde gönderildi

Arkadaş tavsiyesi ile gittiğimiz Diamond Pansiyonda gönül rahatlığıyla 2 gece geçirdik. Hamile olmam sebebi ile en çok dikkat ettiğim şey temizlikti ve pansiyon sahibi Ali Bey bu konuda çok titiz, yanımda kendi çarşafımı getirmeme rağmen kullanma ihtiyacı duymadım. Eşi Emine hanımın sabah kahvaltısı için yapmış olduğu hamur işleri çok lezzetli. Konum olarak Dikili merkeze araç ile 5 dk uzaklıkta, merkezin gürültüsünden uzakta gece sessizce uyuyup dinlenebiliyorsunuz. Dikili`ye bir sonraki gelişimizde büyümüş ailemiz ile tercih edeceğimiz yer yine Diamond Pansiyon olacak. Ali Bey ve eşi Emine Hanım`a teşekkürler.

9.9 puan
Öznur H. Profile Picture
Öznur H.
"Diamond Pansiyon"
24.07.2020 tarihinde gönderildi

Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz temiz ve huzurlu ailecek rahat edebileceğiniz guzel bir pansiyon.

9.9 puan
Ahmet D. Profile Picture
Ahmet D.
"Huzurlu Ve Güzel Bir Tanışma.."
16.07.2020 tarihinde gönderildi

Ali beye huzurla ve çocuğumuzdaki aklımız kalmadan bizi misafir ettiği 2 gün için çok teşekkür ederiz. Buradan vereceğim puanlama yada anlatacaklarım gerçekten havada kalır. Gönül rahatlığı ile ailecek gidip huzurlu tatilinizi yapabileceğiniz dikilinin göz bebeği pansiyonu.

9.9 puan
Burak c. Profile Picture
Burak c.
"Diamond Pansiyon"
04.07.2020 tarihinde gönderildi

Dikili civarinda ailecek kalinacak tek guzel yer. Tertemiz, harika calisanlar, mukemmel hizmet. Isletme sahibi Ali Bey e tesekkur ederiz. Her sene burdayiz