Elif Pansiyon Sarımsaklı Yorumları

Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir

9.8
Mükemmel
  • Genel 9.8
  • Hizmet 9.7
  • Konum 9.5
  • Odalar 9.8
  • Temizlik 9.8
  • Yemekler 10
9.9 puan
Elvan D. Profile Picture
Elvan D.
"Hijyen Ve Konum Harika"
14.09.2021 tarihinde gönderildi

Sarımsaklıda kalınabilecek nadir aile pansiyonlarından biri diyebiliirm.. Bizim için öncelik hijyen oluyor burada da odaların temizliği harikaydı. Odada klima ve balkon mevcut. Sarımsaklı plajı kum ve pansiyona çok yakın. Ailecek geldiğimiz bu tatilden dönmek istemedik.Tatilimize güzellik katan Elif Pansiyon ailesine teşekkür ediyoruz.

9.5 puan
Onur K. Profile Picture
Onur K.
"Kendinizi Evinizde Hissettiren Pansiyon"
13.09.2021 tarihinde gönderildi

Sarımsaklı'ya ilk defa geldik, gerek temizlik kalitesi gerekse oda düzeni ve temizlik çok iyiydi.Kendimizi aileden biri gibi hissettiren Demirhat ailesine teşekkürler. Bundan sonra Sarımsaklı Ayvalık ta konaklama için tek adresimiz Elif Pansiyon olacak. Yorumu okuduğunuz zaman yerimizi şimdiden ayırın lütfen Elif Hanım 🙂;

7.2 puan
Kenan B. Profile Picture
Kenan B.
"Elif Pansiyon Sarımsaklı"
03.09.2021 tarihinde gönderildi

Sarımsaklı'da Elif Pansiyon'da 1+1 odada kaldık. Odalar temiz İşletmecileri güler yüzlü ve ilgililer tam bir aile pansiyonu. Bir daha bu bölgede kalmak istersem hiç düşünmeden kalabileceğim bir pansiyon

9.9 puan
Ramazan T. Profile Picture
Ramazan T.
"Ayvalıkdaki Evimiz"
31.08.2021 tarihinde gönderildi

Bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine ilk kez gittim. Ailecek çok memnun kaldık. Huzurkent. Pansiyon denize 100 metre. Temizlik konusunda çok hassaslar. Pansiyonda sanki evimizdeymişiz gibi hissini veren Pınar hanım kızımıza ve annesine çok teşekkür ediyorum.

9.9 puan
E b. Profile Picture
E b.
"Mükemel Tatil Mükemmel Pansiyon"
30.08.2021 tarihinde gönderildi

Bir pansiyon için yok yok. Temizligi , konumu , sesiz sakin oluşu her şeyiyle mükemmel. Pınar hanım ve ailesine ayrıca teşekkürler.

9.9 puan
Büşra H. Profile Picture
Büşra H.
"Biz Çok Memnun Kaldık"
29.08.2021 tarihinde gönderildi

3-8 ağustos tarihleri arasında 4 arkadaş burada konakladık. 6 günlük tatilimiz gayet rahat ve huzurluydu. Evde ihtiyaç olabilecek neredeyse her şey vardı, eksik kalan durumlarda da Pınar hanım elinden geldiğince yardımcı oluyor ve çok tatlı bir hanım kendisi. Özellikle kaldığımız 1+1 odadaki balkonu ve salıncağı çok sevdik. Çiftler, arkadaşlar ve aileler için gerçekten güzel, temiz ve huzurlu bir yer. Denize de oldukça yakın.

9.9 puan
Büşra A. Profile Picture
Büşra A.
"Huzurun Adresi :)"
22.08.2021 tarihinde gönderildi

Tavsiye üzerine gittiğimiz bir pansiyondu.Pınar hanımın ve ailesinin samimiyetine, evimizde gibi hissettirdikleri sıcaklığa teşekkür ediyoruz. özellikle pandemi süresi içinde temizlik açısından çok memnun kalacağınız bir yer. Bütün odalar dezenfekte ediliyor. Odalarda ki balkon ve bahçesindeki oturma alanıyla da huzur veren bir ortam. Konum olarak denize yürüme mesafesinde olup, merkeze de aynı şekilde yakın. Tekrar gideceğimiz zaman asla yeni bir yer arayışında olmayacağız. Elif pansiyona çok teşekkür ediyoruz. :)

9.9 puan
Hacer A. Profile Picture
Hacer A.
"Elif Pansiyon Sarımsaklı"
09.08.2021 tarihinde gönderildi

evimizin sicakligini hissettigimiz bir yer. 4 yıldır geliyoruz, üniversitede öğretim üyesiyim eşim hekim yılın yorgunluğunu burda atarak bir sonraki yılı iple çekiyoruz. İlk geldigimiz yıl 1 yaşındaydı oğlum, köy sutumuzden ihlamura aile masallarına kadar her konuda yardımcı oldular Pınar Hanım ve Elif teyzem. İyi niyetleri, ilgi ve alakaları, müşterileri genel ahlak prensipleri doğrultusunda seçmeleri ve daha birçok olumlu şey Elif pansiyonu seçmek için yeterli

9.9 puan
Emre T. Profile Picture
Emre T.
"Temiz Nezih Aile Pansiyonu"
05.08.2021 tarihinde gönderildi

Bir tanıdık tavsiyesi ile gittiğimiz elif pansiyon tam anlamıyla mükemmel. Sarımsaklı'da aileler için çok uygun bir yer. Pansiyon odaları çok temiz ve ihtiyacınız olan her şey mutfakta bulunmakta. Balkonu olmasida çok güzel. Konum olarak çarşıya denize marketlere çok yakın ihtiyacınız olan her şeye çabucak ulaşabiliyorsunuz. Pınar hanıma burdan çok teşekkür ediyorum her daim ilgili ve alakalı. Umarım tekrar görüşürüz. Teşekkürler.

9.9 puan
YASEMİN Ü. Profile Picture
YASEMİN Ü.
"Elif Pansiyon Sarımsaklı"
03.08.2021 tarihinde gönderildi

Sarımsaklı'da tatilimiz süresince ilgilenen Elif Pansiyon'dan Pınar hanım'a çok teşekkür ederim. Tekrar gelmek isteriz