Ören'deki Tekne Turları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ören limanından sabah saatlerinde hareket eden tekne turları akşama kadar tüm Ayvalık adalarını gezerek eğlenceli ve doyurucu vakit geçirmenizi sağlıyor. Ören limanından kalkan tekneler belli yerlerde demir atıp, konuklarına tekneden denize girmeleri için mola veriyor. Yemek menüsünde ise salata ve papalina balığı var. Müzik, dans yarışmaları ve sınırsız yemek eşliğinde Ege'nin sularında serinleme imkanı sağlayan Burhaniye Ören tekne turları çevreyi keşfetmenin en keyifli ve ekonomik yollarından biri. 

Ören Otelleri

Ören Tekne Turu Fiyatları

Ören bölgesinde düzenlenen tekne turunun fiyatları kaç kişiyle birlikte tura katılım sağladığınıza ve o günkü yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir. Bu kapsamda net bir rakamdan söz etmek pek doğru olmayacaktır fakat her halükarda bütçenize uygun bir tekne turu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Tekne turuna daha fazla kişiyle eş anlı olarak katılım sağlamanız ve çok yoğun olmayan saatlerde tura katılım sağlayacak olmanız halinde tekne turu fiyatında indirim talep edebilmektesiniz.

Fiyat teklifi istemek için Gürel Tekne Turu'yla temas kurabilirsiniz: https://balnet.net/gurel-tekne-turu

Ören'de Ne Yapılır?

Ören'de yapılacaklar tekne turuyla da sınırlı değildir, Ören bölgesine giden ziyaretçilerin Adramytteion Antik Kenti'ni ziyaret etmesi, Burhaniye İskelesi'nde fotoğraf çekilmesi, çeşitli tarihi mekanlara göz atması ve farklı aktivitelere katılması da mümkündür. Ek olarak Ören Otelleri, Ören Pansiyonları ve Ören Apart Otelleri kendi bünyesinde de çeşitli etkinlikler düzenleyebilmektedir. 

Ören'de yapılabileceklerle ilgili yazı dizimize erişmek için https://balnet.net/oren-ne-yapilir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.